Čo si myslite o tomto?

Lavazza
upravené Sat 4 Feb 2023 v Sila, zbrane, vojna #1#1

Dnes na TG:

https://t.me/za_slobodu/231

Je od Dr. Čičalu, ktorý sa počas covidu dosť angažoval na strane, dezolátov, je to psychiater:

Vojenský konflikt na Ukrajine sa čoskoro rozšíri a zasiahne aj obyvateľov iných krajín. Je nevyhnutné sa voči tomu okamžite postaviť.
Začal by som vyvesením vlajky mieru (bielá zástava) na vaš dom, byt, balkón.
Vytvoriť nejaký symbol mieru na oblečenie. Dať si logo mieru (holubice?) na facebook. Tak ako sa dávali vlajky Ukrajiny, očkovania..čudujem sa, že nie sú symboly mieru, ktoré sa dajú dať na profil (keby mi s tým niekto pomôže). V prípade vojny a povolávania dopredu oznámujem verejne, že odmietam zabíjať nevinných ľudí či už národnosti Ruska, Ukrajiny, USA...
Ľudi mám rád, bez ohľadu na ich národnosť, pôvod, farbu pleti, vierovyznanie.
Treba si uvedomiť, že to, čo sa deje je masívna propaganda s cieľom poštvať proti sebe ľudi. Začalo to rozdeľovanim počas COVIDu, potom LGBTI agendy, black lives matter, Rusko, Ukrajina a pokračuje sa..ľudia majú medzi sebou hnev a tým nie sú schopní pochopiť, že ich jedinými nepriateľmi nie sú iní občania, ale vodcovia štátov, majitelia zbrojarských firiem a iní vojn.

——-
Mne to príde ako zaujímavý podnet, postaviť sa za mier, ja by som dala toto, aspoň na FB.🕊️🕊️🕊️🕊️

Komentáre