Vzťah ľudí k zvieratám ako indikátor ľudskosti

Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Konflikt Rusko - USA - NATO - Ukrajina.

Komentáre

  • perlicka/mimo tema
    co si o tomto myslite?
    v textu, podle google translatoru je napsano, ze zapad uz si zvykl na mrtve na ukrajine, ale trpi i zvirata.
    udajne rusove vypalili "V" tomuto pejskovi.

    @Lin , co si o tom myslis?


  • Ogar Valach
    upravené Thu 20 Oct 2022 #3->

    @constanze povedal/-a:
    v textu, podle google translatoru je napsano, ze zapad uz si zvykl na mrtve na ukrajine, ale trpi i zvirata. udajne rusove vypalili "V" tomuto pejskovi.

    Západná propaganda sa nemá čoho chytiť, preto útočí na emócie aby obišla vedomie. Prefláknutý trik. Je úplne jedno, či je to skutočné alebo vymyslené. Je to citové vydieranie.

    Ako s tým trojročným utopeným migrantom, ktorého všetkým ukazovali s tým, že kto je proti migrácii, je za takéto veci zodpovední (odmietam). Že za to bol zodpovedný v prvom aj poslednom rade jeho otec, ktorý sa nemal tlačiť do Európy a ohrozovať vlastného syna na provizórne zhotovenej plťke, samozrejme zamlčali. Našli ho na brehu Turecka, ktoré bolo prvou bezpečnou krajinou od Sýrie, takže tam mal zostať. Alebo neutekal pred vojnou a išlo mu o niečo iné?

  • Ogar Valach
    upravené Thu 20 Oct 2022 #4->

    Ak máte radi zvieratá alebo máte slabý žalúdok, odkaz neotvárajte. Sú tam fotografie utýraných psíkov.

    Kruté týranie v rómskych osadách: Psíkov ukameňovali, utopili a obesili [Pravda]

    Znamená to, že osadníci z Indie (dokonca ešte len deti) sú ešte oveľa krutejší, než tí nenávidení Rusi? Ako je to možné? Hlava mi to neberie. Neviem ako si to mám vysvetliť. :#

  • @Ogar Valach ano, to samozrejme take sleduji, co je v osadach a je mi z toho zle:-( me prave to taky s tim pejskem "V" taky nesedi. za tech par mesicu uz jsem poznala, co je to za mentalitu.

  • Lin
    Lin
    upravené Thu 20 Oct 2022 #6->

    @constanze
    Těžko říct, kdo to pejskovi udělal. Obecně mi to na Rusy nepřijde - ale najdou se "divné nátury" v každém národu. A co si o tom myslím?
    Spíš mi to přijde, že pejsek byl zraněný při nějakém útoku. Třeba raketa spadla na dům páníčka a všechno hořelo - a pejsek taky. Nebo jiná verze - že to byli právě ukři. Proč? Protože zvíře týrá ten, kdo má nějak narušenou psychiku. Třeba i drogami. A drogy berou ukři - ne Rusové. A nějak mi nesedí představa, že by Rusové po těch vyčerpávajících bojích měli čas a náladu mrzačit pejska.

  • Ogar Valach
    upravené Thu 20 Oct 2022 #7->

    @constanze povedal/-a:
    @Ogar Valach ano, to samozrejme take sleduji, co je v osadach a je mi z toho zle:-(

    My nesmieme mať psa ani na reťazi, ale týmto sa nič nestane a ešte sa budú vyškierať.

  • constanze
    upravené Thu 20 Oct 2022 #8->

    ten, kdo muj prispevek dal "mimo temy", tak jen chci rict, ze 1) ja jsem psala, ze je to perlicka, 2) je to vazne az tak mimo tema?
    :-) ale uz chapu ... to byla "skodna" v reviru

  • Ogar Valach povedal/-a: Znamená to, že osadníci z Indie (dokonca ešte len deti) sú ešte oveľa krutejší, než tí nenávidení Rusi?

    Nie sú len z indie, na svojej stránke sa hrdo hlásia k inému etniku, ich príchod kopíruje s odstupom príchod iných, ach tie náhody

  • @Modi povedal/-a:

    @constanze povedal/-a:

    perlicka/mimo tema

    co si o tomto myslite?

    v textu, podle google translatoru je napsano, ze zapad uz si zvykl na mrtve na ukrajine, ale trpi i zvirata.

    udajne rusove vypalili "V" tomuto pejskovi.

    @Lin , co si o tom myslis?

    Osobne si myslím, že to zranenie nespôsobil psíkovi žiadny človek priamo, ručne. Keď sa lepšie pozriete, tak tie holé miesta má nielen na nose, ale aj na čele a pocelom chrbte...

    Podle mě by ten psík upraven pro focení - vyholené chlupy a natřené barvou. Popáleniny a záněty po parazitech a zraněních se hojí měsíce a roky, barva by byla červená.

  • @Lena povedal/-a:
    Podle mě by ten psík upraven pro focení - vyholené chlupy a natřené barvou. Popáleniny a záněty po parazitech a zraněních se hojí měsíce a roky, barva by byla červená.

    Víš, že máš asi pravdu? Já si uvědomila až teď, že ani kůže psa s černými chlupy není takto černá.