Podnety a pripomienky k fóru

124»

Komentáre

  • Otírat se o někoho kdo byl nedávno zablokován a nemůže tedy reagovat je vrchol podlosti.

  • Súlad
    upravené Fri 24 Mar 2023 #93->

    Hox povedal/-a: Otírat se o někoho kdo byl nedávno zablokován a nemůže tedy reagovat je vrchol podlosti.

    Požadovať fyzickú likvidáciu je podľa teba v poriadku, keďže na neho si nereagoval, ale na mňa si jednoducho musel. Vidím, že máš "správne" nastavené mravné hodnoty a zmysel pre mieru a len si potvrdil, čo som napísal.

  • O příspěvcích Luda jsem neměl tušení, dokud se nezačalo diskutovat o tom, že byl zablokován, a reagovat na něco poté co byl zablokován a vlákna uzamčena nemá smysl.

    Mě by spíš zajímalo, jestli tady trpíš samomluvou a Ogar a Súlad jsou jedna osoba, tak se tě zeptám přímo - používal jsi dříve nick Ogar Valach?

  • Súlad
    upravené Fri 24 Mar 2023 #95->

    Hox povedal/-a: O příspěvcích Luda jsem neměl tušení, dokud se nezačalo diskutovat o tom, že byl zablokován, a reagovat na něco poté co byl zablokován a vlákna uzamčena nemá smysl.

    Ku komentárom Ľuda sa môžeš vyjadriť teraz. Že nemôže reagovať je bezpredmetné.