Úlohy ženy a muža v rodine

1234568

Komentáre

  • Ogar Valach
    upravené Sat 3 Dec 2022 #212->

    Lena povedal/-a: bisexuál

    Že či by nejaká feministka mala šancu? :D

  • @Andrew povedal/-a:

    Lena povedal/-a: bisexuál

    Nie, hmhm sú fit ženy podľa vás chlapi?? Mám tam sklon k fit ženám ale nemám veľmi rád vysekané ženy. A súťažná kulturistka už vôbec ale niekedy som to sledoval viac a páčilo sa mi to viac.

    Já jen, že si asi hodně zakládáte na svém vzhledu, ale objasnil vám už někdo, že fyzická atraktivita může není pro ženu prioritou? Tou je něco úplně jiného, váš vypracovaný fit zadek může ocenit nejvíce tak asi homosexuál.

  • Ogar Valach povedal/-a: by nejaká feministka

    Haha som sa zasmial https://3.bp.blogspot.com/-DM7wxAwp044/XIpivJ3x4zI/AAAAAAACuOU/be14V-scJbMhuT064WzfW1YvZIc0MEbbACLcBGAs/s1600/Francielle+Mattos+Calves+%286%29.jpg

    Friancielle Mattos sa mi mrte páči hlavne forma zo 2018 teraz už je príliš veľká. Ale už to nai tak nesledujem mám rád fit girl.

  • Lena povedal/-a: ocenit nejvíce tak asi homosexuál.

    hej to som už počul od kamarátky. HH ja sa rozvíjam vo všetkých smeroch kreslím, čítam. Sledujem veci ako KSB a aj citáty. Žijem stoicky a skromne ale chápem materiálne zabespečenie preto mi treba makať.
    Som z toho smutný že nie som schopný sa o svoju nastávajúcu postarať ale smútok a zlosť mi treba transformovať do produktivity. Smútok nerieši nič.

  • Lena povedal/-a: objasnil vám už někdo, že fyzická atraktivita může není pro ženu prioritou? Tou je něco úplně jiného, váš vypracovaný fit zadek může ocenit nejvíce tak asi homosexuál.

    Presne tak. Rusofil predsa aspoň 4-5 krát napísal, že je to plná peňaženka a ostrý oštep. :D

  • boha to skade berieš také veci mne aj zle prišlo

    https://www.instagram.com/sav_eden/
    na tu máš fitgirl ale takú žienku nechcem ale oná má perfektnú formu

  • R
    upravené Sat 3 Dec 2022 #218->

    @Andrew povedal/-a:

    boha to skade berieš také veci mne aj zle prišlo

    https://www.instagram.com/sav_eden/
    na tu máš fitgirl ale takú žienku nechcem ale oná má perfektnú formu

    Ta vypadá jak moje dcera, ale má mnohem větší přirozená prsa. Je již vdaná :)

  • Andrew povedal/-a: Na čo je dobrý muž pri pôrode alebo kojení?

    Dobrý muž dokáže být užitečný. Zejména při porodu (vlastního dítěte), který dnes probíhá "mezi cizími lidmi".
    Dobrý muž je své ženě oporou. I při kojení, když je potřeba.

    Načo je dobrá žena pri stavaní mostov, domov, elektrických sietí a ja neviem, môžeme ju posadiťaj do tanku že ako jej to pôjde.

    Na to samé, jako muž. Problém je v míře: jako důsledek nesmí být vymření národa.

  • Andrew povedal/-a: Na čo je dobrý muž pri pôrode alebo kojení?

    Ja som sa napr. pri nočnom kojení na posteli schúlil na boku skoro do klbka a urobil tak žene pohodlnú opierku na chrbát i ruky. A zážitok z kojenia bol zdieľaný.

  • openeyes povedal/-a: Ja som sa napr. pri nočnom kojení na posteli schúlil na boku skoro do klbka a urobil tak žene pohodlnú opierku na chrbát i ruky. A zážitok z kojenia bol zdieľaný.

    Buď zdráv, dobrý muži.
    Ani jsem netušil, že jsem tentokrat počítal tak přesně/doslovně :-)

    Počtář povedal/-a: Dobrý muž je své ženě oporou. I při kojení, když je potřeba.

  • Počtář povedal/-a: Dobrý muž je své ženě oporou. I při kojení, když je potřeba.

    Veľakrát je oporou už len vedomie, že tam niekto je. Ale to niektoré ženy docenia, až keď tam nie je… a bábätka sú dve….

  • @Andrew, vzbudil si vo mne záujem dozvedieť sa, k čomu si sa dopracoval a prečo si sa tak rozhodol. Ak chceš, napíš.

  • Tak diskusia v zóne akú nastalil Andrew môže pokracovat v súkromných správach. Chýbajúce komenty sú v bútlavej vŕbe, porušujú pravidlá.

  • Súlad povedal/-a: Ak chceš, napíš.

    na KSB som prišiel v očakávaní že stretnem mne podobných ľudí moje komenty boli od srdca v otvorení to bola chyba. Vtedy som vás chcel proste odporovo negatívne poslať do prdele ale reku idem sa učiť byť diplomat. To som spravil až teraz keď som si uvedomil kde je zrod mojej straty ako ja som to vedel od začiatku len som sa rozhodol konať pasívne čiže nekonať. Teraz som tak činil ako som vo fitku nevedel nájsť svoju energu ktorá tkvie vo mňe. Dokážem byť šťastný len tak že vyčistím myseľ a sústredím sa na hudbu a tá hudba má ako keby chuť. Tá chuť tá energia sa vo mňe začala pomali vytrácať a preto som sa rozhodol vás poslať do piče.

    Znie to hrubo ale tak to je s toho súzvuku to znie zdravo a správne. Menej vám dať nemôžem. Je mi trocha ľúto lebo si to môžete vybaviť inak ale to je jedno vy mňa trápiť nemáte. Proste sa držte nech sa darí nažívajte si na úrovni na akej ste ale ja tam s vami byť nemôžem mne je tam zle.

  • @Andrew, nie som si istý, či som pochopil. Nech sa ti darí. ;)

  • Eckhart Tolle: Proč je důležité vyvažovat mužskou a ženskou energii | Jin a Jang

    https://otevrisvoudusi.org/eckhart-tolle-proc-je-dulezite-vyvazovat-muzskou-a-zenskou-energii-jin-a-jang/

    V každém člověku se projevuje polarita mužské a ženské energie. Existuje však ideální rovnováha? Eckhart rozebírá koncept Jinu (ženství) a Jangu (mužství) a vysvětluje, jak se projevuje v jednotlivcích i kolektivech.

  • @Peter MMXX povedal/-a:

    Ďakujeme veľmi pekne:-), to je milé.

  • @dum povedal/-a:
    @Rusofil povedal/-a:
    "Slovanská koncepce byla správná. Sám Ježíš, který nás navštívil zjistil, že žijeme v souladu s Bohem (zdroj Zaznobin)." S tým súhlasím, že tam a nielen tam Ježiš Kristus prišiel, lebo v určitom období svojho pozemského života (ktoré je najmenej zaznamenané) navštívil a prešiel všetky vtedajšie duchovné smery, náboženstvá, teológie, filozofie, viery a tým pádom aj národy ktoré ich prijali, práve kvôli tomu aby zistil ako blízko sú k Pravde, k Bohu či ako sú od Boha a Pravdy v tom čase vzdialené. Ak si niekto povie ako sa dostal napr. na neobjavené americké kontinenty k indiánom, tak nech si spomenie na Ježišove skutky, napr.chôdza po mori, prikázanie búrke atď.

  • R
    upravené Thu 16 Mar 2023 #232->

    Na to je jednoduchá odpověď. Záměna pojmů. Slovem rovnoprávnost, bylo zaměněno to, o čem ženám šlo a to je, rovnocennost. To znamená, aby nově narozený jedinec ženského pohlaví měl stejnou cenu, jako jedinec mužského pohlaví. Od toho se pak odvíjí vše.
    Někdo tuto touhu žen podchytil, postavil se do čela a nabídl jim rovnoprávnost. Což není totéž.
    Malý příklad. Nevím, jestli víte o tom, že ve VB ženy nemohli dědit majetky až snad do poloviny 20.století. Proto tam dědili majetky synovci a ne dcery. I to pojmenování v našem jazyce je charakteristické syn - synovec, ale dcera - neteř. Kdyby dítě ženského pohlaví mělo stejnou cenu, jako dítě mužského pohlaví, dědily by i dcery.
    Tak otec zemřel, majetek dostal synovec, no a dcera dopadla všelijak, podle mravnosti synovce. Díváte se přece na detektivky Agáty Christi, Slečna Marplová, tak tam se to synovci hemží snad v každém dílu.
    Takže závěrem, ti, kdo rozeběhl feminizmus, ženy podvedl. Protože na ocenění žen se nic nezměnilo. Dokonce, s rovnoprávností jim přibyly další povinnosti, ale jejich nová práva jim ty povinnosti nekompenzovaly. Tímto způsobem si druhá polovina lidstva podržela svoji dominanci.

  • Súlad
    upravené Fri 7 Apr 2023 #233->

    Kudy kam

    Filmová veselohra, která se už před padesáti lety pokoušela "řešit" problém mužské a ženské emancipace

    https://ksbforum.info/discussion/comment/20353/#Comment_20353

  • Rovnost mužů a žen je samozřejmě v pořádku. Ovšem je špatně (úmyslná chyba) říct, že když jsou si rovni, že jsou stejní. Pak místo přirozeného vývoje se zavedou normy a kvóty a spustí se protilidske programy. Příkladů je celá řada.

  • @Kajuga povedal/-a:
    Rovnost mužů a žen je samozřejmě v pořádku. Ovšem je špatně (úmyslná chyba) říct, že když jsou si rovni, že jsou stejní. Pak místo přirozeného vývoje se zavedou normy a kvóty a spustí se protilidske programy. Příkladů je celá řada.

    Co to je přirozený vývoj?

  • Súlad
    upravené Fri 7 Apr 2023 #236->

    Lena povedal/-a: Co to je přirozený vývoj?

    Že keď bude chcieť žena pracovať v bani, nikto jej nebude brániť a nebude na to potrebovať kvóty. Akurát bude musieť plniť stanovené normy ako všetci ostatní, za čo dostane plat ako všetci ostatní.

  • Súlad
    upravené Fri 7 Apr 2023 #237->

    Kajuga povedal/-a: Rovnost mužů a žen je samozřejmě v pořádku. Ovšem je špatně (úmyslná chyba) říct, že když jsou si rovni, že jsou stejní. Pak místo přirozeného vývoje se zavedou normy a kvóty a spustí se protilidske programy. Příkladů je celá řada.

    Presne ako si napísal. Lenže niektorí si to nie sú schopní uvedomiť rovnako, ako že národy a rasy sú si síce rovné, ale nie sú rovnaké. Potom zavádzajú rôzne kvóty a ideológie z Ruska zavádzajúce protislovanské a protičlovečenské programy. Napríklad v Amerike musia zamestnávať flákačov s plným platom a v Rusku podporujú kdejakých búchačov hláv o zem namiesto rozumných a mierumilovných človekov.

  • @Súlad povedal/-a:

    Lena povedal/-a: Co to je přirozený vývoj?

    Že keď bude chcieť žena pracovať v bani, nikto jej nebude brániť a nebude na to potrebovať kvóty. Akurát bude musieť plniť stanovené normy ako všetci ostatní, za čo dostane plat ako všetci ostatní.

    V JAR ženy v dolech pracují už dlouho.

  • Lena povedal/-a: V JAR ženy v dolech pracují už dlouho.

    Takže je to v najlepšom poriadku. Otázka znie, prečo netreba kvóty na prácu v baniach, ale v politike alebo v sektore informačných technológií ich chcú nasilu zavádzať. Prečo nechcú zavádzať kvóty na počet učiteliek v školách? Alebo na počet upratovačiek? Zvláštny to svet.

  • @Lena povedal/-a:

    @Kajuga povedal/-a:
    Rovnost mužů a žen je samozřejmě v pořádku. Ovšem je špatně (úmyslná chyba) říct, že když jsou si rovni, že jsou stejní. Pak místo přirozeného vývoje se zavedou normy a kvóty a spustí se protilidske programy. Příkladů je celá řada.

    Co to je přirozený vývoj?

    Přirozený vývoj by měl být trend k lidské společnosti (převaha lidského typu psychiky) což zákonitě povede (a to jsem měl na mysli jako přirozený vývoj) k nastavení systému tak (vzdělávání, výchova atd.), aby každý člověk bez ohledu na cokoliv (sociální postavení, pohlaví, rasu, majetek) měl maximální možnost realizovat a rozvinout svůj genetický potenciál. Každé dítě se rodí geniální (v něčem jiném). Jde o to, že pokud toto se lidem umožní, společnost na tom obrovský vydělá a na jakýkoliv celospolecensky problém se najde řešení.

  • @Súlad povedal/-a:

    Lena povedal/-a: V JAR ženy v dolech pracují už dlouho.

    ť. Prečo nechcú zavádzať kvóty na počet učiteliek v školách? Alebo na počet upratovačiek? Zvláštny to svet.

    Neporozuměla jsem tomu, jakože na uklízečky a sestry v LDNkách se hlásí velké množství mužů a nejsou přijati kvůli ženám a je třeba vyhlásit proto kvóty?