Voľby prezidenta ČR/zvolený prezident Peter Pavel

12346

Komentáre

  • Nieje to podpis?

  • Počtář povedal/-a: Mno, popravdě, dost jsem počítal s tím, že je ten obrázek fejk.

    Vieš že to napadlo aj mne. Ale nemala som čas to včera pozrieť:-) ďakujem

  • @Kancelar povedal/-a:
    Nieje to podpis?

    Vo svetle toho, čo uviedol aj @Počtář mi to tak príde.

  • V Čechách na to idú nejak expresne (medaile sú skladom deň po voľbách):

    https://narodnipokladnice.cz/e-shop/petr-pavel-pametni-medaile

  • Lavazza
    upravené Mon 30 Jan 2023 #160->

    @jozi povedal/-a:
    V Čechách na to idú nejak expresne (medaile sú skladom deň po voľbách):

    Trochu prehnane aktívne. Ešte neprebehla inaugurácia, dovtedy nie je prezidentom.

  • Súlad
    upravené Mon 30 Jan 2023 #161->

    Lavazza povedal/-a: Trochu prehnane aktívne. Ešte neprebehla inaugurácia, dovtedy nie je prezidentom.

    Kujú železo, kým je žhavé. Súčasť propagandy.

    Pripraviť rytinu tiež netrvá dva dni. Kto to vopred rozhodol a zaplatil?

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    jozi povedal/-a: V Čechách na to idú nejak expresne (medaile sú skladom deň po voľbách):

    Je potřeba poslouchat Kalouska. Čaputová byla také osvícena a věděla vše předem. Nakonec se zdá, že všichni kolem to věděli, jen nám to neřekli. Podváděná žena se také vše dozví, jako poslední B)

    To je iné. Každá, len trochu vnímavá zena, vycíti, že sa okolo jej muža točí iná zena. Natozto ak jej naozaj podvádzaná. To, že si to priznať nechce je druhá vec.

    Myslím, že ne. My také cítili, že se kolem Pavla kroutí západní mocnost a bude mít prsty ve výsledcích. Všichni z druhého tábora to věděli, teď to ani nezapírají. Historii píší vítězové.

  • Kancelar
    upravené Mon 30 Jan 2023 #166->

    len poznamka: toto je sukromna firma, zivi sa nizkokvalitnou razbou.

    Napr tato minca s generalom:

    Obycajny postriebreny kov, minca nema ziadnu hodnotu, ale stoji ako 2 unce striebra.

  • Lavazza
    upravené Mon 30 Jan 2023 #168->

    Keby len toto, aké ešte aj totok:

    Už chápem prečo ja nemozem byt prezidentkou, som asi prekvalifikovaná:-) aj rit mám menšiu, aj by som sa lepšie obliekla:-)

    Ako teraz vážne, toto niekto seriózne napíše. Videla som pár úryvkov z debát, Babis to pomenoval presne: Toto vás špatne naučili… ako tá analýza hore výstihuje všetko. Ľudia chcú jednoduché návody - tento je do rý, toho volím. Tato je pekná, tu volím. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Súlad
    upravené Mon 30 Jan 2023 #169->

    Keby som vedel, že si Pavel Peter umýva po sebe hrnček, podporoval by som ho počas kampane. Lenže ja som túto zásadnú informáciu nemal. Nevadí, treba sa z toho poučiť. Teraz už viem, že môžem kandidovať na prezidenta, pretože aj ja si po sebe umývam hrnček.

    Ogar na hrad!

  • @Súlad povedal/-a:
    Keby som vedel, že si Pavel Peter umýva po sebe hrnček, podporoval by som ho počas kampane. Lenže ja som túto zásadnú informáciu nemal. Nevadí, treba sa z toho poučiť. Teraz už viem, že môžem kandidovať na prezidenta, pretože aj ja si po sebe umývam hrnček.

    Ogar na hrad!

    No počkaj, ty si to nedočítal poriadne. Jedol v kantíne a umyl si po sebe hrnek. Vyrokova logika. To, že si doma umyjes hrnek, nič neznamená. Musí to byt v kantíne a tam si ho máš umyť. Alelen po sebe😝😝

  • Ešte ani poriadne nie je prezidentom a už sa tu objavujú trapasy:

    https://ereport.sk/co-to-stvarala/

    Čo to stvárala? Poriadna hanba! I tak by sa dalo nazvať včerajšie vystupovanie hovorkyne novozvoleného českého prezidenta Petra Pavla v jeho volebnom štábe. Vo volebnom štábe prepukla po víťazstve bývalého generála obrovská radosť. Nával emócií a nadšenie nezvládla ani hovorkyňa víťaza prezidentských volieb Markéta Řeháková.

    To čo však predviedla bola poriadna hanba nie len pre ňu, ale i pre samotného Petra Pavla. Jej správanie na pódiu pred televíznymi kamerami a fotoaparátmi novinárov, označili dokonca aj odborníci za infantilné a nezvládnuté. Niektorí dokonca poslali Petrovi Pavlovi odkaz, že prvé, čo by mal urobiť, je vymeniť hovorkyňu. Vraj zbytočne pokazila slávnostné momenty víťazstva. Řeháková sa na pódiu smiala a zabúdala, čo má robiť a čo má hovoriť. Pôsobila ako keby bola opitá.

    Markéta Řeháková môže byť určite schopná, ale určite nie je dobrá voľba na pozícii hovorkyne. Komunikačné schopnosti na úrovni estrádnej zábavy sa k takej dôstojnej osobe pána Pavla jednoducho nehodia,“ uviedol známy český právnik Daniel Pospíšil.

    Pavel sa hovorkyne zastal

    Nový český prezident sa svojej hovorkyne patrične zastal. Na dnešné otázky novinárov odpovedal, že si nemyslí, že jej správanie bolo nevhodné. Okrem iného si myslí, že to bol pre všetkých rovnako emocionálne vypätý večer. „Strhli ju emócie,“ dodal Petr Pavel.

    ——
    No co dodat? Snad si ostatne kádre vyberie lepšie.

  • K
    upravené Tue 31 Jan 2023 #174->

    Oni jsou všichni včetně pětikolky mentálně na stejné úrovni.
    Generál bude ještě vzpomínat na doby, kdy byl v armádě a nepřipadal si jako ve školce. Tím spíš bude ten kontrast infantilní tuposti vůči proklamované Pavlovy ztělesněné důstojnosti razit.

  • Bombulko
    upravené Tue 31 Jan 2023 #176->

    Dnes už je na aeronete o tom pomere v čechách na slovensku a vo francúzsku článok :) takže ak ste to neprebrali odtial, tak servus čitateľ vk :)

    tu je odkaz na infovojnu, ktorá to ale všetko len preberá...toto konkrétne z aeronetu.

    https://www.infovojna.bz/article/diamantovy-rez-neuveritelna-shoda-pomer-volebnich-vysledk-prezidentskych-voleb-ve-francii-na-slovensku-a-ted-i-v-cesku

  • @Bombulko povedal/-a:
    Dnes už je na aeronete o tom pomere v čechách na slovensku a vo francúzsku článok :) takže ak ste to neprebrali odtial, tak servus čitateľ vk :)

    tu je odkaz na infovojnu, ktorá to ale všetko len preberá...toto konkrétne z aeronetu.

    https://www.infovojna.bz/article/diamantovy-rez-neuveritelna-shoda-pomer-volebnich-vysledk-prezidentskych-voleb-ve-francii-na-slovensku-a-ted-i-v-cesku

    Ja som to prebrala z telegramu, myslím Tohle je náš svet a bolo to hneď v nedelu. Je s tým zahltená celá alternatíva, aj Blaha to dal až po nás :-)

  • Autor VK v článku zavádza. Uzatvoril to týmto.

    Jestliže globalisté působí na školství indoktrinací po dobu více jak 30 let v celé Evropě s cílem neoliberalizace, potom v jednotlivých zemích budou po čase podobné výsledky neoliberální transformace, které se budou podobat. A to velice přesně. A protože v evropských zemích je podobná porodnost, po uplynutí 30 let dojde k děsivému fenoménu podobných výsledků voleb, protože populace v zemích EU, která prošla za 30 let školstvím, byla indoktrinována stejně, což vede k podobnému přepisu do výsledků voleb. A tato populace si zvolila tohle.

    Z článku vyplýva, že situácia je zlá, pretože liberálni fašisti cez médiá a školstvo indoktrinujú ľudí, a že bude horšia. Načo potom kecy o diamantovom reze, keď pomer rezu sa bude meniť? Aby sa vytvoril dojem, že je to normálny stav vecí a nič sa s tým nedá robiť? Omyl, nie je to normálny stav vecí a dá sa s tým niečo robiť. A možno má tento článok okrem presviedčania ľudí, aby pasívne prijali stav vecí a neboli občiansky aktívni, aj zakryť fakt manipulácie s voľbami.

    Diamantový rez tam je a možno tam nie je náhodne. Možno je tam práve preto, že liberálnym fašistom to dáva najlepšie zdanie legitimity. Falšovať voľby sa dá aj inak, než len korešpondenčným hlasovaním ako v Spojených štátoch amerických. Dá sa napríklad tak, že sa podplatí vajda, ktorý potom svojich buď k volebným urnám ženie, alebo im v účasti naopak bráni. Ale to je samozrejme teória, ktorá nemá nič spoločné s realitou, všakže. Konečné drobné percentá sa potom upravia na záver. Alebo ste si nevšimli, že keď je spočítaných 97% hlasov a o voľbách rozhodnuté, do rána sa čaká na zvyšné tri percentá, a tie tri sú skoro vždy celé v prospech liberálno-fašistického kandidáta. Tri percentá nie sú síce veľa a o výsledku volieb nerozhodnú, ale upravia pomer na požadovaný. Sú čisto teoretické úvahy. Demokratické voľby sa predsa nefalšujú.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Lavazza povedal/-a: Nový český prezident sa svojej hovorkyne patrične zastal. Na dnešné otázky novinárov odpovedal, že si nemyslí, že jej správanie bolo nevhodné. Okrem iného si myslí, že to bol pre všetkých rovnako emocionálne vypätý večer. „Strhli ju emócie,“ dodal Petr Pavel.

    Ta žena je bývalá vrchní cenzorka. Ta mu byla přidělena a on sám na to, kdo bude jeho mluvčím nemá vliv. Hovorkyně je koněm USA ambasády a je tam na to, aby korigovala možné Pavlovy "přeřeky".

    Už som prišla nato, koho mi pripomína, Miss Piggy:

  • To je velice podezřelé. Muž, který poslal Monice Babišové náboj, je po smrti, prý sebevražda. Muž byl z Brna, bašty progresivců. Volby skončily, zapomeňte.
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policie-objasnila-vyhruzny-dopis-pro-babisovu-manzelku-40421656

  • @Rusofil povedal/-a:
    To je velice podezřelé. Muž, který poslal Monice Babišové náboj, je po smrti, prý sebevražda. Muž byl z Brna, bašty progresivců. Volby skončily, zapomeňte.
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policie-objasnila-vyhruzny-dopis-pro-babisovu-manzelku-40421656

    Tak se nám to hezky vyvíjí. Důkaz, že to byl on našla policie v počítači. Nepřipomíná vám to něco?
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-policie-objasnila-pripad-nabojnice-pro-moniku-babisovou-podezrely-zemrel-224879