Zlomeni agenti

Kancelar
upravené Wed 5 Oct 2022 v Mimo kategórií #1#1

Tema venovana egomaniakom z telegramov.

Pokial vas zabomysie spory nezaujimaju, tak sem nechodte, temu zakladam, kvoli pretlaku, ktory uz nestiham moderovat, aby sme sa tu mohli vsetci ventilovat.

Komentáre

  • @Kancelar
    Můžu se zeptat, proč byla moje odpověď na útok Ogara Valacha vamazána a ty jeho chlívárny ne?

  • Kancelar
    upravené Fri 30 Sep 2022 #3->

    "Joe JumperUp" povedal/-a:
    @Kancelar
    Můžu se zeptat, proč byla moje odpověď na útok Ogara Valacha vamazána a ty jeho chlívárny ne?

    Aby si sa mohol ist na Zlom stazovat ako Mirek Svoboda za to ako tu chranime Ogara, pretoze zivot nieje spravodlivy alebo pretoze 90% tvojich prispevkov ho len provokuje. Mozes si vybrat alebo si vymysli nieco sam. Tolko moznosti...

    PS: kedze si sa tam uz postazoval skor nez by som cakal, tak vedz, ze gro nielen tvojich prispevkov su v butlavej vrbe.

    PS2: keby si taky bordel ako tu, robil na Zlome, ban by si mal uz po 3 prispevkoch, teraz si len na manualnom schvalovani, takze uz len prispevky k veci sa tu od teba budu objavovat. Niesom moderator na plny uvazok, aby som mal tolko casu tu upratovat.

    Ogara tu nechavame presne kvoli ludom ako si ty. Destruktivnym typom bez prinosu.

  • @Kancelar povedal/-a:
    Aby si sa mohol ist na Zlom stazovat ako Mirek Svoboda za to ako tu chranime Ogara, pretoze zivot nieje spravodlivy alebo pretoze 90% tvojich prispevkov ho len provokuje. Mozes si vybrat alebo si vymysli nieco sam. Tolko moznosti...

    Zlom, myslíš ten "Klub přátel Boletuse", kde jsem byl veřejně označen za diversanta a agenta a zabanován, který mě "školil" jak nějakého smrkáče, který mu, velkému mudrci, po kotníky nesahá ?!

  • @Kancelar
    To jsi ale neodpověděl na otázku. Co jste kurva zač? Přikrýváte se hlavičkou KSB a necháte tu toho dementa ventilovat ty jeho bludy?

  • Tak chlapci, prdel si můžete dělat z plastelíny a divím se, že vám to ještě někdo žere. Doposud jsem tušení o pozadí té vaší vábničky pořád tak nějak vytěsňoval, ale teď jsem si téměř jist.

  • Ak sú v diskusii nevhodne slova , mali by byť vymazane , aby sa neznižovala úroveň diskusie ale hlavne to má patriť pre všetkých - môj osobný názor.

  • @Joe JumperUp povedal/-a:
    @Kancelar
    To jsi ale neodpověděl na otázku. Co jste kurva zač? Přikrýváte se hlavičkou KSB a necháte tu toho dementa ventilovat ty jeho bludy?

    Kto sme? Sme mimo vasej sekty. Aspon ja teda, dali ste mi tam ban. Ako som aj Ogarovi vysvetloval ak pouzivas nadavky, je to znamkou toho, ze ti dosli argumenty. On to uz zacal pomaly chapat, ty este nie.

    @Joe JumperUp povedal/-a:
    Tak chlapci, prdel si můžete dělat z plastelíny a divím se, že vám to ještě někdo žere. Doposud jsem tušení o pozadí té vaší vábničky pořád tak nějak vytěsňoval, ale teď jsem si téměř jist.

    Si si naozaj isty, ze sme to my, kto si tu robi prdel?

    Len taka poznamka k intriganovi: Majitel fora implikuje niekoho, kto si to forum kupil, pricom Milo to forum vytvoril vo svojom volnom case bez naroku na honorar, takze nieje to majitel fora ale tvorca. Lavazza nieje administrator ale moderator, toto su take male polopravdy ci rovno klamstva, ktore tento intrigan pouziva vo vztahu nielen ku nam uplne bezne. Esteze si tu prdel robite len tam u zlomenych.

    Mimochodom, @Milo @Lavazza preco ste sa ma nemohli zbavit? Je to preto, ze vas platim/riadim ako implikuje referencna osoba?

  • Kancelar
    upravené Fri 30 Sep 2022 #10->

    @orimak1 povedal/-a:
    A ešte by som chcel podotknúť , ak môžem nezaoberajte sa zlomom, v zlom smere ,pretože to nie je cieľom. Ak aj sú tzv “ dogmatici” , to neznamená že tam budú v diskusii iba samé bludy, môžu tam byťˇ aj rozumne príspevky na úrovni. Netreba všetko zatracovať , sú tam predsa aj zdatní a kvalitní prispievatelia . Mali by sme si radšej vyberať hrozienka a skvalitňovať celkovú mozaiku . Hlavne má teraz netreba podozrievať a obviňovať, pretože to myslím dobre.

    Plne suhlasim, nikdy som nikde netvrdil, aby ludia na Zlom nechodili, presne z tych istych dovodov ako pises. Je tam 1000 ludi, dogmatikov (ja sa skor priklanam k egomaniakom) je tam zopar, pre zbytok tych ludi je to dobry informacny zdroj. Akurat nerozumiem tej nenavisti voci nam, ale holt musime to nejako vydrzat.

    Skorej mi je luto tych ludi, co tam su a holt proste tomu veria...


    CIA, Putin, prevrat, tu na tomto fore!

    Ako moze toto niekto brat vazne?

    Taketo dristy tam idu od zaciatku...

  • Nepísal som , že je tam 1000 dogmatikov , ale pre mňa je to druhoradé , či sú , alebo , nie sú . Podstatne pre mňa osobne je , udržiavať úroveň a podporovať tvorenie pri vzájomnej komunikácii. Tieto “vzájomné hádky” vo forme ako sú predvádzané nie sú osožné.
    Vlastne súperenie dvoch diskusných fór môže byť v celku aj prospešné , ale nie ako vojna čo sa predvádza na oboch stranách.

  • @Quilgen
    Zlom, myslíš ten "Klub přátel Boletuse"

    Boletus už sem nwchodí ?

  • @MP3 povedal/-a:
    Zdravím ve spolek.

    Abych to shrnula. Několik měsíců nazpět zde byla aféra postavená na názoru, že zdejší adminové nedělají svoji práci - tedy práci ve volném čase, protože dostatečně neupozadují Ogara, jemuž byly přisouzeny omnipotentní agentovské schopnosti, a tak vcelku logicky ti, co nebyli spokojeni, odešli působit na jinou platformu. Obě média jasně oznámila, jak budou diskusi moderovat, přičemž každé funguje na jiném principu nejen administrace, ale i procesuálně. Uživatel by mohl být spokojený, vybrat si jedno, druhé, nebo obě. Někteří by dokonce mohli projevit i vděčnost, uznání,... Tady by to mohlo a mělo skončit.

    Stěžovat si na fóru B na fórum A a vice versa, je jako dojet na konec kruhového objezdu. Vesmírný vtip.

    Přeji všem administrátorům obou platforem mnoho pevných nervů a jsem vám vděčná, že ještě máte chut dělat to, co považujete v rámci svého rozlišení za nejlepší. Není žádné Losna nebo Mažnák. Není žádné BUD A NEBO.

    A protože nevím, do jakého vlákna bych to napsala, dovolím si přidat několik otázek, co si někdy kladu. Jen tak na zamyšlenou...

    Co se to děje s KSB komunitou v této zatěžkávací zkoušce?
    Proč pocity, dojmy a střílení od pasu nahradily chladnou analytiku, mravenčí a důsledné zdrojování, chirurgickou přesnost? Čest výjimkám a ♥ Počtářovi, který teda umí nachytat člověka na švestkách...
    Kam zmizela skepse vůči prezentovaným informacím? Co když jsou věci jinak, než se zdají? Příklad - jediná fotka bublinek na hladině je důkazem čeho? Já mám dojem, že když zítra vyjde v novinách fotka atm hřibu, lidem narostou tři hlavy... Vzpomenme na dobu covi dovou - nevěřili jsme téměř ničemu... Kde je brainstormingový ohnostroj alternativních vysvětlení a pečlivé argumentování?

    Závěrem pověsím do prostoru můj osobní apel. Dělejte s ním, co uznáte za vhodné. KSB je teorie, je to konstrukt. Je to životní styl, je to způsob uvažování. Vzniklo to v Rusku, ale neříká, že všechno ruské je skvělé a všechno neruské je špatné. A pokud mám pocit, že ,,dobrák,, Rus a ,,zloduch,, Ukrajinec, uvěřil jsem iluzi, kterou někdo pro mne připravil, a jsem nucen zopakovat si historii... Špatný může být životní styl, špatný může být způsob uvažování, špatné můžou být závěry a postoje, ale člověk špatný být nemůže... Znovu - NENÍ ŽÁDNÉ BUD A NEBO.

    Vynikajúce. A ďakujem:-)

  • @Rusofil povedal/-a:

    Totéž u těch ze Zlomu. Jsou jako západ, nenechají druhé žít. Oni pořád inklinují k Rozděluj a panuj, místo Žij a nech žít. My je žít necháváme, ale oni se do nás pořád starají a něco proti nám mají. Připadám si, jakoby neměli jiná témata k řešení, jenom zdejší fórum.

    Tak mě napadá, když se pořád na tohle fórum a zdejší lidi zaměřují,
    s tím, že jsme nějací agenti atd. Co takhle Aeronet, Konceptual, Volim Cesko,
    a mnozí další ... Na ty taky útočí nebo ti jim nevadí ?

    V jakém "týmu" potom jsou ?!

Táto diskusia bola uzavrená.