Kniha o Usporiadaní sveta

1356

Komentáre

  • R
    upravené Thu 29 Dec 2022 #62->

    @Súlad povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Neexistuje jediná zmínka současníků o tom, že nějaký takový člověk, jakým je Ježíš, existoval.

    R> @Súlad povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Neexistuje jediná zmínka současníků o tom, že nějaký takový člověk, jakým je Ježíš, existoval.

    Radomír existoval.

    Tak bychom dnes měli oslavovat Radomírovo narození. Nevíme, jestli byl současníkem, nebo žil dávno před oslavovaným Ježíšem. Prakticky o něm nic nevíme.
    Jaký to paradox. O Ježíši, který neexistoval víme pomalu i to, kam chodil na záchod, zatím co o Radomírovi, který existoval, nevíme absolutně nic.

  • Súlad
    upravené Thu 29 Dec 2022 #63->

    Takéto kanálovanie je staré ako ľudstvo samo. Kto si myslíte, že nadiktoval desatoro Mojšižovi? Alebo odkiaľ bral rozumy Mohamed? Nie je to výmysel posledných storočí.

  • d
    dum
    upravené Thu 29 Dec 2022 #65->

    @Estryd povedal/-a:
    osobne si myslím, že môžeme mať všetci pravdu - v pohľade na stvorenie sveta, existenciu Ježiša, ... - tú svoju malú pravdu, no málokto z nás si pripustí, že všetci hovoríme o tom istom, len z inej perspektívy... o rok, o desať už každý z nás bude mať trochu inú pravdu... a s tou svojou 'starou' by sa asi podobne nestotožnil, ako teraz s pravdou toho druhého...

    žijeme na planéte Zem, z nášho pohľadu to môže vyzerať tak alebo inak...
    ale rovnako by sme sa na to pozerali, keby sme boli obyvatelia inej planéty? úplne niekde na druhej strane Vesmíru? napr. na tie súhvezdia a veky :)
    alebo už len to, aký je rozdiel medzi hmotným a duchovným svetom... myslíte si, že tieto naše žabomyšie vojny o to, kto má 'pravdu' v poznaní tu na Zemi (v hmote) si zachováme aj na duchovnej úrovni, kedy svetlá duša v okamihu získa akúkoľvek informáciu z ľubovoľného časového úseku planéty Zem?

    skúste si prosím uvedomiť, že každá vami prezentovaná pravda, je len a LEN vaša osobná viera, že je to tak alebo inak...
    nikto z nás nemá schopnosti ROZUMOM spoznať Istinu... to sa dá len dušou, ale to potom nie je o tom, že VIEM (to je rozumová záležitosť) ale o tom, čomu VERÍM - to je našou úlohou... niečomu veriť, správne si vybrať čomu...
    ja nehovorím, čo je správne pre všetkých, len čomu verím ja...

    rozum má byť podriadený duši a jej prepojeniu na Istinu - lenže už dnes sú jedinci, ktorí toto nikdy nedokážu, lebo ich duša už nemá v sebe dostatok svetla, aby si udržala prepojenie na Istinu,
    druhá vec je, že ja ani za seba neviem povedať, koľko svetla v sebe má moja duša, nieto ešte za druhých, len dúfam, že mám svetlo v duši :)

    keď hovoríte o sebe, myslíte tým aj dušu? ste si istý, že jej pohľad na svet je zhodný s tým vo vašom vedomí? existuje nejaký 'test', ktorým by si človek overil, nielenže má dušu, ale hlavne v akej miere jej načúva? podľa knihy Monostona, je na toto naša intuícia, no koľkí z nás dajú aj v týchto duchovných otázkach na svoju intuíciu viac ako na svoj 'vševediaci' rozum? :)

    alebo inak, koľkí z vás ste ochotní aspoň v tichosti pred sebou pripustiť, že sa možno mýlite?
    lebo ja to pripúšťam aj takto verejne... verím Bohu Monostonu a tomu, čo napísal v knihe, no môžem sa mýliť a môže to byť celé podvrh (či už ľuďmi pripravený, alebo nejakou temnou duchovnou bytosťou), je to len a len moja voľba...

    preto si myslím, že nemá význam, aby sme sa tu medzi sebou hádali a každý obhajoval len svoju vieru (nie vedomosti), skúsme skôr hľadať, v čom sa zhodneme, no niečo podstatné, nie povrchné... (hej, len kto určí, čo je povrchné a čo podstatné :) )

    Z postupnosti duchovnej logiky, faktor VIERY,
    (v protiklade napríklad slepej viery vo väčšine náboženstiev), je dôsledkom, výsledkom a následkom POZNANIA, PRIJATIA a
    PREŽITIA, a nie naopak. .....Možno vôbec definovať Pravdu?
    Pravdu možno definovať ako vnútorné intuitívne
    zistenie, poznanie, pochopenie a rozlíšenie, nad akúkoľvek pochybnosť,
    s úplnou istotou, že čokoľvek vôbec v celom bytí a existencii bez výnimky či vylúčenia niečoho, je alebo nie je tak; alebo
    že to je alebo nie je tým, čím sa to zdá byť. A pretože Absolútny Boh je Jediný/á, Kto vie
    absolútne všetko o všetkých a o všetkom, v tom zmysle a z tej pozície Je On
    Absolútna Pravda. Pre mňa je Absolútny Ten, o ktorom Rusofil tvrdí že neexistoval a vymyslela ho, jeho zrodenie, život, učenie, ukrižovanie , vtelenie Boha aj zmŕtvychvstanie, transformáciu a absolutizáciu tela len nejaká GP entita ktorá je hierarchicky ešte nižšie ako Estrydov boh, demiurg a tvorca Monoston....Mimochodom o hľadaní spoločných zjednocujúcich princípoch som písal už pred rokom.

  • R
    upravené Thu 29 Dec 2022 #66->

    dum povedal/-a: Pre mňa je Absolútny Ten, o ktorom Rusofil tvrdí že neexistoval a vymyslela ho, jeho zrodenie, život, učenie, ukrižovanie , vtelenie Boha aj zmŕtvychvstanie, transformáciu a absolutizáciu tela len nejaká GP entita ktorá je hierarchicky ešte nižšie ako Estrydov boh

    Ty si myslíš, že by GP dovolil, aby se lidé modlili k někomu jinému, než jemu? Vždyť právě proto vytváří různá náboženství, aby lidé svými modlitbami dávali energii jeho pochybným entitám, jen aby nemluvili napřímo s Bohem.
    Pro mě Bohem určitě není ten, koho mi podsune GP.

  • d
    dum
    upravené Thu 29 Dec 2022 #67->

    @Rusofil povedal/-a:

    dum povedal/-a: Pre mňa je Absolútny Ten, o ktorom Rusofil tvrdí že neexistoval a vymyslela ho, jeho zrodenie, život, učenie, ukrižovanie , vtelenie Boha aj zmŕtvychvstanie, transformáciu a absolutizáciu tela len nejaká GP entita ktorá je hierarchicky ešte nižšie ako Estrydov boh

    Ty si myslíš, že by GP dovolil, aby se lidé modlili k někomu jinému, než jemu? Vždyť právě proto vytváří různá náboženství, aby lidé svými modlitbami dávali energii jeho pochybným entitám, jen aby nemluvili napřímo s Bohem.
    Pro mě Bohem určitě není ten, koho mi podsune GP.

    Akceptujem. A ty si myslíš že Absolútny ak chce poslať nejakého posla z nebies alebo priamo svoj Absolútny aspekt tak ho zastaví nejaká relatívna entita , aj keď vo funkcii správcu planéty na ktorej Boh dovolil ilustráciu pádu? Samozrejme že náboženstvá a ich dogmy je parketa relatívnych. No skús nájsť v NZ termín náboženstvo v slovách Ježiša Krista.

  • @dum povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    dum povedal/-a: Pre mňa je Absolútny Ten, o ktorom Rusofil tvrdí že neexistoval a vymyslela ho, jeho zrodenie, život, učenie, ukrižovanie , vtelenie Boha aj zmŕtvychvstanie, transformáciu a absolutizáciu tela len nejaká GP entita ktorá je hierarchicky ešte nižšie ako Estrydov boh

    Ty si myslíš, že by GP dovolil, aby se lidé modlili k někomu jinému, než jemu? Vždyť právě proto vytváří různá náboženství, aby lidé svými modlitbami dávali energii jeho pochybným entitám, jen aby nemluvili napřímo s Bohem.
    Pro mě Bohem určitě není ten, koho mi podsune GP.

    Akceptujem. A ty si myslíš že Absolútny ak chce poslať nejakého posla z nebies alebo priamo svoj Absolútny aspekt tak ho zastaví alebo zhatí mu plán nejaká pozemská entita, aj keď vo funkcii správcu planéty na ktorej dovolil ilustráciu pádu?

    Proč by absolutní posílal nějaké posly, když může mluvit s každým z nás jazykem kterému rozumíme?

  • @Rusofil povedal/-a:

    @Hox povedal/-a:
    Pěkná teorie, ale jen teorie a tvoje osobní víra, nic více, reálně nechápeš o čem mluvíš.

    Hm, hm, zajímavé argumenty.

    Můj názor je že nemáš páru o čem mluvíš, nemáš páru o skutečné historii a šíříš tu ezo bludy, které nevydrží jakoukoliv kritiku, pokud člověk začne skutečně přemýšlet. Ty jsi měj svůj názor, neberu ti ho ale nezajímá mě, a o diskusi s tebou nemám zájem.

    Koho by zajímal můj názor: Rusofil se vás tu (nejen v tomto vlákně) snaží namotat na systém lží, který má podobné kořeny jako kniha zde diskutovaná. Kdo tyto koncepty obejde širokým obloukem a dá je do karantény, udělá sám sobě dobrou službu.

  • R
    upravené Thu 29 Dec 2022 #70->

    Hox povedal/-a: o diskusi s tebou nemám zájem

    Ty ses mě zeptal, já ti odpověděl. Takže diskusi se mnou si začal ty. Tak nevím, jednou tvrdíš, že diskutovat nemáš zájem, nezajímá tě můj názor, jednou se mě zeptáš, čert aby se v tobě vyznal.

  • d
    dum
    upravené Thu 29 Dec 2022 #71->

    @Rusofil povedal/-a:

    @dum povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    dum povedal/-a: Pre mňa je Absolútny Ten, o ktorom Rusofil tvrdí že neexistoval a vymyslela ho, jeho zrodenie, život, učenie, ukrižovanie , vtelenie Boha aj zmŕtvychvstanie, transformáciu a absolutizáciu tela len nejaká GP entita ktorá je hierarchicky ešte nižšie ako Estrydov boh

    Ty si myslíš, že by GP dovolil, aby se lidé modlili k někomu jinému, než jemu? Vždyť právě proto vytváří různá náboženství, aby lidé svými modlitbami dávali energii jeho pochybným entitám, jen aby nemluvili napřímo s Bohem.
    Pro mě Bohem určitě není ten, koho mi podsune GP.

    Akceptujem. A ty si myslíš že Absolútny ak chce poslať nejakého posla z nebies alebo priamo svoj Absolútny aspekt tak ho zastaví alebo zhatí mu plán nejaká pozemská entita, aj keď vo funkcii správcu planéty na ktorej dovolil ilustráciu pádu?

    Proč by absolutní posílal nějaké posly, když může mluvit s každým z nás jazykem kterému rozumíme?

    Aj archanjeli, anjeli, cherubíni z nebies boli viackrát poslaní k ľuďom ako zvestovatelia niečoho. Ježiš nebol posol ale priamo Aspekt Absolútneho aby ukázal príklad cesty z marazmu a prirodzenosť života na nebesiach. Viem že pravdepodobne začneš opakovať že my Slovania sme žiadnych poslov nepotrebovali ani vtelenie Boha lebo sme žili v súlade s božskými princípmi, no to bolo ešte v prvotných človečenských civilizáciách pred pádom ak chceš tak v Hyperborei. No neskôr úpadok už v ľudskej civilizácii bol celoplanetárny takže ani Slovania ako národ duchovného pádu a degradácie neboli ušetrení. Súkromná komunikácia je už čisto individuálna záležitosť a žiadni ľudskí prostredníci nie sú potrební.

  • d
    dum
    upravené Thu 29 Dec 2022 #73->

    @Rusofil povedal/-a:

    dum povedal/-a: Aj archanjeli, anjeli, cherubíni z nebies boli viackrát poslaní k ľuďom ako zvestovatelia niečoho.

    Jak to můžeš s takovou určitostí tvrdit? Máš nějaké důkazy?
    Každý z nás je zrnkem celoplanetárního systému. Pokud by každý naslouchal řeči Boha, nebyl by tady takový marasmus. Každý musí začít sám u sebe. Nepotřebuje k tomu žádné posly. Večer, v posteli před spaním stačí chvilka klidu na rozmluvu s Bohem. Na to není potřeba číst 600 stran textu, abych si s ním porozuměl. Není potřeba čekat na nějaké posly, o kterých nic nevím. Komunikace s Bohem má být veřejná záležitost? Nějak nechápu tvoji poslední větu.
    Moc se mi tady líbilo přirovnání Boha s magnetem a nás, jako atomy, které se k němu nasměrují. Toto je můj postoj. Jen já a Bůh, nic a nikdo mezi námi.

    Veď to som v poslednej vete napísal!, tak miesto prostredníci dávam sprostredkovatelia, medzičlánok, pravdaže som to len ja a Boh, o tom " žádná".

    Rusofil povedal/-a: Jak to můžeš s takovou určitostí tvrdit?

    Prečítaj si ak chceš ešte raz čo som ostatne odpísal Estrydovi.

  • Súlad
    upravené Thu 29 Dec 2022 #74->

    @Hox povedal/-a:
    Můj názor je že nemáš páru o čem mluvíš, nemáš páru o skutečné historii a šíříš tu ezo bludy, které nevydrží jakoukoliv kritiku, pokud člověk začne skutečně přemýšlet. Ty jsi měj svůj názor, neberu ti ho ale nezajímá mě, a o diskusi s tebou nemám zájem.

    Koho by zajímal můj názor: Rusofil se vás tu (nejen v tomto vlákně) snaží namotat na systém lží, který má podobné kořeny jako kniha zde diskutovaná. Kdo tyto koncepty obejde širokým obloukem a dá je do karantény, udělá sám sobě dobrou službu.

    Máš nejaký argument mimo osobnej roviny? Svoj názor si vyjadril, ale bolo by dobré, keby bol podložený aj niečím konkrétnym, nielen dohadmi a špekuláciami. Vopred ďakujem za odpoveď. Pevne verím, že sa dopracujeme k niečomu rozumnému.

  • @Súlad povedal/-a:

    @Hox povedal/-a:
    Můj názor je že nemáš páru o čem mluvíš, nemáš páru o skutečné historii a šíříš tu ezo bludy, které nevydrží jakoukoliv kritiku, pokud člověk začne skutečně přemýšlet. Ty jsi měj svůj názor, neberu ti ho ale nezajímá mě, a o diskusi s tebou nemám zájem.

    Koho by zajímal můj názor: Rusofil se vás tu (nejen v tomto vlákně) snaží namotat na systém lží, který má podobné kořeny jako kniha zde diskutovaná. Kdo tyto koncepty obejde širokým obloukem a dá je do karantény, udělá sám sobě dobrou službu.

    Máš nejaký argument mimo osobnej roviny? Svoj názor si vyjadril, ale bolo by dobré, keby bol podložený aj niečím konkrétnym, nielen dohadmi a špekuláciami. Vopred ďakujem za odpoveď. Pevne verím, že sa dopracujeme k niečomu rozumnému.

    Nemám zájem o diskusi s někým, kdo jeví známky posedlosti a potřeby šířit svůj pohled na svět asertivním způsobem, ačkoliv reálně o věcech které tak kategoricky tvrdí, nic s jistotou neví a vědět nemůže. Ale přitom nesnese jakýkoliv nesouhlas se svými názory. Kdo to nevidí tenhle aspekt činnosti Rusofila, asi už nepomůžu. Vezměme například jeho tvrzení, že Ježíš neexistoval. Může to Rusofil vědět? Pochopitelně nemůže, a psychicky zdravý člověk si připouští možnost, že se mýlí. Ne tak on, prezentuje to jako fakt a nesouhlas s jeho názory vyvolá agresi a další prosazování téhož.

  • d
    dum
    upravené Thu 29 Dec 2022 #77->

    @Rusofil povedal/-a:

    dum povedal/-a: Prečítaj si ak chceš čo som ostatne odpísal Estrydovi.

    Poctivpě to tady čtu, ale nerozumím. Asi moje levá hemisféra na to nestačí. I Hox mě již prokoukl, že nemám o ničem páru. ;)
    Proto to jen čtu, ale do duchovní diskuse se nezapojuji, pro mě je to vysoký level. Já jsem moc jednoduchý, mě stačí, že vím, že Bůh je, komunikujeme spolu, ale jakou technologii při tom používá, dokud naše komunikace funguje, mi je jaksi jedno.
    Myslel jsem, že mi poskytneš nějaký skutečný důkaz např. o zvěstování. Mě se to přihodilo, že mi takové zvěstování přišlo, ale bral jsem to, že je přímo od Boha, neunavoval jsem se tím, abych zkoumal, jestli to byl anděl, archanděl, nebo cherubín. Bral jsem to tak, že to bylo od Boha. Přece, když telefonuješ, nebo se díváš na TV, také nemusíš znát technologii a všechny zaměstnance TV, důležité je, že k tobě informace došla, ne?

    Ak si si istý že je to Boh či niekto z jeho blízkosti to je v poriadku, no môže to byť aj niekto z opačnej strany a to veľmi presvedčivý. Rozlíšenie informácií a zdrojov je dôležité a potrebné. Tvoje duchovné debaty sú v poriadku, berieš to dosť z hľadiska hmoty a ľudských zmyslov. Dôkazov napr. hmotného objavenia sa bytostí je málo a sú nedôveryhodné z pohľadu ľudí. Ak by sa objavil pred mnohými ľudskými očami Absolútny napr. v tele Ježiša Krista na oblohe na zlatom tróne v tejto fáze úpadku, myslíš si že väčšia polovica by to nespochybňovala? Neveriacich Tomášov je neúrekom. Absolútny je predsa všade v nás, s nami, medzi nami, okolo nás... Už len čakám kedy sa zjaví "posol SAV " Ogar ako blesk z jasného neba a antichristovská úderka bude v plnej sile🙂 (na odľahčenie, nič v zlom)

  • Súlad
    upravené Thu 29 Dec 2022 #79->

    @Hox povedal/-a:
    Nemám zájem o diskusi s někým, kdo jeví známky posedlosti a potřeby šířit svůj pohled na svět asertivním způsobem, ačkoliv reálně o věcech které tak kategoricky tvrdí, nic s jistotou neví a vědět nemůže. Ale přitom nesnese jakýkoliv nesouhlas se svými názory. Kdo to nevidí tenhle aspekt činnosti Rusofila, asi už nepomůžu. Vezměme například jeho tvrzení, že Ježíš neexistoval. Může to Rusofil vědět? Pochopitelně nemůže, a psychicky zdravý člověk si připouští možnost, že se mýlí. Ne tak on, prezentuje to jako fakt a nesouhlas s jeho názory vyvolá agresi a další prosazování téhož.

    Sledoval som diskusie s tebou v minulosti a všetko, čo si napísal, mi sedí viac na teba, než na Rusofila. Argument si neponúkol žiadny, len sa snažíš vystupovať z pozície autority. Nechajme to tak. Je to zbytočná diskusia.

  • @dum jen technická: ten přece nikdy neodešel :)

  • @Michaela1 povedal/-a:
    @dum jen technická: ten přece nikdy neodešel :)

    Myslíš Absolútneho či Ogara?🙂

  • Súlad povedal/-a: Svoj názor si vyjadril, ale bolo by dobré, keby bol podložený aj niečím konkrétnym, nielen dohadmi a špekuláciami.

    To že vám tu Rusofil předkládá svoje dohady a spekulace jako písmo svaté, není argument? Není těžké si všimnout, že jeho aktivita zde není ani tak diskuse, jako spíše obrácení nevěřících na svoji víru. A vzhledem k tomu, že odmítá Ježíše, není těžké se ani dovtípit, co za víru to je. Plus další doprovodné znaky které jsou v podobných případech přítomné, okultní pozadí, zájem o astrologii, ezo... A teď tu máme sdělení že ho přímo kontaktoval Bůh... jistě, kdo by to také jiný mohl být, že ano, temné síly přece vůbec nepoužívají klam jako modus operandi a Satan není otec lži, mistr klamu a podvodu... Svoje varování před tím co tu Rusofil šíří jsem napsal, kdo se nad tím zamyslí nebo nezamyslí, to už je věc každého, další diskuse je asi skutečně zbytečná.

  • R
    upravené Fri 30 Dec 2022 #84->

    Hox povedal/-a: A teď tu máme sdělení že ho přímo kontaktoval Bůh...

    Tebe ještě nekontaktoval? Tak to asi děláš něco špatně. B) Co tak vyčistit uši, nebo protřít oči?

  • @Súlad

    Rusofil napřed ze své vlastní iniciativy citoval Korán ve snaze podpořit svoje tvrzení (i když nesmyslně - o tom dále), když jsem mu ukázal že Korán tvrdí něco úplně jiného, reagoval poznámkou že Korán přece napsal GP, takže je to směšné. Nicméně jako první si vzal Korán na pomoc Rusofil, nikdo ho k tomu nenutil. Proč tedy argumentuje něčím, o čem podle svých slov věří, že to sepsal GP? Jaký tohle dává smysl? Buďto může Rusofil věřit, že Korán je výmysl který "sepsal GP", a potom jím nemůže argumentovat ve prospěch svých tezí (lépe řečeno - snažit se, viz níže), a nebo může Korán považovat za důvěryhodný zdroj a pak se opírat na tamní sdělení a používat je v argumentaci. Obojí najednou jaksi nejde.

    V praxi se Rusofil nejprve pokusil podpořit Koránem svoje tvrzení a když jsem mu to vyvrátil za pomocí jiných citací z Koránu, označil Korán za směšný. Jak konzistentní je to přístup, hm?

    Dále, k samotné jeho argumentaci. Tvrdil že současníci Ježíše o nikom jako Ježíš nevěděli, že zkrátka neměli tušení, že nějaký Ježíš existuje, a že z toho tudíž plyne, že Ježíš je výmysl. A tuto svou hypotézu se snažil podpořit informací z Koránu, že Ježíše neukřižovali, že se jim to jen zdálo. Tak moment - zdálo se izraelitům, že Ježíše ukřižovali (to jest, snažili se ho ukřižovat, ale nepovedlo se jim to, jen se jim zdálo), a nebo vůbec nevěděli, že nějaký Ježíš existuje? Opět logický rozpor jako vrata. O čem to svědčí, podobné lapsy v logice?

  • R
    upravené Fri 30 Dec 2022 #86->

    @Hox povedal/-a:
    @Súlad

    Rusofil napřed ze své vlastní iniciativy citoval Korán ve snaze podpořit svoje tvrzení (i když nesmyslně - o tom dále), když jsem mu ukázal že Korán tvrdí něco úplně jiného, reagoval poznámkou že Korán přece napsal GP, takže je to směšné. Nicméně jako první si vzal Korán na pomoc Rusofil, nikdo ho k tomu nenutil. Proč tedy argumentuje něčím, o čem podle svých slov věří, že to sepsal GP? Jaký tohle dává smysl? Buďto může Rusofil věřit, že Korán je výmysl který "sepsal GP", a potom jím nemůže argumentovat ve prospěch svých tezí (lépe řečeno - snažit se, viz níže), a nebo může Korán považovat za důvěryhodný zdroj a pak se opírat na tamní sdělení a používat je v argumentaci. Obojí najednou jaksi nejde.

    V praxi se Rusofil nejprve pokusil podpořit Koránem svoje tvrzení a když jsem mu to vyvrátil za pomocí jiných citací z Koránu, označil Korán za směšný. Jak konzistentní je to přístup, hm?

    Dále, k samotné jeho argumentaci. Tvrdil že současníci Ježíše o nikom jako Ježíš nevěděli, že zkrátka neměli tušení, že nějaký Ježíš existuje, a že z toho tudíž plyne, že Ježíš je výmysl. A tuto svou hypotézu se snažil podpořit informací z Koránu, že Ježíše neukřižovali, že se jim to jen zdálo. Tak moment - zdálo se izraelitům, že Ježíše ukřižovali (to jest, snažili se ho ukřižovat, ale nepovedlo se jim to, jen se jim zdálo), a nebo vůbec nevěděli, že nějaký Ježíš existuje? Opět logický rozpor jako vrata. O čem to svědčí, podobné lapsy v logice?

    Opakování KSB 6 priorit zobecněných prostředků řízení/agrese
    3. priorita: faktologická, ideologicko-technologická. Jde o zpracování lidského vědomí pomocí ideologií, náboženství, sociálních doktrín, médií-...

    Je Islám nábožensví ? Je. Jsi pod vlivem Islámu? Jsi. To znamená, že tvé vědomí je zpracováno náboženstvím, které sepsal GP. A proč říkám, že to sepsal GP, protože se jedná až o 3.prioritu řízení a ta je podřízená 1.prioritě. A kdo ovládá konceptuální moc, tedy i 1. prioritu řízení? GP.
    Každé z těch 3 oficiálních náboženství (židovské, křesťanské a muslimské), které vládnou světem jsou pod kuratelou GP. Momentálně je v mainstreamu nejvíc protěžován Islám. Tudíž jsi představitelem mainstreamu a jak víme, mainstream je hlásnou troubou GP. Takže jsi nedůvěryhodný. Ať se podívám kamkoliv, odevšad trčí uši GP.

  • R
    upravené Fri 30 Dec 2022 #87->

    Hox povedal/-a: Tak moment - zdálo se izraelitům, že Ježíše ukřižovali (to jest, snažili se ho ukřižovat, ale nepovedlo se jim to, jen se jim zdálo), a nebo vůbec nevěděli, že nějaký Ježíš existuje? Opět logický rozpor jako vrata. O čem to svědčí, podobné lapsy v logice?

    Sám vidíš jaké rozpory jsou s tou vymyšlenou postavou Ježíše. Říká se tomu, že pravá ruka neví, co dělá levá. Pravá ruka napsala v Bibli, že Ježíš zemřel na kříži, a levá ruka v Koránu napsala, že to tak nebylo. To se stává permanentním lhářům, kteří již neví co kde kdy tvrdili.

  • Jen jsem poukázal na to, že jsi se napřed snažil podpořit informacemi z koránu svoji verzi, a následně jsi prohlásil, že korán sepsal GP a argumentovat jím je směšné. Takže klasický brainfuck.

    Jinak ale pěkná hysterická reakce, vidím že už nastupuje fáze "agrese".

  • R
    upravené Fri 30 Dec 2022 #89->

    Hox povedal/-a: Jinak ale pěkná hysterická reakce, vidím že už nastupuje fáze "agrese".

    Aha, takže dnes se argumentaci říká hysterická reakce a "agrese". Musím si to zapamatovat. :D

  • H
    Hox
    upravené Fri 30 Dec 2022 #90->

    Na moje postřehy jsi vůbec nereagoval, jen jsi začal blábolit úplně nesouvisející věci a útočit.

    Můžeš se kroutit jak chceš, ale nemůžeš popřít že jsi napsal:

    Také jeho současntící o něm (o Ježíšovi, pozn.) ani netušili, v Koránu se říká, že ani nebyl popraven a tudíž nevstával z mrtvých.

    a potom:

    Tvoje poznámka z Koránu zní na pozadí těchto informací přinejmenším směšně, když pomyslím, že Korán, podobně jako Bibli sepsal GP.

  • Apropó, když už jsi vytáhl KSB, tak pozice autorů KSB je, že Ježíš byl vyslancem od Boha lidem, a Korán je sdělení od Boha určené všem lidem k zamyšlení. Diametrálně odlišný pohled na svět, než jaký zastáváš ty, takže schovávat se za KSB ti fungovat nebude.