Ogar se porúčá...

2»

Komentáre

  • @Rusofil povedal/-a:

    @Kajuga povedal/-a:

    @Počtář povedal/-a:

    Kajuga povedal/-a: …prozření Ogara, že když ho KSB nezajímá, tak to není fórum pro něj.

    Jedna z možných interpretací…
    Sám ovšem píše, že

    Ogar Valach povedal/-a: Robota je s vami ťažká, a hlavne zbytočná.
    Ogar Valach povedal/-a: Nestojíte mu za vynaložené úsilie.

    Ano píše. Na fóru o KSB se mu nepodařilo přesvědčit ostatní, že KSB je o ničem (netvrdím, že to tvrdil takto na přímo, ale základy ignoroval). Toto je selhání jeho úsilí, protože argumenty nebyly dost silné, kdyby byly, byl by úspěšný. Že mu to nestojí za vynaložené úsilí je jeho volba a je zvláštní, co ho k tomu úsilí motivovalo a proč právě zde. Fór jsou mraky.

    Neosobuj si mluvit za ostatní, ale jen o sobě. Tedy, tebe nepřesvědčil. Jeho selháním to není, je to nepochopení těch, kteří ještě nedorostli.

    Analýza motivů ostatních vede k jejich interpretaci (myšleno motivů) je základem analýzy a určení budoucího vývoje na základě odhadů, co ostatní udělají. Nebral jsem to tak, že za kohokoliv mluvím, nicméně výtku akceptuji, děkuji za ní a dám si příště větší pozor.
    Mě nepřesvědčil, alespoň ne konceptuelně, možná proto, že nejsem Slovan (myšleno geneticky, kulturně naprosto jednoznačně), takže jsem nejspíše odsouzen to nepochopit nikdy. Pozor nemyslím to jakkoliv urážlivě nebo ironicky
    Pokud máš cíl, který se ti nepovede, a to i kvůli druhé straně (například kvůli její mu nedostatečnému duchovnímu růstu), tak to jako selhání interpretuji (viz selhání Putina ohledně kompetentnosti Dumy) ale nepotrebuji o tom kohokoliv přesvědčit. Pokud už jsou 4 fóra, tak stojí za úvahu založit páté, polouzavřené s KSB v kontextu Slovanství a duchovního růstu.

  • P
    upravené Mon 12 Dec 2022 #33->

    Súlad povedal/-a: Milo, Boletus, Um a Oracle.

    Aha, už jsem pochopil.

    Súlad povedal/-a: Hox a Milan Makový nie sú skupiny.

    Hox je Hox.
    Ale Milan Makový alias konceptualcz.cz je imitačně-provokační projekt. A ani už to není potřeba nějak zvlášť propočítávat. Proběhl totiž samoodpis projektu MM.

    Cituji z prvních řádků hned pod menu na úvodní stránce webu MM:
    “Přátelé, věděli jste, že

    Co mají oba projekty kromě páníčka společného? Rády by se pod zástěrkou Koncepce obecné bezpečnosti postavily do čela budoucího uspořádání světa, ať už to uspořádání bude jakékoliv.” (konec citátu)

    A to je pečeť. Tímto falešným varováním MM pečetí svoji imitačně-provokační podstatu, aniž bych to musel (složitě) propočítávat, což jsem párkrát sliboval. A nějakou práci jsem už i odvedl, i když jsem zatím nic nepublikoval. (moc se mi do toho nechtělo, poslové špatných zpráv nejsou vítáni :-)
    Protože neznám nikoho (ani mne), kdo by měl o Yvetě Richtaříkové pochybnosti.
    A to druhé jsou stránky zakonvremeni.ru :-)

    A pokud to někomu přijde jako "málo", tak zde je druhá pečeť:
    MM na hlavní stránce svého webu, vlevo hned pod tím “varováním”, propaguje proukrajinský anglojazyčný válečný TyTrubka kanál “Military Lab”.
    Dávám schválně zkrácený link, aby se na nás mile neusmíval fešák jménem Zalužnyj
    www.youtube.com/watch?v=pI29rKfEB9s

    A to nemluvím o tom, že MM dlouhodobě funguje jako ventilátor Trojmoří.

  • @Počtář Mne ako imitačno-provokačná činnosť zase prišiel "projekt" Ogar Valach…to má snáď všetky znaky I-P činnosti…

  • Súlad
    upravené Mon 12 Dec 2022 #37->

    Ak bol Ogar manipulátor, potom veľmi slabý. Účinná manipulácia je jemná, nebadaná a snaží sa zapáčiť. Nie takto na hulváta.

    Rusofil povedal/-a: Míny v KSB vidím také a s dalekosáhlými důsledky, o kterých nepsal ani Ogar.

    Ktoré? Celkom ma to zaujíma.

    Zora povedal/-a: Ale rozoberať do aleluja niekoho, koho sme nestretli a poznáme ho len z toho, ako sa prezentoval, to už mi príde fakt cez čiaru.

    Áno, už ho nechajme.

  • Súlad povedal/-a: Za zámermi Vladimíra Putina sa liberáli snažia vidieť kde čo, len nie to, čo o nich on sám priamo a otvorene hovorí. Nedokážem si vysvetliť túto vlastnosť niektorých ľudí.

    Inu, nic nového pod sluncem:

    Římanům 11:8 SNC
    Bůh je ranil slepotou, takže mají oči – a přesto nevidí, mají uši – a přesto neslyší, slepí a hluší jsou až dodnes.

    Je to stále ta stejní písnička, stará jak lidstvo samo

  • Súlad
    upravené Mon 12 Dec 2022 #39->

    @ban povedal/-a:

    Súlad povedal/-a: Za zámermi Vladimíra Putina sa liberáli snažia vidieť kde čo, len nie to, čo o nich on sám priamo a otvorene hovorí. Nedokážem si vysvetliť túto vlastnosť niektorých ľudí.

    Římanům 11:8 SNC
    Bůh je ranil slepotou, takže mají oči – a přesto nevidí, mají uši – a přesto neslyší, slepí a hluší jsou až dodnes.

    Ďakujem za vysvetlenie. Asi preto ľudia nevnímajú to, čo im Ogar priamo napísal a snažia sa za jeho krokmi vidieť všeličo iné. Aspoň že im to Počtár vie prepočítať.

  • Ďakujem za vysvetlenie. Asi preto ľudia nevnímajú to, čo im Ogar priamo napísal a snažia sa za jeho krokmi vidieť všeličo iné. Aspoň že im to Počtár vie prepočítať.

    Já patřím k těm, co mlčeti zlato, nicméně, hen ten ogar mě donutil k přípisu, reakci na jeho řádky.
    Neboť jsem některé jeho myšlenky považoval za výraz svého druhu fanatizmu.
    Ale na druhou stranu mu to pálilo. A zas, i fanatikovi to pálí, pokud se jedná o jeho píseček.
    Nicméně ogaři celého světa do společnosti lidské patří, všude jsou a tak se zase někdo z nich zákonitě vyskytne.