Úlohy ženy a muža v rodine

1234579

Komentáre

  • @rony povedal/-a:
    Objektivne zakonitosti bytia.
    Levice lovia lev pavacsinou pride a nazerie sa. Raz prisla k leviciam hyena a nahovorila im ze ich lev utlaca a ze nech viacej pre neho nelovia. Stalo sa. Znamenalo to koniec svorky. Teritorium obsadila svorka ina.
    Vsade na planete zem u biologickeho druhu clovek rozumny existuje muzska a zenska rola. Je v podstate rovnaka s malymi odchylkami co sa roznych kultur tyka. Technologicky pokrok vplyva na vela veci a vnasa aj do vztahov muzov a zien rozne zmeny a trendy ale ako hovori krasna pani Anna Hogenova to podstatne z minulosti nemen.

    >

    Mám tomu rozumět tak, že pokud skončí patriarchát, tak skončí i naše společnost?
    A druhá otázka, kolik dětí vychovala paní Anna Hogenova.

  • R
    upravené Fri 2 Dec 2022 #184->

    Mám tomu rozumět tak, že pokud skončí patriarchát, tak skončí i naše společnost?
    A druhá otázka, kolik dětí vychovala paní Anna Hogenova.

    Dobrá otázka. Nikde jsem nenašel zmínku o manželovi, ani o dětech. V tom případě paní tuto problematiku nezná. Protože šedá je teorie, praxe zelený strom života.

  • @Rusofil povedal/-a:
    Kluci, tak již těm ženám konečně řekněte, co po nich chcete, a jaké záruky jim dáváte.> @Lena povedal/-a:

    @rony povedal/-a:
    Objektivne zakonitosti bytia.
    Levice lovia lev pavacsinou pride a nazerie sa. Raz prisla k leviciam hyena a nahovorila im ze ich lev utlaca a ze nech viacej pre neho nelovia. Stalo sa. Znamenalo to koniec svorky. Teritorium obsadila svorka ina.
    Vsade na planete zem u biologickeho druhu clovek rozumny existuje muzska a zenska rola. Je v podstate rovnaka s malymi odchylkami co sa roznych kultur tyka. Technologicky pokrok vplyva na vela veci a vnasa aj do vztahov muzov a zien rozne zmeny a trendy ale ako hovori krasna pani Anna Hogenova to podstatne z minulosti nemen.

    >

    Mám tomu rozumět tak, že pokud skončí patriarchát, tak skončí i naše společnost?
    A druhá otázka, kolik dětí vychovala paní Anna Hogenova.

    Dobrá otázka. Nikde jsem nenašel zmínku o manželovi, ani o dětech. V tom případě paní tuto problematiku nezná. Protože šedá je teorie, praxe zelený strom života.

    Pani Hogenova káže vodu a pije víno.

  • R
    upravené Fri 2 Dec 2022 #186->

    Andrew povedal/-a: Všetko som to prečítal a idem sem podať môj pohľad na vec.

    Právě, pohled přes levou hemisféru. Tudíž přísně logický, strukturovaný, nechápající druhou stranu.
    Dnes jsem jako podkast poslouchal rozhovor ruského psychologa Marka Bartna, přičemž má Mark hodně klientek po celém světě, kterým pomáhá zvládat komunikaci s protějškem, takže asi ty ženy chápe a snaží se toto chápání předat dál. Jako studijní materiál výborné. V Ruštině.
    Jak žena ovlivňuje úspěch muže.

  • Ogar Valach
    upravené Fri 2 Dec 2022 #187->

    @Andrew, výborne zhodnotené a triafajúce klinec po hlavičke. Len neviem koľkí to pochopia.

  • @Lena povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:
    Kluci, tak již těm ženám konečně řekněte, co po nich chcete, a jaké záruky jim dáváte.> @Lena povedal/-a:

    @rony povedal/-a:
    Objektivne zakonitosti bytia.
    Levice lovia lev pavacsinou pride a nazerie sa. Raz prisla k leviciam hyena a nahovorila im ze ich lev utlaca a ze nech viacej pre neho nelovia. Stalo sa. Znamenalo to koniec svorky. Teritorium obsadila svorka ina.
    Vsade na planete zem u biologickeho druhu clovek rozumny existuje muzska a zenska rola. Je v podstate rovnaka s malymi odchylkami co sa roznych kultur tyka. Technologicky pokrok vplyva na vela veci a vnasa aj do vztahov muzov a zien rozne zmeny a trendy ale ako hovori krasna pani Anna Hogenova to podstatne z minulosti nemen.

    >

    Mám tomu rozumět tak, že pokud skončí patriarchát, tak skončí i naše společnost?
    A druhá otázka, kolik dětí vychovala paní Anna Hogenova.

    Dobrá otázka. Nikde jsem nenašel zmínku o manželovi, ani o dětech. V tom případě paní tuto problematiku nezná. Protože šedá je teorie, praxe zelený strom života.

    Pani Hogenova káže vodu a pije víno.

    Ale deti má, neviem či jej jeden syn nezomrel. Niečo sa mi marí, niekde v rozhovoroch s Martinou Kocianovou.

    https://www.pametnaroda.cz/cs/hogenova-anna-1946

  • Andrew povedal/-a: Takže celý tento nie problém sa dá riešiť len prácou na sebe. Seba spoznávaniu a rozvíjaniu. Podľa mňa človek chce rásť a rozvíjať sa a je dno či dieťa, muž alebo žena. Keď nie upadá a hnije ako táto otrocká spoločnosť v ktorej sa nachádzame. Otroci a ich páni zahľadení do svojich pôžitkov a túžob, utopený vo svojich bezduchých myšlienkach.

    To je všetko ok. Lenže sme pri otázke čo bolo skôr či vajce alebo sliepka. Pretože cez vzťahy dokážeme rast, pretože poukazujú na emočne bloky, nespracovane zážitky. Zámerne nepíšem chyby.

    Takze dá sa aj tak, robím sa sebe a myslím, o čo všetko som zvládla. No a potom príde vzťah a bum, hneď viem kde som v skutocne v osobnostnom rozvoji. Vynikajúci vytahovaci starých blokov sú deti a partneri a rodicia.

  • Lavazza povedal/-a: Lenže sme pri otázke čo bolo skôr či vajce alebo sliepka.

    HNR stvoril všetko v rovnakom čase.

  • M
    upravené Fri 2 Dec 2022 #191->

    @Lena povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:
    Kluci, tak již těm ženám konečně řekněte, co po nich chcete, a jaké záruky jim dáváte.> @Lena povedal/-a:

    @rony povedal/-a:
    Objektivne zakonitosti bytia.
    Levice lovia lev pavacsinou pride a nazerie sa. Raz prisla k leviciam hyena a nahovorila im ze ich lev utlaca a ze nech viacej pre neho nelovia. Stalo sa. Znamenalo to koniec svorky. Teritorium obsadila svorka ina.
    Vsade na planete zem u biologickeho druhu clovek rozumny existuje muzska a zenska rola. Je v podstate rovnaka s malymi odchylkami co sa roznych kultur tyka. Technologicky pokrok vplyva na vela veci a vnasa aj do vztahov muzov a zien rozne zmeny a trendy ale ako hovori krasna pani Anna Hogenova to podstatne z minulosti nemen.

    >

    Mám tomu rozumět tak, že pokud skončí patriarchát, tak skončí i naše společnost?
    A druhá otázka, kolik dětí vychovala paní Anna Hogenova.

    Dobrá otázka. Nikde jsem nenašel zmínku o manželovi, ani o dětech. V tom případě paní tuto problematiku nezná. Protože šedá je teorie, praxe zelený strom života.

    Pani Hogenova káže vodu a pije víno.

    @Lena , @Rusofil
    Je vdova, má dvě dcery, syn zemřel na rakovinu ve 40 letech. Někteří vědí, že o některých věcech se těžko mluví.

  • Lavazza
    upravené Fri 2 Dec 2022 #192->

    @Michaela1 povedal/-a:

    @Lena povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:
    Kluci, tak již těm ženám konečně řekněte, co po nich chcete, a jaké záruky jim dáváte.> @Lena povedal/-a:

    @rony povedal/-a:
    Objektivne zakonitosti bytia.
    Levice lovia lev pavacsinou pride a nazerie sa. Raz prisla k leviciam hyena a nahovorila im ze ich lev utlaca a ze nech viacej pre neho nelovia. Stalo sa. Znamenalo to koniec svorky. Teritorium obsadila svorka ina.
    Vsade na planete zem u biologickeho druhu clovek rozumny existuje muzska a zenska rola. Je v podstate rovnaka s malymi odchylkami co sa roznych kultur tyka. Technologicky pokrok vplyva na vela veci a vnasa aj do vztahov muzov a zien rozne zmeny a trendy ale ako hovori krasna pani Anna Hogenova to podstatne z minulosti nemen.

    >

    Mám tomu rozumět tak, že pokud skončí patriarchát, tak skončí i naše společnost?
    A druhá otázka, kolik dětí vychovala paní Anna Hogenova.

    Dobrá otázka. Nikde jsem nenašel zmínku o manželovi, ani o dětech. V tom případě paní tuto problematiku nezná. Protože šedá je teorie, praxe zelený strom života.

    Pani Hogenova káže vodu a pije víno.

    @Lena , @Rusofil
    Je vdova, má dvě dcery, syn zemřel na rakovinu ve 40 letech. Někteří vědí, že o některých věcech se těžko mluví.

    Áno, správne som si to pamätala. Dala som hore link, tam je aj foto s deťmi. Ale rozpravala o tom.

  • Ogar Valach povedal/-a: Len neviem koľkí to pochopia.

    Ja som zvyknutý nebiť pochopený.

    Lavazza povedal/-a: Pretože cez vzťahy dokážeme rast

    Neviem, ja sa na to pozerám tak že nádych je prvý a spúšťa špirálu rytmov.

    Lavazza povedal/-a: Takze dá sa aj tak, robím sa sebe a myslím, o čo všetko som zvládla. No a potom príde vzťah a bum, hneď viem kde som v skutocne v osobnostnom rozvoji. Vynikajúci vytahovaci starých blokov sú deti a partneri a rodicia.

    Neviem je to veľmi všeobecný opis neviem sa k tomu vyjadriť. Nemám ani partnerku ani deti a s rodičmi mám dobrý vzťah. Nechcem sa tu stavať do role že mám dlhodobé skúsenosti vo vzťahoch.

    Z mojej skúsenosti a vedomia najdôležitejší je postoj a nádych. Duchovný postoj, bezmyšlienkový stav z ktorého pramenia myšlienky a z nich potom skutky (ono tu asi keď sa človek nechytá tak mu je to na dve veci). Som zameraný na výkon a zdravie. Ľudia mi dosť často hovoria že takú čo so mnou vydrží nenájdem. No ja nehľadám slabú ženu lebo ja sám nie som slaboch.

    Ja sa na to pozerám tak že hľadám svoju druhú polovičku a preto ta prvá polovička Ja musí vyzerať tak aby pasovala k tej prvej. Preto sa snažím čo najviac rozvíjať svoje osobné zdatnosti a znalosti. Je to plytký pohľad kde chcem to najlepšie preto musím byť čo najlepší. Tiež si myslím že nemôžem od druhých vyžadovať čo sám nedokážem takže na sebe pracujem.

  • Lavazza
    upravené Fri 2 Dec 2022 #194->

    Andrew povedal/-a: Som zameraný na výkon a zdravie. Ľudia mi dosť často hovoria že takú čo so mnou vydrží nenájdem. No ja nehľadám slabú ženu lebo ja sám nie som slaboch

    No tak si treba dávať pozor, pretože zena nie je pokazený chlap. Zena orientovaná na výkon, to môže byt ošemetne, pozor na to.

    Andrew povedal/-a: Tiež si myslím že nemôžem od druhých vyžadovať čo sám nedokážem takže na sebe pracujem.

    Nikto nevie všetko a každý vie niečo. Toto sú tiež take formulácie.. napr. rodiť deti je taký pekný príklad.

    Pozor na slova, pretože tvoria… existuje take, chceš Pána Boha pobaviť? Povedz mu o svojich plánoch, alebo nase človek mieni,…

    Aj som bola orientovaná na výkon, a na vysokej škole som vyhlasovala, že by som chcela dvojičky, lebo to je efektívne strávená materská dovolenka, doteraz sa mi z tej efektivity točí hlava a na plny pracovný úväzok som sa od narodenia detí nedostala:-). No ale JŽO nás naučí….

    Čo znamená byt najlepší? Úprimne sa pytam. Moje dvojičky, chalani ustavične medzi sebou súťažia, kto je lepší v tom alebo inom. Ja im hovorím, že si môžem vymyslieť x-kategórii, kde bude ten druhý horší. Aká je to mierka? A ešte im vždy pripomeniem, že ten brat, ktorý ho hnevá, je ten najlepší, lebo iného nemá.

    Podľa mna každý môže tak súťažiť so sebou, aby bol inde (ďalej ako bol včera). Lebo v každom okamihu robíme veci, najlepšie ako vieme. Pretože, keby sme to vedeli lepšie, tak to tak robíme. Je jedno že o hodinu, týždeň to vidíme ináč. To je ilúzia. Skutočná je len prítomnosť.

    Tak veľa šťastia pri hľadaní tej pravej. I keď myslím, že hľadať sa nedá, iba nájsť.

  • @Michaela1 povedal/-a:

    @Lena povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:
    Kluci, tak již těm ženám konečně řekněte, co po nich chcete, a jaké záruky jim dáváte.> @Lena povedal/-a:

    @rony povedal/-a:
    Objektivne zakonitosti bytia.
    Levice lovia lev pavacsinou pride a nazerie sa. Raz prisla k leviciam hyena a nahovorila im ze ich lev utlaca a ze nech viacej pre neho nelovia. Stalo sa. Znamenalo to koniec svorky. Teritorium obsadila svorka ina.
    Vsade na planete zem u biologickeho druhu clovek rozumny existuje muzska a zenska rola. Je v podstate rovnaka s malymi odchylkami co sa roznych kultur tyka. Technologicky pokrok vplyva na vela veci a vnasa aj do vztahov muzov a zien rozne zmeny a trendy ale ako hovori krasna pani Anna Hogenova to podstatne z minulosti nemen.

    >

    Mám tomu rozumět tak, že pokud skončí patriarchát, tak skončí i naše společnost?
    A druhá otázka, kolik dětí vychovala paní Anna Hogenova.

    Dobrá otázka. Nikde jsem nenašel zmínku o manželovi, ani o dětech. V tom případě paní tuto problematiku nezná. Protože šedá je teorie, praxe zelený strom života.

    Pani Hogenova káže vodu a pije víno.

    @Lena , @Rusofil
    Je vdova, má dvě dcery, syn zemřel na rakovinu ve 40 letech. Někteří vědí, že o některých věcech se těžko mluví.

    Tak to se omlouvám, nikde jsem se to nedocetla.

  • Lavazza povedal/-a: zena nie je pokazený chlap

    Súhlasím, ja hľadám ženské kvality v žene. Ktoré pre mňa sú kľud, pôvab, krása. Ja sa na dokonalú ženu pozerám ako na tri bohine Afrodita, Athéna a Héra. Proste oni predstavujú isté vlastnosti, ktoré musia byť trafené. Keď nie tak zhorí Trója. Tak si vysvetľujem báj o Tróji kde Trójsky princ netrafil mieru a všetku pozornosť venoval Afrodite tým pádom nahneval Héru a Athénu a tie spustili procesy na zničenie Tróje. Ale žena je človek a niektoré vlastnosti sú totožné. Prečo keď som fit tak by som mal tolerovať nejakú rozkisnutú ropuchu vedľa seba? Taký ľudia ani nevydržia v mojej prítomnosti. Normálne im je to nepríjemné, môj výzor im útočí na ich EGO. Raz som bol s dievčaťom a tá mi povedala že keď mi človek povie že mám spomaliť tak mám spomaliť. Ja jej nato že ja nespomaľujem. A potom jej poviem že mi muži vás ženy potrebujeme pretože, Muž môže vytvoriť len taký výkon aký dokáže zregenerovať. Nádych môže byť len taký hlboký aký je jeho predchádzajúci výdych. Mi potrebujeme váš pôvab vašu krásu (to nemyslím napichané peri, make up atď). proste nám to dáva vnútorný pokoj teda aspoň mne. Ale môj energetický výtlak je obrovský takže ja potrebujem k tomu ženu čo si to bude vážiť a nie sa toho báť.

    Lavazza povedal/-a: Aj som bola orientovaná na výkon

    výkon som myslel fyzický alebo tvorivý. Myslel som kreslenie a nasadenie vo fitku. Zdravie som myslel orientácia na stravu, meditácie, dychové cvičenia, otužovania atď. Nejaký kariérny rast a peniaze tým opovrhujem. O peniazoch si myslím že sú koreňom zla medzi ľuďmi, nakoľko dovoľujú nečestným ľuďom sa dostať k hodnotám ku ktorým nemajú mať prístup.

    Lavazza povedal/-a: Čo znamená byt najlepší?

    Najlepšia verzia sebe sama. Lepší každým dňom na základe môjho vedomia a poznania.
    Najlepší sa dá vnímaťaj súťažne tipu v športe ako sú naprogramovaný ľudia športovou propagandou a potom majú negatívny vzťah k takým tvrdeniam ako lepší najlepší atď lebo si to berú osobne. A medzi chlapmi je súťaživosť a je prirodzená myslím že ju má veľa živočíchov. Muž chce niečo dokázať presadiť sa a získať uznanie. Konzumná spoločnosť tlačí na individualitu a vzájomnú nevraživosť a nástrojom býva šport.

    Lavazza povedal/-a: Tak veľa šťastia pri hľadaní tej pravej. I keď myslím, že hľadať sa nedá, iba nájsť.

    Ďakujem a zamýšľam sa nad tým.

  • Andrew
    Si zamerany na vykon a ludia Ti casto hovoria....
    Ano spravne ludi pocuvaj co hovoria. Mas tam velmi vela krat musim. Ja som podobne fungoval nieco na sposob ako stroj, potom som mal uraz na koleno jedno ptm na druhe a ptm to uz islo pekne z kopca. Nechapal som este vtedy JZO.
    skus rozmyslat v kategoriach. namiesto musim - nemusim ale chcem, pripadne dobre by bolo, chcel by som, planujem. Alebo co pises Preto tam musí byť vzájomná komunikácia a pochopenie. hned inak znie napr. Preto je dobre ked tam je vzajomna komunikacia a pochopenie. Nie sme stroje. Duplom to plati vo vztahoch k inym ludom. Oni nic nemusia.
    Stastnu cestu prajem.

  • Andrew, jste povrchní. Jste fit a nebudete tolerovat vedle sebe kisnu. V případě vaši nemoci nebo úrazu může ta dokonalá žena vás klidně opustit? Přece nebude vedle sebe tolerovat mrzaka.

  • Lena povedal/-a: Andrew, jste povrchní.

    Som aj plytký som a dokonca aj primitív. Raz mi bolo nadávané do sociopatov a autistov. Socipatistický autista niečo také. No a potom bolo dievča okolo mňa a nadávalo mi že som hnusný manipulátor ako ma chcelo pobozkať. A ja som sa jej len snažil pomôcť. Ono vieš keď si do teba od decka kopne kto môže a vrieskajú po tebe tak z teba nevyrastie najemotívnejší jedinec.

    Neviem ja by som sa ako mrzák tiež netoleroval. Keď som bol decko tak som bol stále chorý stále mi niečo bolo. Jedného času som sa nasral a prevzal zodpovednosť za svoj stav a odvtedy som zdravý a vážim si toho. Skôr mi príde že vo mne vidíš nejaký nemesis v tvojej hlave. Asi sa ti nepáči že mužom sa páčia fit zadky. Keby sa zameriaš na svoju vnútornú podstatu ľahšia by bola zmena. To EGO o ktorom píšem je tvorba nás naše vnímanie dá sa sním hýbať.

    rony povedal/-a: potom som mal uraz na koleno jedno

    Chápem čo myslíš a súhlasím ja som mal tiež úrazov niekoľko jeden vážny. Tam som si prišiel k tomu prečo je ženský faktor pre muža dôležitý. Ale ja nemám bez ženy kľud ja musím niečo robiť mne sa nedá oddychovať mne je zle nič nerobiť. Vyvažujem to meditáciami a nejakými youtubmi ale to je také meh. Ono písmo je nedokonalý proces prenosu info takže to je moja obhajoba nechcem tu písať slohy. Všetky moje postoje by som vedel ozrejmiť ale nechcem vám to tu zasierať a išlo by to mimo tému.

  • R
    upravené Sat 3 Dec 2022 #200->

    @Andrew povedal/-a:

    Lavazza povedal/-a: zena nie je pokazený chlap

    Súhlasím, ja hľadám ženské kvality v žene. Ktoré pre mňa sú kľud, pôvab, krása.

    Hledáš u ní klid, ale ty sám nejsi klidný a psal jsi, že ti dokonce radí zpomalit. Může se po čase stát, že ti bude její klid vadit, bude ti vadit, že nedrží s tebou tempo.
    Každý člověk dostal do života od Boha určité penzum energie. Má žít tak, aby s ní efektivně hospodařil. Tak pozor na to, abys neprohospodařil a energie se ti neminula příliš rychle. Takže na tom upozornění zpomalit, asi něco bude...

    Ale žena je človek a niektoré vlastnosti sú totožné. Prečo keď som fit tak by som mal tolerovať nejakú rozkisnutú ropuchu vedľa seba? Taký ľudia ani nevydržia v mojej prítomnosti.

    Bůh má velký smysl pro humor. Může se stát, že se oženíš se 45 kilovou vílou a po porodu se vedle tebe ocitne 100 kilová almara. Hormony jsou prevít. :smile:

    Mi potrebujeme váš pôvab vašu krásu (to nemyslím napichané peri, make up atď). proste nám to dáva vnútorný pokoj teda aspoň mne. Ale môj energetický výtlak je obrovský takže ja potrebujem k tomu ženu čo si to bude vážiť a nie sa toho báť.

    Tak to hodně štěstí při hledání. U nás se říká, "odříkaného největší krajíc".

    Nejaký kariérny rast a peniaze tým opovrhujem. O peniazoch si myslím že sú koreňom zla medzi ľuďmi, nakoľko dovoľujú nečestným ľuďom sa dostať k hodnotám ku ktorým nemajú mať prístup.

    V tom případě asi budeš vyžadovat, aby pracovala, ne? Z čeho budete žít? Co když jí tvůj příjem nebude stačit a ty budeš muset svoji energii upřímít na vydělávání peněz? Protože "ulovení mamuta" bude tvoje práce. Její práce podle tvého vyjádření bude klid, půvab, krása, fit zadek, vážení si tebe, nebýt kisnou a to ještě nemluvím o dětech, domácnosti, sexu a dalších povinnostech. Co ji nabídneš a zabezpečíš ty? Tedy, kromě vysportovaného těla jsem nezaregistroval nic dalšího. Hlavně, když o tuto kvalitu můžeš nějakou nehodou přijít.

    Najlepšia verzia sebe sama. Lepší každým dňom na základe môjho vedomia a poznania.
    A medzi chlapmi je súťaživosť a je prirodzená myslím že ju má veľa živočíchov. Muž chce niečo dokázať presadiť sa a získať uznanie. Konzumná spoločnosť tlačí na individualitu a vzájomnú nevraživosť a nástrojom býva šport.

    To ano, ženy si rády vybírají toho nejlepšího. Jen jsem na pochybách, jestli to, co nabízíš, je pro ženy tak důležité. Protože podle tvých slov zřejmě nenabízíš dobré materiální zabezpečení, protože ním pohrdáš. A pokud se oženíš, budou potřeba prostředky na vytvoření rodinného hnízda. Ledaže si najdeš holku, kterou dobře zaopatří její rodiče.

  • Súlad
    upravené Sat 3 Dec 2022 #201->

    Krajina s nábytkom, 1986 (CZ)

    Film bude na JOJ Family dnes o 21:20 a zajtra o 14:45 a pre prihlásených je celý na YouTube: Krajina s nábytkem.

    Bezstarostný konzervatorista si přes prázdniny přivydělává jako pošťák. Během roznášek dopisů a časopisů flirtuje s dívkami a seznámí se s rozháraným malířem. Po náhodném milostném zážitku s Evou, jež se stará o děti na blízkém táboře, se vrací do Prahy a pokračuje ve studiích. Jednoho dne mu ale Evina kamarádka oznámí, že jeho letní známost s ním čeká dítě. Zdeněk se musí rozhodnout, zda přijme otcovskou roli. Po porodu se navíc dozví, že dítě není jeho... (ČSFD)

    Upútavka:

  • Rusofil povedal/-a: Má žít tak, aby s ní efektivně hospodařil

    Hej to je je vaše vlažné žitie. Žite si tak keď vás to baví, Ja idem bomby.

    Rusofil povedal/-a: Hormony jsou prevít

    Slabošstvo a odpad, ten čo sa bojí nech nechodí do lesa.

    Rusofil povedal/-a: ulovení mamuta

    Ulovenie mamuta a zarábanie peňazí je rozdiel dedo, preto sme tam kde sme.
    Ľudia vedia cenu všetkého no hodnotu ničoho Oscar Wilde na to narážam.

    Rusofil povedal/-a: nenabízíš dobré materiální zabezpečení

    Presne tak dedo, ešte aby som žil vlažne určite toho veľa stihnem.

  • @Andrew, rozmýšľam, či si robíš srandu alebo to myslíš vážne. Každopádne sa na tebe smejem. :D

  • Ogar Valach povedal/-a: Každopádne sa na tebe smejem

    Sa smej, nie si prvý ani posledný.

  • Andrew jste bi?

  • Ogar Valach povedal/-a: "bô mb" môže...

    Môže zabiť zmrzačiťhej treba to vedieť trafiť nie je to len tak. To je moja cesta a ľudí ktorý nemajú páru o pochopenie nežiadam ani o ľútosť ak máš radu daj ak máš postreh daj ak sa chceš smiať sa smej. Ja mám svoju cestu po ktorej kráčam

  • @Lena povedal/-a:
    Andrew jste bi?

    čo je bi?

  • Ogar Valach
    upravené Sat 3 Dec 2022 #209->

    @Andrew povedal/-a: čo je bi?

    Latinská číselná predpona [Wikipédia]. :D

  • @Andrew povedal/-a:

    @Lena povedal/-a:
    Andrew jste bi?

    čo je bi?

    bisexuál

  • Lena povedal/-a: bisexuál

    Nie, hmhm sú fit ženy podľa vás chlapi?? Mám tam sklon k fit ženám ale nemám veľmi rád vysekané ženy. A súťažná kulturistka už vôbec ale niekedy som to sledoval viac a páčilo sa mi to viac.