Čo ďalej, Slovensko?

2»

Komentáre

  • Zora
    upravené Wed 4 Jan 2023 #32->

    Po čase som otvorila stránku https://narodneobrodenie.sk/
    a už tam nefigurujú ani Slovanské noviny, ani Denník Štandard, ani Nové slovo.

    Súvisí s komentárom: https://ksbforum.info/discussion/comment/10974/#Comment_10974

    Škoda, že som neurobila snímku obrazovky, ale namiesto spomínaných sú tam teraz iné médiá.


    Tibor E. Rostas predstavil v Prahe naše národné hodnoty 27.11.22
    https://narodneobrodenie.sk/aktualne/rostas-v-prahe/

  • Zora
    upravené Sun 1 Jan 2023 #33->

    Súlad, použi gúgeľ a nájdi si hudobnú skupinu Shellwoy. Napovie ti odpoveď ... A potom je tu 1 zabudnutá aférka s alkoholom na Mikuláša a už nepokračujem radšej.


    Reakcia na Súladov komentár, ktorý už je žiaľ vymazaný.

  • Meno Tibor Rostaz , alebo figúrka s takýmto menom a výzorom nie je až tak prioritná, dôležitejšie je čo vyhlasuje - oznamuje a tiež či slova ktoré vyslovuje t.j. informuje môžu byť svojim spôsobom reálne t.j. uskutočniteľné . Myslím či to je v možnostiach Slovenska vykonateľné .

  • Konferencia Národného Obrodenia
    Platforma Národné obrodenie organizuje celoslovenskú konferenciu Národného obrodenia. Toto podujatie má za cieľ informovať ľudí, ktorým záleží na osude Slovenska a ukázať, že existuje možnosť ako sa spájať, ako sa združovať a ako uskutočniť zmeny po ktorých tak všetci túžime.
    http://narodneobrodenie.sk/aktualne/konferencia-narodneho-obrodenia/

  • Milo povedal/-a: Ján Čarnogurský hovoril o plánoch Národného obrodenia v oblasti zahraničnej politiky. NO podnikne kroky na vystúpenie Slovenska z NATO, zrušenie zmluvy DCA s USA, odstúpenie od sankcií proti Rusku a obnovenie normálnych obchodných vzťahov s Ruskom, posilňovanie vzťahov vo vnútri V4. Slovensko musí nabrať kurz ku vyhláseniu svojej neutrality a vytvorenie pásu neutrálnych štátov v strede Európy: Švajčiarsko – Rakúsko – Slovensko – Ukrajina.

    Toto vsetko je mozne jedine ak budeme mat na vychodnej hranici Rusko, ktore by nam mohlo v tomto pomoct, inak by sa mohla zopakovat situacia z Augusta 68. Slovensko momentalne nema inu moznost v zahranicnom smerovani, nez v akom je teraz, mozno nejake lavirovanie na styl Fica, ale tam by to koncilo.

  • Kancelar povedal/-a: Toto vsetko je mozne jedine ak budeme mat na vychodnej hranici Rusko...

    Možno toto je tá podstata. Ale podľa predstáv NO to má byť neutrálna Ukrajina...

  • Milo povedal/-a: Možno toto je tá podstata. Ale podľa predstáv NO to má byť neutrálna Ukrajina...

    a hned je vidno kam NO smeruje... s panmi ako Carnogursky, Rostas ap

  • @Malina
    len som poukázala na 3 hlavné veci, ktoré ma zaujali a bolo ich aj viac, ale tieto sú také top, čo sa týka SR.
    Bola by som ich prezentovala aj bez tvojho komentára, len inokedy.

    Chcela by som byť optimistická, ale prikláňam sa k opatrnosti a realizmu.

    Ostatné je na dlhšiu debatu.

  • Zaujímavé pokračovanie:

    Tibor Eliot Rostas

    2 d. 

    VSTÚPIL SOM DO BRUSELSKEJ ARÉNY S MIMORIADNOU PODPOROU

    Vo voľbách do Európskeho parlamentu sa budem ako nezávislý uchádzať o širokú podporu verejnosti, ktorú som proti bezpráviu a nespravodlivosti burcoval na pódiách demonštrácií od roku 2012 v slovenských aj českých mestách. Z viacerých ponúk som sa po niekoľkých kolách veľmi intenzívnych rokovaní rozhodol pre účasť na kandidátnej listine hnutia Republika, ktoré vedie súčasný europoslanec Milan Uhrík, PhD.

    Nezanedbateľná časť Slovenska odmieta bruselskú diktatúru už pravdepodobne nereformovateľnej únie, ktorá svojou deštruktívnou politikou smeruje k zániku.

    Bruselská byrokracia sa odtrhla od vlastných pôvodných princípov ale aj od základných životných záujmov obyvateľstva krajín EÚ, ktorých privádza do existenčnej aj morálnej ničoty. Pád babylonskej veže v Bruseli je za týchto okolností nezvratný a jedinou únikovou cestou pred nastávajúcou vojnou, novým a ešte efektívnejším pandemickým terorom, hroziacim hladomorom a ekonomickým kolapsom je buď okamžité preformátovanie Európskeho parlamentu alebo jeho osud na smetisku dejín.

    Budem nekompromisne presadzovať spravodlivé a rovnoprávne podmienky s dôrazom na obranu záujmov Slovenska. Takisto budem bojovať za intenzívne skoncovanie s agresívnou politikou absurdných sankcií a rinčania zbraní voči Ruskej federácii a tiež za zastavenie masívneho zbedačovania obyvateľstva únie cez totalitárne plány Green Deal z dielne technokratov Veľkého Resetu projektovaného v Davose Svetovým ekomickým fórom a Trilaterálnou komisiou, decimujúcich poľnohospodárstvo a potravinovú bezpečnosť.

    Postavím sa za okamžité zastavenie ďalších kolosálnych vpádov do základných ľudských práv cez ďalšie pandemické opatrenia WHO ako aj za ochranu obyvateľstva voči plánovaným vlnám migračnej invázie; to všetko je súčasťou bytostných záujmov suverénnej a zvrchovanej Slovenskej republiky v EP ale aj novom geopolitickom preusporiadavaní multipolárneho sveta.

    Aby boli tieto nevyhnutné požiadavky dostatočne dôrazné, nespochybniteľné a viditeľné pred medzinárodným publikom, bude v jeho tíme pôsobiť medicínsky odborník, MUDr. Ján Lakota, profesor ekonómie Peter Staněk, JUDr. Adriána Krajníková a svojimi expertnými analýzami aj v oblasti medzinárodného práva bude špičkovú erudovanosť dopĺňať aj bývalý predseda Najvyššieho súdu a národný kandidát na prezidenta SR, JUDr. Štefan Harabin.

    https://www.facebook.com/tibor.e.rostas/posts/pfbid08ZUFPcZHBpJiarsf5DGqer3qxg1r3WiBq95RoLd22AStPbpsF9PDpAJCJ9S9QoKdl