Zomrel V. Krčméry - tvár vakci kampane na Sk

2»

Komentáre

  • Dakujem VEĽMI pekne za pomoc ...liter dzusu potešil😀
    Takze p. Krcmery nezomrel a obojstranny zapal pľúc, s takým niecim sa ťažko pobehuje po utečeneckom tábore.

  • M
    upravené Wed 21 Dec 2022 #34->

    Mne to pripadá, ako by sa V. Krčméry už chystal na odchod na onen svet. V tých svojich rozhovoroch, ktoré dával, mal občas také pohrebné reči, kde spomínal svoj možný odchod a že všetko čo chcel, už aj tak dosiahol. Na 62 ročného je to priskoro takto rozprávať...
    A tu mi je čudné, že človek s lekárskym vzdelaním behá po republike so zápalom pľúc... Musel vedieť, že má zápal a mal by sa liečiť... Dokonca ani lekár nemôže dať prednosť povinnostiam pred svojim zdravím, veď keď ho choroba odrovná, kto bude liečiť pacientov? Tak mi z toho vychádza, že V.Krčméry išiel vedome do hazardu, lebo sa už mentálne chystal odísť na druhý svet. Inak by sa určite liečil, a nerizkoval úplne zbytočne svoje zdravie a život... Nezomrel predsa prirodzenou smrťou, ale na neliečený zápal pľúc...

  • K tomu Pijakovi: zapalu pluc sice neverime, ale netusim ako by to malo nahrat na smec antivaxerom. Nahle umrtie je predsa casta vec u ockovanych. Ci uz je to infarkt, porazka alebo rakovina. To snad zahrna skoro vsetko okrem nehody.

  • Lavazza
    upravené Thu 22 Dec 2022 #38->

    Prosím všetky komentáre na tému Miluj blížneho svojho nájdete tu https://ksbforum.info/discussion/456/uvahy-o-bohu-vesmire-uceni-jezisa-krista-casť-2 po dohode s Dumom. Toto je vlákno určené pre okolnosti týkajúce sa smrti prof. Krčméryho. Ďakujem za pochopenie.

  • @sora povedal/-a:
    Ku Krčmérimu - Okrem toho včera bol najprv niekde na Maďarskej hranici, kvôli migrantom a odtiaľ prišiel do Kútov, hovoril to tam chlapom, ktorí búrali stanové mestečko, že ide z Maďarska, okolo seba mal veľa policajtov, určite sa bál, lebo nemal čisté svedomie !!! Dnes mal prísť do Kútov doriešiť nejaké veci - nestihol !!!

    To ako možné, zápal pľúc to je niekoľko dní vysoké horúčky až ku 40. Zažila som to. S takými horúčkami netrajdáte po Maďarrku?!

  • Y
    upravené Thu 22 Dec 2022 #40->

    Existuje take "Studeny zapal plic", ktery probiha bez horecky a vetsinou se projevuje az za tri tydny od nakazy. Zpusobuje ho kapenkova infekce, pneumokoky, viry nebo plisne, ridceji parazite. Prenosny je okamzite. Je nebezpecny tim, ze ho lekari tezko rozpoznavaji od jinych nemoci, jako je ryma, nachlazeni, chripka apod. Da se zjistit z moci, krve nebo vyterem. Pomahaji na nej jine leky, nez na normalni zapal plic. Nachylni jsou lide se snizenou imunitou ....
    Podrobneji zde a zde

  • Súlad
    upravené Thu 22 Dec 2022 #42->

    Lavazza povedal/-a: infarkt myokardu

  • Včera sa konal pohreb:

    https://www.hlavnespravy.sk/posledna-rozlucka-so-zosnulym-prof-vladimirom-krcmerym-sledujte-online/3001582

    Dokonca ho vysielala RTVS….🤦🏼‍♀️

    Odporúčam niektoré komenty pod článkom.

    K pohrebu sa vyjadril aj Dr. Weis na svojom TG:

    Posledna rozlucka s generalom VK, prisli i sluzobne podriadeni v jezuitskom.

    Najradikalnejsi kovidisti.

    Bez ruska v tichom proteste aj Judak.

    https://t.me/akwsk/6537

  • Súlad povedal/-a: Argentínčania nakoniec zvíťazili a my zvíťazíme tiež. Radosť a súdenie sú dve rôzne veci.

    Zvíťaziť alebo následne šliapať po porazenom sú dve rozdielne veci.
    Rovnako tak zvíťaziť a myslieť si, že sme tým nadobudli moc súdiť.

  • Lavazza
    upravené Fri 30 Dec 2022 #45->

    @kulich povedal/-a:

    Súlad povedal/-a: Argentínčania nakoniec zvíťazili a my zvíťazíme tiež. Radosť a súdenie sú dve rôzne veci.

    Zvíťaziť alebo následne šliapať po porazenom sú dve rozdielne veci.
    Rovnako tak zvíťaziť a myslieť si, že sme tým nadobudli moc súdiť.

    Áno, to by sa dalo takto chápať. Lenže porazeným prináleží aj určitá miera pokory. A to tak nebolo žiaľ. V tejto súvislosti úplne súzniem s tým, čo povedala Dr. Peková. Oni to nevedeli? Ale no tak, vedeli.. do posledného dychu to propagovali vakcinácie. Keby len propagovali, ale doslova nútili ľudí..

    Okrem toho jeho univerzita vyplodil kopec rychlenych docentov a profesorov. Takze keby priznal, že to chyba bola, tak by som to zvážila….

  • kulich povedal/-a: Zvíťaziť alebo následne šliapať po porazenom sú dve rozdielne veci. Rovnako tak zvíťaziť a myslieť si, že sme tým nadobudli moc súdiť.

    Ak ti niekto ubližuje, máš právo na odplatu. V niektorých prípadoch dokonca povinnosť.

  • Generalom by som ho nenazval, pre mna najviac sedi uzitocny idiot.

  • @Kancelar povedal/-a:
    Generalom by som ho nenazval, pre mna najviac sedi uzitocny idiot.

    Ale on takú hodnosť mal, či?

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Kancelar povedal/-a:
    Generalom by som ho nenazval, pre mna najviac sedi uzitocny idiot.

    Ale on takú hodnosť mal, či?

    A nemajú jezuiti iba jedného generála v celom svojom ráde? Pochybujem, že majú aj oblastných generálov pre jednotlivé provincie alebo štáty. A odkiaľ prišiel pán Weiss na to, že práve Krčméry bol generálom všetkých jezuitov na svete? Príde mi to dosť silné tvrdenie...

  • Kancelar
    upravené Sat 31 Dec 2022 #50->

    Generalom ho tusim ako prvy nazval Jox. General je zrejme len jeden a stoji na cele celeho radu. Na cele jednotlivych provincii stoji provincial:

  • o
    upravené Tue 14 Feb 2023 #52->

    To mi pripomenulo môj obľúbený článok v časopise Zdravie nov/2018, z ktorého vyberám:

    Šiesty mesiac je zlomový. "Dieťa získava od mamy imunoglobulíny, ktoré ho chránia pred infekciami. Ochranu poskytuje aj dojčenie. Po 6 mesiacoch však ich hladiny klesajú. U dieťaťa sa rozvíja vlastná obranyschopnosť."

    A do toho zvyknem spýtať na logiku očkovania po 3. mesiaci, a navyše šiestimi chorobami naraz...

  • Keby len 6 chorôb, ale ona je povinná hexavakcína a ešte niečo, absolútne mimo. Očkujú sa ešte pneumokoky:

    https://www.uvzsr.sk/docs/info/ockovanie/Ockovaci_kalendar_pre_pravidelne_povinne_ockovanie_deti_a_dospelych_na_rok_2023.pdf