Vtipy

1246726

Komentáre

  • zabavne video mimo tema, ale myslim, ze vsechny pobavi.
    predstavte si treba, ze ten papousek bude jednoho dne fialovic a ta sova putin:-)

  • @Kaktus povedal/-a:
    Kdo někdy měl tu smůlu, že pracoval/pracuje v korporátu (jakémkoliv) bude dobře obeznámen s následujícím. Video ukázkově ilustruje ukázkovou korporátní stupiditu přelévající se i do politiky. V jednom nejmenovaném korporátu jsem také pracoval a přesně toto je důvod, proč už se do žádného dalšího nevrátím. Nejedná se jen o technické záležitosti, ale i morální a řekl bych i duševní stránku člověka jako takovou.I tu dovede korporát stejně dobře zkriplit.

    Taky jsem dělal v korporátu :D dokonce ve 2 a teď dělám ve 3. :D
    Naštěstí se mě tedy takové problémy docela vyhnuly, ale vím, že někteří si taky trhali vlasy.

  • :-) meli jsme tady uz diskusi o korporatu mockrat. moje zkusenost s korporatem je takova, ze ti nejmene schopni meli ty nejvyssi pozice. byli tam i taci, kteri meli hodne certifikaci na neco, ale kdyz se jich clovek zeptal na konkretni veci, byli v pasti, neumeli si poradit. ovsem, meli certifikace, takze slphali nahoru ve vsech smerech. dulezite je tam byt videt. delat team buildingy a i kdyz se tam nikomu nechce, tak jednoduse je to jakasi povinnost na akci jit. kdo nejde, ma cerny puntik. nejlepe tam prezivaji ti, co umi delegovat a taky ti, co presne vi, s kym se bavit. samozrejme, ze je nutny usmev a byt ze vsema zadobre. brrr...

  • @Kaktus povedal/-a:
    Kdo někdy měl tu smůlu, že pracoval/pracuje v korporátu (jakémkoliv) bude dobře obeznámen s následujícím. Video ukázkově ilustruje ukázkovou korporátní stupiditu přelévající se i do politiky. V jednom nejmenovaném korporátu jsem také pracoval a přesně toto je důvod, proč už se do žádného dalšího nevrátím. Nejedná se jen o technické záležitosti, ale i morální a řekl bych i duševní stránku člověka jako takovou.I tu dovede korporát stejně dobře zkriplit.

    Tady už nepomůže ani Chocholoušek.

  • @Kaktus povedal/-a:
    Kdo někdy měl tu smůlu, že pracoval/pracuje v korporátu (jakémkoliv) bude dobře obeznámen s následujícím. Video ukázkově ilustruje ukázkovou korporátní stupiditu přelévající se i do politiky. V jednom nejmenovaném korporátu jsem také pracoval a přesně toto je důvod, proč už se do žádného dalšího nevrátím. Nejedná se jen o technické záležitosti, ale i morální a řekl bych i duševní stránku člověka jako takovou.I tu dovede korporát stejně dobře zkriplit.

    Robila som v korporate v riadiacej pozícii 13 rokov, ako toto video mi pripomenulo tie časy. Mne to ani neprislo smiešne, absurdne ako tamta realita.

  • Nervózny tínedžer, ktorý tvrdil, že sa "identifikuje ako útočný vrtuľník", začína ľutovať svoje životné rozhodnutia, keď ho posielajú na ukrajinu


  • Nemecky par bez domova, 1923, kolorizovane.