Pripomienky k fóru technického rázu

124»

Komentáre

  • poprosím adminov webu, aby nedávali súkromné maily ľuďom tuto na webe. Neprajem si, aby nejaký pán Sergio vypisoval na môj súkromný mail svoje prevratné teórie o Veličkovi a Pjakinovi.

  • tak prečo mi to došlo na súkromný mail a nie sem do správy?

  • @Fero povedal/-a:
    tak prečo mi to došlo na súkromný mail a nie sem do správy?

    Pisala som vám správu súkromnú.

  • to je v poriadku, ja som si to aj takto nastavil predtym, ved zopar sprav som si pisal aj s inými, a nikdy mi to neliezlo do sukromia

  • Navrhuji správci fóra přesunout příslušné posty do připomínek technického rázu. Možná je zde bug po upgradu fóra.

  • ok, už som si to zmenil, ale aj tak to nechápem. Týmto sa samozrejme ospravedľňujem Sergio-vi za neprimeranú reakciu.

  • @Fero povedal/-a:
    ok, už som si to zmenil, ale aj tak to nechápem. Týmto sa samozrejme ospravedľňujem Sergio-vi za neprimeranú reakciu.

    Mozete nám prosím poslat screenshot do súkromnej spravy, čo presne sa stalo? Ako to mame potom riešiť a zistiť, či je to systémové alebo nie? Ďakujem krasne

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Fero povedal/-a:
    ok, už som si to zmenil, ale aj tak to nechápem. Týmto sa samozrejme ospravedľňujem Sergio-vi za neprimeranú reakciu.

    Mozete nám prosím poslat screenshot do súkromnej spravy, čo presne sa stalo? Ako to mame potom riešiť a zistiť, či je to systémové alebo nie? Ďakujem krasne

    práve som Vám to poslal

  • @Fero povedal/-a:

    @Lavazza povedal/-a:

    @Fero povedal/-a:
    ok, už som si to zmenil, ale aj tak to nechápem. Týmto sa samozrejme ospravedľňujem Sergio-vi za neprimeranú reakciu.

    Mozete nám prosím poslat screenshot do súkromnej spravy, čo presne sa stalo? Ako to mame potom riešiť a zistiť, či je to systémové alebo nie? Ďakujem krasne

    práve som Vám to poslal

    Komu? Ja nič nemam…

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Fero povedal/-a:

    @Lavazza povedal/-a:

    @Fero povedal/-a:
    ok, už som si to zmenil, ale aj tak to nechápem. Týmto sa samozrejme ospravedľňujem Sergio-vi za neprimeranú reakciu.

    Mozete nám prosím poslat screenshot do súkromnej spravy, čo presne sa stalo? Ako to mame potom riešiť a zistiť, či je to systémové alebo nie? Ďakujem krasne

    práve som Vám to poslal

    Komu? Ja nič nemam…

    poslal som to na forum KOB, aj Vy ste mi odtial pisali

  • Lavazza
    upravené Sat 3 Sep 2022 #102->

    Mozeme to doriešiť cez súkromné správy prosím? Ja som Vám pisala tuto súkromnú správu, nerozumiem. My predsa nie sme KOB fórum, či je to len preklep?

  • ano, šlo to na ksbforum.info

  • Aha, ok tam má pristup len admin. Dakujeme

  • R
    upravené Tue 3 Jan 2023 #106->

    SOS. Prosil bych znalé poradit, jak vyndat uvízlý CD disk v mechanice. Všude jsou jenom rady, jak vysunout dvířka, mně ale dvířka vysunout jdou, ale disk zůstává uvízlý uvnitř.

  • @Rusofil povedal/-a:
    SOS. Prosil bych znalé poradit, jak vyndat uvízlý CD disk v mechanice. Všude jsou jenom rady, jak vysunout dvířka, mně ale dvířka vysunout jdou, ale disk zůstává uvízlý uvnitř.

    Asi budeš musieť vybrať mechaniku a rozobrať ju. Kedysi som mal podobný problém.

  • Súlad
    upravené Tue 3 Jan 2023 #108->

    Rusofil povedal/-a: SOS. Prosil bych znalé poradit, jak vyndat uvízlý CD disk v mechanice. Všude jsou jenom rady, jak vysunout dvířka, mně ale dvířka vysunout jdou, ale disk zůstává uvízlý uvnitř.

    Na inšpiráciu. Ak ti podobný spôsob nepomôže, potom už len vybrať a rozobrať mechaniku.

  • @Súlad povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:
    SOS. Prosil bych znalé poradit, jak vyndat uvízlý CD disk v mechanice. Všude jsou jenom rady, jak vysunout dvířka, mně ale dvířka vysunout jdou, ale disk zůstává uvízlý uvnitř.

    Asi budeš musieť vybrať mechaniku a rozobrať ju. Kedysi som mal podobný problém.

    Děkuji. Myslel jsem si to, že jednodušší způsob asi neexistuje. Zeť mi poradil zasunout ještě jedno CD, ale mám obavy, že pak to zničím úplně.

  • @Súlad povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: SOS. Prosil bych znalé poradit, jak vyndat uvízlý CD disk v mechanice. Všude jsou jenom rady, jak vysunout dvířka, mně ale dvířka vysunout jdou, ale disk zůstává uvízlý uvnitř.

    Na inšpiráciu. Ak ti podobný spôsob nepomôže, potom už len vybrať a rozobrať mechaniku.

    Paráda, děkuji zkusím to. Dík.

  • Tak se mi to nepovedlo. V autě to snad jde, mě na NB překáží vysunutý nosič. I když se CD přilepí, tak mezera je moc úzká a CD z nože, nebo z karty sklouzne.

  • Rusofil povedal/-a: Tak se mi to nepovedlo. V autě to snad jde, mě na NB překáží vysunutý nosič. I když se CD přilepí, tak mezera je moc úzká a CD z nože, nebo z karty sklouzne.

    Ešte ma napadlo, skúšal si ho pri vypnutom počítači "vysypať"?

  • R
    upravené Tue 3 Jan 2023 #113->

    @Súlad povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Tak se mi to nepovedlo. V autě to snad jde, mě na NB překáží vysunutý nosič. I když se CD přilepí, tak mezera je moc úzká a CD z nože, nebo z karty sklouzne.

    Ešte ma napadlo, skúšal si ho pri vypnutom počítači "vysypať"?

    Zatím ne, až ho vypnu, tak to zkusím. Už jsem jej restartoval, dostal nápovědu od PC podpory, typu "zmáčkněte tlačítko vysunout" :) ale vše bylo k ničemu.
    Výsledek vysypání 0. Nechám to tak, až budu se synem IT, nechám ho ať se předvede.

  • Ahojte, odteraz uz niesom moderator. Je to na moju vlastnu ziadost, kedze na to nemam nielen cas, ale ani chut. Ak by si na to niekto trufal, ozvite sa Milovi. Jeden clovek to dlho zvladat nebude.