Kraglovanie?

r
upravené Thu 23 Mar 2023 v Podnety k fóru #1#1

Mam to chapat tak ze si Luda vyhodil ? Je to Tvoja vec ja uznavam "autoritu" admina jeho opravnenie riadit podla svojich predstav. Len tam je uz diskusia uzatvorena neviem to tam napisat a nie je mi to jasne.

Komentáre

  • Milo
    upravené Thu 23 Mar 2023 #2->

    Rony, asi tak. To čo šíri, považujem pre spoločnosť za podstatne nebezpečnejšie ako čokoľvek, čo sa tu na fóre zjavilo predtým. Zdôvodnenie nájdeš v mojim príspevkoch. A aj teba by som chcel poprosiť, aby si si kontroloval slovník.

  • Súlad
    upravené Thu 23 Mar 2023 #3->

    Všimnite si, kto dal tomu Ľudovmu komentáru "Podnetný".
    https://ksbforum.info/discussion/comment/19806/#Comment_19806

    Vrana k vrane sadá.

  • Ogar tu siri SAV (nepoznam vedy to neriesim) posiela ludi co tu prisli na KSB stranku, (zrejme nieco o KSB chcu vediet) odtialto prec. Ma tu minimalne 3 nicky a svojom prvom hovori ako o tretej osobe. Milo ja som tohoto blazna vyriesil tak ze s nim nekomonikujem. KSB riesi obranu tak, ze kazdy ma pravo sa branit a volba zbrani ake pouzije je jeho vec.
    Otazka. 1 Preco to neakceptujes?
    Nazval som ho kokotom nie pre jeho nazor ale pre to ze tu zacinal uz s nickom c 3.
    Otazka.2. Idiot Blbec Pokrytec dobre Kokot ne?
    Otazka c.3 Mas nejaku tabulku co je tu pouzitelne bez upozornenia?
    Pises ze kto tu co siri. Pises spravne len si zamienas pricinu s nasledkom.
    Ano je podnetne vypnut kokota ak to neurobite vypne kokot v dohladnej dobe toto forum Zelam Vam uprimne len to najlepsie. Nech sa moja predikcia nenaplni.
    PS: Milo na otazky neodpovedaj netreba su len na zamyslenie. Dalej nekomonikujem neskor sa odhlasim

  • Skúsim to ešte raz: Otváranie Overtonových okien v oblasti fyzického násilia je pre mňa to najnebezpečnejšie, čo sa na našom fóre doteraz vyskytlo. A znásobené tým, že to šíri tzv. autorita KSB, jedna s osôb, ktorá sa pre mnohých úzko spája s jej myšlienkami.

    Ak sa domnievaš, že to nemá presah do spoločnosti, mýliš sa. Ak toto podporuješ, vnímaš ako niečo akceptovateľné, je tvoje rozhodnutie pochopiteľné.

    Ak zotrváš na tvojom rozhodnutí, prajem ti tiež všetko dobré a ďakujem za všetky tvoje podnety a príspevky.

Táto diskusia bola uzavrená.