Podnety a pripomienky k fóru

13

Komentáre

  • Dobrodej povedal/-a: Zišlo by sa to preložiť

    Preložené

  • @Kancelar

    Z jakého důvodu tu zůstávají příspěvky obsahující pouze osobní útoky a napadání bez jakékoliv reakce ze strany admina?

  • Milý Hox problematické príspevky nám treba hlásiť, potom sa s nimi mozeme zaoberat. Diskusie priebezne monitorujeme, ale nie je v našich silách obsiahnuť všetko, obzvlášť v tejto téme, za včera mi tu neskákali min. 30 príspevkov. Ďakujem za pochopenie.

  • @Lavazza To znamená přesně co, "hlásit"? To tlačítko vedle příspěvku? Zjevně to moc nefunguje, zkoušel jsem u jednoho. Reakce nula.

  • @Hox povedal/-a:
    @Lavazza To znamená přesně co, "hlásit"? To tlačítko vedle příspěvku? Zjevně to moc nefunguje, zkoušel jsem u jednoho. Reakce nula.

    Áno, to. Mne sa to ukáže potom ako problematicky príspevok.

  • Lavazza povedal/-a: Áno, to. Mne sa to ukáže potom ako problematicky príspevok.

    Těch problematických příspěvků je od jistého nicku v této diskusi více, například

    https://ksbforum.info/discussion/comment/16980/#Comment_16980

    hodláš to tedy nějak řešit?

  • i
    upravené Wed 25 Jan 2023 #68->

    @Hox povedal/-a:
    Těch problematických příspěvků je od jistého nicku v této diskusi více, například

    Ahoj Hoxi. Jsi na fóru, překypujícím láskyplnou trpělivostí a všeobjímající tolerantností. Ogar Valach se nakonec musel vykopnout sám, po planém a dlouhotrvajícím provokování. Nenech cloumat svým majestátem jeho novějšími klony. )

  • Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Padlí andělé a historie lidstva.
  • F
    upravené Sat 28 Jan 2023 #71->

    @Súlad povedal/-a:
    Citovaný príspevok bol presunutý

    A teraz nám vysvetli ty Ogar, že si odišiel s hanbou, lebo takmer nikto "nežral" tie tvoje výmysly a vrátil si sa cez okno ako Súlad....?

  • Ty tu píšeš tvoje iba "zbožné priania"..Nesiahaš Hoxovi vedomosťami ani po päty. Že si Ogar, vieme všetci...je to OK, ale keď zasa raz urážaš ľuďí okolo seba, lebo ty iné ani nevieš, tak sa začneš vyhrážaťako "ťažká váha". Poprosím adminov, aby tvoj text vyhodnotili ako vyhrážanie.
    Necítim sa zasiahnutý nejakými tvojimi "presnými údermi". Je mi to na smiech....

  • Chlapci, prosím ukludnite sa všetci, lebo diskusiu zavriem. Už som tu raz dávala, tak asi ste si to nepozreli.

    https://ksbforum.info/discussion/comment/16608#Comment_16608

    Pre všetkých odkaz od Pjera:

    V podstate hovorí niečo v tom duchu, že keď vás Ogar/Súlad/Hox/Rusofil “série” ( ospravedlňujem sa za výraz), je to váš problem. Keď vy jeho, je to jeho problém. Tak asi tak:-)

    Posledných cca 6 komentov nájdete v Bútlavej vŕbe.

  • Lavazza
    upravené Tue 31 Jan 2023 #75->

    @orimak1 povedal/-a:
    @Lavazza povedal/-a:

    Pre všetkých odkaz od Pjera:

    V podstate hovorí niečo v tom duchu, že keď vás Ogar/Súlad/Hox/Rusofil “série” ( ospravedlňujem sa za výraz), je to váš problem. Keď vy jeho, je to jeho problém. Tak asi tak.

    Áno , ja v podstate súhlasím . Je to pravda. Pre mňa , a to píšem sám za seba, chcem proste povedať , že mne osobne vadia hlavne “nevhodne volené slová a až urážky “ , ktoré sa poúživajú a potom v celku znehodnocujú oponentnú odpoveď. Takéto odpovede s takto nepekne volenými slovami pôsobia , hovorím len za seba ,veľmi rušivo. Sú pre mňa , ako machuľa v písanke.

    S týmto úplne súhlasím, osobné útoky a urážky nemajú priestor na tomto fóre. Kto chce, môže sa presvedčiť v tomto linku, koľko takých príspevkov už tam skončilo:

    https://ksbforum.info/discussion/47/osobne-fragmenty

    Takisto platí, to čo písal @Milo , že nie je v našich silách obsiahnuť a monitorovať všetky diskusie, a preto nám pomôže problematické diskusie hlásiť (funkciu "Hlásiť") aktívne používať.

    To, čo som skôr myslela, že ak vysloví názor, s ktorým nesúhlasíte, nemôžte to rešpektovať? V zmysle to je Tvoj názor, my tu máme iný. Spôsob akým k vám píše vypovedá o ňom, nie o vás. Ak sa vás to dotkne, vtedy je problém.

    Niekto napr. povie o mne, že som hlúpa. A? Iný povie, že som múdra. A? Zmení sa moja podstata hodnotiacim úsudkom niekoho iného? Asi sotva. Ten druhý vám ukazuje, kde ste, myslím so svojom vlastnom osobnom rozvoji. O tomto je to, čo som myslela Pjerom. Konieckoncov, keď niekoho nenapadne nič lepšie, len útočiť vypovedá to o tom druhom, nie o vás.

    Teraz toto v žiadnom prípade nemá byť paralela s touto diskusiou alebo inou na tomto fóre. Pozrite si akúkoľvek debatu Remišová - Blanár, Remišová - Fico. Tá žena neovláda základné fakty chodu štátu, ekonomiky. Akokoľvek sa Fico, Blanár snaží rozprávať rozumne, tie debaty vyznievajú v lepšom prípade rozpačito, trápne a nakoniec vyzerá každý ako hlupák. Niekedy sa proste nedá a treba to nechať tak.

    Tak snáď sme sa pochopili.

  • @Lavazza

    Bez urážky, ale píšeš blbosti. Pokud někdo sprostě a agresivně uráží, tak se nejedná o vyjádření názoru. Pokud tu admini dlouhodobě drží ochrannou ruku nad agresivním idiotem a neřeší jeho napadání, vulgarity, lhaní a podobně, tak jsou stejní idioti jako on.

  • @Hox povedal/-a:
    @Lavazza

    Bez urážky, ale píšeš blbosti. Pokud někdo sprostě a agresivně uráží, tak se nejedná o vyjádření názoru. Pokud tu admini dlouhodobě drží ochrannou ruku nad agresivním idiotem a neřeší jeho napadání, vulgarity, lhaní a podobně, tak jsou stejní idioti jako on.

    Nechápem o čo Ti ide, sám si niekoľkokrát vyslovene urážal...

  • Milý @Hox, ešte raz, urážky a vulgarizmy tolerované nie sú. Takéto príspevky sú z diskusií vymazané. To, že to neriešime podľa tvojich predstáv, neznamená, že to neriešime vôbec.

    To, že nás označuješ za idiotov, neponižuje nás, ale Teba.

  • Hoxi, mas moznost mat temu, ktoru si budes moct aj sam moderovat, ale nechces to. Tak preco sa stazujes? Byt moderatorom nieje platena funkcia, robime to popri praci, prechadzat napr desiatky prispevkov v tejto teme nieje len tak.

    Ja viem ze Ogar nielen teba napada, ale ak ho vyhodime, pojde inam, tam kde su safe zony a to by este len bol hurhaj, keby vosla liska do kurina. Takze ho mame tu, ma tu priestor a ked zacne byt expresivny, tak su bud jeho prispevky presunute (lavazza) alebo vymazane (ja).

    Kazdopadne, mas moznost od Mila to robit za nas napr v tejto teme.

  • Potrefené husy se ozvaly. Nějak vám vlastní medicína, kterou ordinujete jiným, nechutná. Proč můj příspěvek vyvolal několik obranných reakcí, když, podle Lavazzy, když někomu něco vadí, tak je to jeho problém a ukazuje na mezery v jeho osobnostním rozvoji?

  • @Hox povedal/-a:
    Potrefené husy se ozvaly. Nějak vám vlastní medicína, kterou ordinujete jiným, nechutná. Proč můj příspěvek vyvolal několik obranných reakcí, když, podle Lavazzy, když někomu něco vadí, tak je to jeho problém a ukazuje na mezery v jeho osobnostním rozvoji?

    :D tak toto nebola ani urážka ani osobná rovina zjavne. Už tu nebul toľko, nepatrí sa to, je to detinské

  • Kancelar
    upravené Wed 1 Feb 2023 #82->
  • Sonice povedal/-a: :D tak toto nebola ani urážka ani osobná rovina zjavne. Už tu nebul toľko, nepatrí sa to, je to detinské

    Jen taková malá ukázka praxí, že teze:

    Lavazza povedal/-a: Spôsob akým k vám píše vypovedá o ňom, nie o vás. Ak sa vás to dotkne, vtedy je problém.

    Niekto napr. povie o mne, že som hlúpa. A? Iný povie, že som múdra. A? Zmení sa moja podstata hodnotiacim úsudkom niekoho iného?

    je v blbost. Dříve se lidé za urážky bez problémů zabíjeli v soubojích.

  • Hox povedal/-a: Dříve se lidé za urážky bez problémů zabíjeli v soubojích.

    Nuž, nič už nie je ako bývalo. Praví muži vymreli a tí dnešní si namiesto osekávania rúk a hláv nadávajú anonymne na internete. Úpadok civilizácie je zrejmý kam sa človek pozrie.

  • @Hox povedal/-a:

    Sonice povedal/-a: :D tak toto nebola ani urážka ani osobná rovina zjavne. Už tu nebul toľko, nepatrí sa to, je to detinské

    Jen taková malá ukázka praxí, že teze:

    Lavazza povedal/-a: Spôsob akým k vám píše vypovedá o ňom, nie o vás. Ak sa vás to dotkne, vtedy je problém.

    Niekto napr. povie o mne, že som hlúpa. A? Iný povie, že som múdra. A? Zmení sa moja podstata hodnotiacim úsudkom niekoho iného?

    je v blbost. Dříve se lidé za urážky bez problémů zabíjeli v soubojích.

    :D Ty mne bavíš, ako vidíš iba tých druhých ale na svoj nos ani ťukes. :D Vieš, mňa sa tieto Tvoje výpady vôbec nedotýkajú. Ja nie som Ogar. Na mňa to je málo toto :). Nech sa Ti darí (a to myslím vážne). Pa

  • @Sonice

    Nechápu o čem mluvíš.

  • Súlad
    upravené Thu 2 Feb 2023 #87->

    Hoax, priznaj farbu, o čo ti ide? Toto tvoje vyplakávanie buď svedčí o tvojej vnútornej nevyspelosti, alebo tým sleduješ nejaké nekalé ciele. Neviem, čo je horšie.

  • H
    Hox
    upravené Sun 5 Feb 2023 #88->

    Sonice povedal/-a: :D Ty mne bavíš, ako vidíš iba tých druhých ale na svoj nos ani ťukes.

    Ve vlákně "padlí andělé a historie lidstva" jsem byl x-krát bezdůvodně napaden aniž bych kohokoliv napadal, bez reakce ze strany adminů i přes upozornění, máš pravdu, "nevidím si na špičku vlastního nosu".

    Sonice povedal/-a: Vieš, mňa sa tieto Tvoje výpady vôbec nedotýkajú.

    Tvým směrem žádné nebyly, napadla jsi akorát ty mě.

    Cílem toho že jsem tady napadl adminy byla demonstrace toho, že, v rozporu s tím co píše Lavazza, osobní napadání na fóru je problém. Asi jim to nebylo moc příjemné, že? Kdyby to problém nebyl, tak jim nepřispěcháš na pomoc. Nicméně když tady některé nicky napadají jiné, tak to často neřeší.

    Obecně samozřejmě, jde také o to, že v přítomnosti lidí co napadají v osobní rovině za názory, které jim vadí, ale k nimž sami nejsou schopni argumentace k tématu, není nějaká seriózní diskuse o čemkoliv možná.

  • Súlad
    upravené Fri 24 Mar 2023 #89->

    Ogar test

    Kde sú všetci tí pohoršení, ktorí sa schovávali za slušnosť, ale v skutočnosti im išlo o umlčanie oponenta? Urobme si Ogar test. Keby sa Ogar vyjadroval ako Ľudo, ako by ste sa k tomu stavali? Ale pri Ľudovi je akosi ticho, objavil sa iba jeden jeho zástanca, ktorý sa ako správny liberál urazil za niečo, čo mu nikto nepovedal. A tiež by chcel ľudí mlátiť, ak nie horšie. Masky padajú. Posmrtná KOBka s Mŕtvou vodou sa už prejavuje v živote.

  • Pre koho je Ľudov prístup typický? Komunisti sa snažili ľudí prevychovať. Nemeckí fašisti potlačiť a likvidovať. Ku ktorým majú bližšie liberáli a nie sú KSB fanatici vo svojej podstate rovnakí, ako oni?

  • @Súlad povedal/-a:

    Ogar test

    Kde sú všetci tí pohoršení, ktorí sa schovávali za slušnosť, ale v skutočnosti im išlo o umlčanie oponenta? Urobme si Ogar test. Keby sa Ogar vyjadroval ako Ľudo, ako by ste sa k tomu stavali? Ale pri Ľudovi je akosi ticho, objavil sa iba jeden jeho zástanca, ktorý sa ako správny liberál urazil za niečo, čo mu nikto nepovedal. A tiež by chcel ľudí mlátiť, ak nie horšie. Masky padajú. Posmrtná KOBka s Mŕtvou vodou sa už prejavuje v živote.

    Ľudo nerelativizuje Ogara. Nenávisť zostane nenávisťou.