Tvorivá spoločnosť a jej aktivity

Minule som si v nemocnici všimol letáky tohto to https://creativesociety.com/sk/project-tvoriva-spolocnost

Máte s ňou skúsenosť? Logo s pyramídou vo mne nevzbudzuje dôveru.

«13

Komentáre

  • Ja som bola dnes na Biblioteku a dali mi take informačné noviny, a veľa drobnosti. Preštudujem, nafotiť, dám sem. Pán mal stánok hneď oproti Tordenu:-)

  • Ogar Valach povedal/-a: Odporúčam vyhnúť sa im oblúkom.

    Za socíku som si zohnal Bibliu. Pre mňa, ako potomka rodičov "ktorí sa kostolu vyhýbali ako čert krížu" to nebolo jednoduché. Ale zaujímalo ma, prečo nás na Občianskej náuke vystríhajú pred náboženstvami všetkého druhu a toho, ktoré používa túto knihu obzvlášť. Proste, aby som vedel proti čomu mám "bojovať". Napriek tomu mám v indexe zapisanú z Vedeckého komunizmu "za jedna".
    S hnutím ALLATRA to mám podobne. Preštudoval som ich odporúčané publikácie, pozrel som viaceré videoprogramy.
    Bez toho, aby som vedel niečo o ich cieľoch a ceste ktorou kráčajú, by som asi sotva vypustil hodnotenie na základe videa so žmurknutím a nechápania zdrojov akéhokoľvek, nielen tohoto hnutia.
    Prečítajme si charakteristiky "Tvorivej spoločnosti" a možno nám docvakne, odkiaľ vzali peniaze "na preklady".
    P.S. Slobodomurári a podobné organizácie s obľubou používajú symboly, znaky, iných organizácii, či hnutí, či už v ich origináli, alebo mierne upravené so snahou:"Keď ich nemôžeš zničiť, postav sa do ich čela." Podobne to bude i s pyramídou. Kto hľadá, nájde.
    Veľa šťastia!

  • Ogar Valach
    upravené Sat 12 Nov 2022 #5->

    Rogislavič povedal/-a: Kto hľadá, nájde.

    Z toho, čo si napísal sa mi zdá, že ty si už našiel. Podeľ sa s nami o výsledky svojho hľadania. AllatRu sme rozoberali už v minulosti a nevyšla z toho dobre. Možno prinesieš nový pohľad na vec a nasmeruješ ostatných.

  • Z rýchleho pozretia stránky -
    vysmiaty Schwarzenegger na jednej z fotografií /k nemu som dávala info v marci na bývalom fóre v téme Dezinformace a informace, časť 1/,
    Helena Mezenská /teleport, OĽANO/,
    chýbajúca adresa, len automatický email,
    za mňa nie.

  • @kulich povedal/-a:
    Minule som si v nemocnici všimol letáky tohto to https://creativesociety.com/sk/project-tvoriva-spolocnost

    Máte s ňou skúsenosť? Logo s pyramídou vo mne nevzbudzuje dôveru.

    Ech, AllatRa.
    Moment, tohle “ech” už jsem někde slyšel...sám od sebe :-)

    Počtář povedal/-a: Ech, AllatRa.

    Detaily zde
    https://ksbforum.info/discussion/comment/10386/#Comment_10386
    a zde
    https://ksbforum.info/discussion/comment/2393/#Comment_2393

  • Lavazza povedal/-a: Ja som bola dnes na Biblioteku a dali mi take informačné noviny, a veľa drobnosti. Preštudujem, nafotiť, dám sem. Pán mal stánok hneď oproti Tordenu:-)

    Ejhle, jaká náhodná náhoda. Zrovna proti Tordenu...
    Možná proto, že tam chodí “zájmová” skupina?
    Co mi to jenom připomíná?
    Aha, začátek jedné bajky o kukuřici. A možná ne jenom ten začátek.
    Cituji:
    “Ľudia by si mali dávať pozor, koho erárnu kukuricu jedia (ak božiu, tak sa nemusia báť), aby nedopadli ako tie divoké prasiatka z článku:“
    https://kob-forum.eu/2021/01/29/jak-to-vlastne-funguje-kdyz-je-nam-neco-poskytovano-bezplatne/

  • Teda ty máš riadny prehlad @poctar. Ja tadesco nesledujem vôbec, takze ani netusim kto ten Rene je.

    Asi platí staré známe Spolky, čertove volky. Zacinam mat pocit, že toto je za účelom, aby ľudí úplne znechutili od spájania sil.

    No nič, tie záložky s vybranými slovami čo mi dali sú vcelku fajn, noviny použijem na leštenie okien:-)

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    Lavazza povedal/-a: Teda ty máš riadny prehlad @poctar. Ja tadesco nesledujem vôbec, takze ani netusim kto ten Rene je.

    Kedysi bola iba "svätá trojica" Osud, Matrix 2001 a Zvedavec. Nebolo ťažké orientovať sa kto je kto.

    Z tohoto som obcas niečo čítala zo zvedavca. Ostatne je mimo môjho záberu.

  • Ogar Valach
    upravené Sun 13 Nov 2022 #16->

    Tvořivá společnost (Creative Society) a AllatRa: Cesta, nebo slepá ulička? [Otevři svou mysl]:

    Plány Tvořivé společnosti, tedy „8 osnov Tvořivé společnosti“ a „3 etapy vybudování Tvořivé společnosti“, zní vskutku dobře. Na webech Tvořivé společnosti a AllatRa je krom toho celá řada velmi podnětných materiálů. Z některých těchto zdrojů ale vzniká celá řada závažných otázek. Například:

    • Do jaké míry zde vše rozhoduje jeden člověk? Vůdčí osobnost a „guru“ hnutí Tvořivé společnosti i AllatRa je totiž jeden a týž Igor Michajlovič Danilov, který je označován mj. jako Mahdí (z islámu), Utěšitel (z křesťanství), Maitréja (z buddhismu) a Mošija (z judaismu).
    • Proč Tvořivá společnost tolik prosazuje islám coby náboženství lásky?
    • Jaké plány má Tvořivá společnost ohledně transhumanismu?
    • Jaké přístupy hodlá Tvořivá společnost prosazovat v případě nějaké další „pandemie“?
    • Kdo bude mít v Tvořivé společnosti „právo být člověkem“ a právo na „statut člověka“?
    • Co je skutečným plánem Tvořivé společnosti?

    Aká náhoda. Službami infiltrované KSB obhajuje a propaguje islam. Službami založené AllatRa obhajuje a propaguje islam. Múdremu napovedz, hlúpeho kopni.

  • https://creativesociety.com/sk/partners
    Allah is with us /7. riadok rámčekov, v strede/
    odkaz síce nefunguje, ale je to tam

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    Rogislavič povedal/-a: Kto hľadá, nájde.

    Z toho, čo si napísal sa mi zdá, že ty si už našiel. Podeľ sa s nami o výsledky svojho hľadania. AllatRu sme rozoberali už v minulosti a nevyšla z toho dobre. Možno prinesieš nový pohľad na vec a nasmeruješ ostatných.

    @Rogislavič, buď taký dobrý a napíš nám, prečo je podľa teba Tvorivá spoločnosť hodná nasledovania?

  • Ogar Valach povedal/-a: Podeľ sa s nami o výsledky svojho hľadania

    Najprv ľudová múdrosť: Pomôž si sám, aj Pán Boh ti pomôže.
    A nasleduje citácia odporučenia z iného webu: Čítajte hrubé knihy.

  • Nesúďte JankaS-u. Nevieme čo je dôvodom, že jej pre pojem "čítala som" spadá prečítanie obsahu, či niekoľkých nadpisov.
    Nesúďte JankaS-u. Keď z "prečítaného" má dojem, že "Defacto z kazdeho kto "bol vyznamny" v pozitivnom zmysle urobili agenta archentov", že že je presvedčená, že "ci ako sa to vola a tam tiez hovoria o centrlnej vlade, o tom, ze ti, ktori nebudu "posluchat", musia byt zlikvidovani"
    Nesúďte JankaS-u, ak pri tomto svojom štúdiu zistila, že "z celej znamej historie ludstva, bolo tak povediac duchovneho razu, boli meditacie na 4 bytosti cloveka a este jedna, uz si ju nepamatam."

    Nemôžme vedieť prečo nestíha čítať aj tenšie knižky.
    Radšej pomôžme a ponúknime niečo kratšie, ... najlepšie "duchovnejšieho rázu". Hoci túto brožúrku, v ktorej sú popísané nielen "meditacie na 4 bytosti cloveka a este jedna, uz si ju nepamatam.". Je ich tam viac. A ak si ju pozorne prečítame aj my a k tomu pridáme aj "knihy Anastazie a Senseia", tak zistíme, že ani v tejto útlej knižke čo do počtu strán, ale "hrubej" čo do obsahu, nie sú spomenuté všetky. Schválne, vie niekto, čo sa tam nedostalo?
    https://allatrabook.sk/produkt/duchovne-praktiky-a-meditacie-sk/

  • Ogar Valach
    upravené Wed 30 Nov 2022 #22->

    Nesúďte Rogislaviča, že mu chýba rozlíšenie a podľahol vplyvu sektára/ov. Nemyslí to zle.

  • Polotrpaslík Danilov se svým týmem slepic to nemají tak úplně v hlavě v pořádku.

  • Lena povedal/-a: …to nemají tak úplně v hlavě v pořádku.

    Tak s tímhle závěrem bych tak úplně nepočítal.
    Západní zpravodajské služby nemohou do týmu brát hlupáky.
    Určitou inteligenci, dovednosti, vytrvalost, organizační schopnosti apod. vrchním allatrákům nelze upřít.
    A jak jsou všichni pohlední, dobře je vybrali…

  • @Ogar Valach povedal/-a:
    Nemyslí to zle.

    Milá OgarS. V prvom rade Ti chcem čo najsrdečnejšie poďakovať za Tvoju úprimnosť a to, že mi i naďalej ponechávaš možnosť Slobodnej voľby, čomu na svojej životnej ceste mám prioritne venovať svoju pozornosť.
    Na druhej strane by ma mohla zarmucovať skutočnosť, keď opätovne vidím, že ešte stále žije medzi nami komunikácia na spôsob: "ak dochádzajú argumenty, nastupuje demagógia".
    Na to môžem iba drobnú radu. Tak ako si zvládla Lauberta, môžeš zvládnuť i Danilova. I keď s ním (nimi) nebudeš súhlasiť, určite ti to neuškodí.

    Teraz sa pozrime na ponúkané možnosti.
    Tu je prvá:

    @Ogar Valach povedal/-a:
    podľahol vplyvu sektára/ov.

    A vzápätí druhá:

    @Počtář povedal/-a:
    Západní zpravodajské služby nemohou do týmu brát hlupáky.
    Určitou inteligenci, dovednosti, vytrvalost, organizační schopnosti apod. vrchním allatrákům nelze upřít.
    A jak jsou všichni pohlední, dobře je vybrali…

    Na doplnenie Počtárovho výpočtu pochvál na činnosť západných spravodajských služieb by som mohol uviesť skutočnosť, že ak sa máte dobrý hudobny sluch a máte dostatočne napočúvaných rusov, tak zistíte, že pri počúvaní siahodlhých programov týchto sektárov založenych zapadnými spravodajskými službami, majú mnohí diskutujúci z USA a západnej Európy - citeľne počuteľný ruský prízvuk.
    Na základe uvedeného musím skonštatovať, že v tomto prípade máme do činenia s dokonalou mašinériou, ktorá dokázala do svojich sektársko- spravodajských služieb naverbovať relatívne čerstvo emigrovaných "pohledných" rusov tak, aby nemali ešte stratený svoj charakteristický prízvuk. Týmto manévrom určite dokážu zmiasť davy poslucháčov tým, že takto doslova "prstom" budú ukazovať, "odkiaľ vietor fúka", t.j. z východu.

    Ufff. A teraz bábo raď.
    Hmmm.
    Aby sme to zas neprekalkulovali.

    Ja som kedysi počul, a myslím že nie len v KSB komunite, že ak sú ti ponúkané na výber iba 2 jediné možné cesty, určite bude existovať aj tretia.
    To dáva nádej. Nádej na možnosť správnej voľby. A k nej bude asi vhodné čítať hrubé knihy.
    Poďme na to!
    Možno potom zistíme, prečo sa vraví, že v jednoduchosti je krása.

  • Ogar Valach
    upravené Sat 3 Dec 2022 #26->

    @Rogislavič, pobavil si ma. Najskôr ma obviňovali z psychotrockizmu, fašizmu, nacizmu, nacionalizmu, označovali ma za agenta, lobovali za moje odstavenie, keď im to nevyšlo, začali ma zosmiešňovať, napodobňovať môj štýl, oslovovať ma stredným rodom, a teraz dokonca ženským rodom. :DB)

    Ale k veci... Vraj chýbajú argumenty. Ak nevidíš tie drobné náznaky, ktoré by ťa mali varovať a kvôli ktorým by si sa mal Igorovi Danilovovi a celej jeho sektárskej partii vyhnúť, potom sú akékoľvek argumenty zbytočné. KSB síce kritizujem, ale AllatRa mi nestojí za akékoľvek úsilie. V KSB to bolo sofistikovane skryté pod povrchom, v prípade AllatRy všetko bije do očí. Určite je v podávanom učení veľa pravdy, inak by to nikoho neoslovilo. Lenže... A to lenže sme tu už prebrali neraz a ja to naozaj nemienim opakovať. Sú ľudia, ktorí obhajujú čierneho mága Petra Chobota a sú ľudia, ktorí skáču na lep sektárovi Danilovovi. "Každý svojho šťastia strojcom." Držím ti palce na tvojej životnej ceste, ale tu s Danilovom asi veľmi nepochodíš.

    Že ti dávam slobodu výberu? Dávam ju každému, pretože jeden z hlavných Konov Všehomíra hovorí, že nikto nemá právo vplývať na slobodu rozhodnutia niekoho iného.

  • Ogar Valach povedal/-a: ...oslovovať ma stredným rodom, a teraz dokonca ženským rodom...

    Ogare Valachu, to's nepochopil účel použití toho ženského rodu. Ty nemůžeš být v žádném rodě "OgarS", když jsi "OgarV".
    Jenomže.
    Ten ženský rod tam byl proto, aby Tě Rogislavič mohl nazvat "Milá Srago(ra)" (OgarS ~ SragO).

  • Rogislavič povedal/-a: Teraz sa pozrime na ponúkané možnosti.
    Tu je prvá:
    ...
    A vzápätí druhá:
    ...

    Za prvé: nešlo o nabídky, ale o rozbory. Vyargumentované. Kdo chce vidí, kdo nechce nevidí. Pořád ty samé šablony.
    Za druhé: nešlo o výběr ze 2 variant, protože oba rozbory došly nezávisle na sobě ke stejnému závěru. (Kdo z tohoto diskusního fóra zná mne a Ogara, tak ví, proč říkám, že šlo o 2 nezávislé rozbory :-)
    Takže tím pádem je poukaz na

    Rogislavič povedal/-a: ...že ak sú ti ponúkané na výber iba 2 jediné možné cesty, určite bude existovať aj tretia.

    falešný.

    Rogislavič povedal/-a: ...že pri počúvaní siahodlhých programov týchto sektárov založenych zapadnými spravodajskými službami, majú mnohí diskutujúci z USA a západnej Európy - citeľne počuteľný ruský prízvuk.

    Toto nic nedokazuje, protože:
    i. i v Rusku je pátá kolona
    ii. i na Ukrajině jsou Rusky mluvící lidé
    iii. i na Západě jsou Rusky mluvící lidé
    a to mnoho mnoho let, takže na verbování času dost.
    Ale ještě je zde
    iv. ne každý člen Allatry musí být nutně agentem někoho - to se týká pouze špiček; existují poctiví/hodní/inteligentní/naivní lidé, kteří se - z různých důvodů - nechají chytit do sítí různých guru-systémů, sekt, ezo-byznysmenů i pouhých ezo-blábolistů.
    Příklad s ezo-agentem Petrem BIS Chobotem byl dobře zvolený.

    Zmiňoval jsem, že rozbory byly vyargumentované, takže detaily pro zájemce např. zde
    https://ksbforum.info/discussion/comment/10386/#Comment_10386
    a zde
    https://ksbforum.info/discussion/comment/2393/#Comment_2393

  • V rámci prieskumu a pátrania po informáciách som narazila na rozhovory TS /CS angl. /
    s aktérmi Slovensko na 1. mieste /a národného obrodenia/:
    https://www.facebook.com/watch/Creativesociety.cz.sk/6463127580370549/