Súdne spory lebo covid

Neviem či sa toto vlákno ujme alebo nie. Tento spor sa týka Sabaku a Mazaruka, žalobcom je Sabaka:

https://www.hlavnespravy.sk/mazurek-zverejnil-nove-podrobnosti-o-spore-medzi-nim-a-lekarom-sabakom-toto-je-bomba/3034660

Lekár Peter Sabaka sa stal jednou z hlavných tvári počas pandémie. Verejne obhajoval opatrenia a očkovanie za čo si vyslúžil vlnu kritiky. Po skončení pandémie sa začali súdne spory.

Ako informuje poslanec, lekár mu poslal “super žalobu: “Obviňuje ma, že som vytvoril zákernú, premyslenú pokrvnú pomstu voči jeho osobe, spriahol sa s komplicmi a využitím sofistikovaných marketingových metód som mu zničil život.”

“Nesmejte sa, myslím to vážne. Celé je to ako sci-fi román, pri ktorom v napätí zatajujete dych a pocit údivu striedajú výbuchy smiechu. Peťo a jeho právnička píšu, že sa mu verejne smejem a šikanujem ho. Šikanujú ho vraj aj ľudia na mojej stránke. Aj na youtube, aj na telegrame. Teraz možno aj na Instagrame. Je skrátka šikanovaný všade. Dospelý chlap s dušou 10 ročného dievčatka,” komentuje žalobu poslanec.

———
Čo dodat. Asi najlepšia obrana je útok… ako Sabaku šikanuje Mazurek, to nevymyslíš. Teraz neviem či to skôr je alebo nie je vtip. Ako Sabaka potom čo tu lekári sikanovali ľudí s toxickými Ag testami, Ruskami na cele s týmto expertom má drzosť ho žalovať? A čo kopec businessov ktoré krachli? Tým Sabaka o ostatní životy nezničili? Ako má ten clovek v sebe čo len iskierku sebareflexie? A ešte zhrabol 28 tis. eur za nejaku cenu.

https://www.teraz.sk/slovensko/nrsr-b-kollar-udelil-siedmim-laureat/577078-clanok.html