Chemické (p)otraviny a moderné lieky

Téma určená škodlivému vplyvu nekvalitných potravín plných chemikálií a liekom farmaceutického priemyslu, ktorých cieľom nie je uzdraviť, ale liečiť. Existujú samozrejme aj dobré potraviny a dobré lieky.

«13

Komentáre

  • 8 hlavných dôvodov, prečo je zdravie detí ničené toxickými potravinami a liekmi, a ako psychiatria využíva symptómy toxicity na propagáciu experimentálnych liekov [Biosféra]:
    "Big Food a Big Pharma držia sviečku horiacu na oboch koncoch, pokiaľ ide o zdravie väčšiny Američanov. Dnešné deti sú v popredí tohto zákerného sprisahania a jedlo, ktoré pravidelne jedia, podnecuje „poruchy“, ktoré sú teraz veľmi podrobne opísané v DSM, „biblii“ psychiatrie používanej na podsúvanie nebezpečných antipsychotík na predpis pre každého, vrátane deti a batoliat."

  • Alergia môže vzniknúť kvôli antibiotiká [Biosféra]:
    "V detstve sa imunitný systém ešte len učí správne fungovať a antibiotiká ho môžu vážne narušiť. Vedci z Rutgers University v Immunology Mucosal píšu, že astma a alergie môžu byť spôsobené príjmom antibiotík v ranom detstve. Mnohí pravdepodobne hneď uhádnu, o čo ide: antibiotiká poškodzujú črevnú mikroflóru a kvôli problémom s mikroflórou začínajú aj problémy s imunitou."

  • Tu knihu doporucujem každému.

  • Horalky obe E442 a E476 vyššie na fotkách. Pre mna no go už predtým a potom po prejave šéfa už vonkoncom nie:

  • Len tak na okraj.

  • 2 a pol kila do tela? to skor na telo, nieco sa vstrebe cez kozu ale neverim, ze 2 a pol kila, to by ich zabilo.

  • Lavazza
    upravené Fri 13 Jan 2023 #9->

    @Kancelar povedal/-a:
    2 a pol kila do tela? to skor na telo, nieco sa vstrebe cez kozu ale neverim, ze 2 a pol kila, to by ich zabilo.

    Pozri je ličenie. Pozri si niektoré YouTube video na makeup tutoriál a uvidis.sa to nezda:)

    2500/365=6,84g to až neuveriteľne nie je. A kožu ako organ, cez ktorý sa to vstrekne, by som rozhodne nepodcenovala. Pamatas na konskú pastu s ivermectinom? Odporúčali natierať na kožu.

    Možno 2,5 je veľa, ale 100 g sa mi už zdá reálnejšie. Ja používam len prírodnú kozmetiku, aj na domace čistenie, nie kvoli Green dealu. Teda ocot a sódu a veci na tejto báze. Lebo neskutočne je nase prostredie zamorené. Ináč odkedy sme sa vzdali Ariel, Persil a podobnych sraciek, tak mame sa vyliecil ekzemna nohe. Tam je najviac sajrajtu. Ja pouzivam veľa veci id značky Frosch a Denk MIT Nature.

    Ja to skôr chápem ako varovný prst. Tie chrmikálie sú všade. V utorok mám 2 skúšky, ale potom ti hodim analýzu pomocou knihy Víta Surového.

  • Doplnenie z TG Dr. Weisa;

    Po takejto novej mnamke sa bude zrejme beznejsie indikovat ivermektin alebo vermox.

    Zacnite deti ucit citat pribalove letaky.

    https://www.teraz.sk/spravy/cvrcek-domaci-je-dalsim-hmyzom-povo/611320-clanok.html

  • ☝️‼️‼️‼️GMO POTRAVINY OBSAHUJÍCÍ GENETICKY MODIFIKOVANÉ ORGANISMY‼️‼️‼️☝️

    KONEČNĚ jsme se dostali ke seznamu výrobců potravin, kteří používají při výrobě GMO a jejichž produkty jsou na našem trhu. Jelikož nám názvy společností málo říkají, posílám vám značky, pod kterými tyto produkty nakupujeme.

    Seznam GMO produktů – potravin obsahujících geneticky modifikované organismy

    1. Snickers, Mars, Twix, Mléčná dráha, Bounty (čokolády)

    2. Campbell Polévky

    3. Uncle Ben's (hrách)

    4. Lipton (čaj)

    5. Cadbury (čokoláda, kakao)

    6. Ferrero (Nutella, Kinderei, Kinderbueno)

    7. Čokoláda Nestlé, Nestlé Nesquik

    8. Coca-Cola, Sprite, Fanta, Pepsi, 7-up

    9. Knorr (omáčky, polévky, vývarové kostky)

    10. Hellman's (koření, majonéza, šťávy)

    11. Heinz (koření, majonéza, šťávy)

    12. Kraft (oblíbená čokoláda Milka, chipsy, káva Jacobs, dětský nápoj)

    13. Heinz Foods (kečup, džusy)

    14. Síť restaurací rychlého občerstvení Mc'Donald's a jejich jídla

    15. Hipp (dětská výživa)

    16. Abbot Labs Similac (sušené dětské mléko)

    17. Danone - jogurt, kefír, sýr

    Sestavil: Srbský institut pracovního lékařství
    "Dr. Dragomir Karajovič"
    Deligradska 29, 11000, Bělehrad, Srbsko

    Musíš vědět, téměř všechny zmrzliny Frikem obsahují karagenan, jednu z nejškodlivějších přísad ‼️(název je E407)‼️, která způsobuje rakovinu☝️. V Evropské unii je zakázán, protože způsobuje rakovinu tlustého střeva, ale zakázán není ani v tzv. tlustém střevě. Neelitní země, kde jsou ambulance dětské onkologie plné smrtelně otrávených dětí. (Nikdo v tomto hanebném stavu se nesmí ptát a odpovědět na otázku: odkud se bere nádor u dítěte mladšího tří let? Inspektor Miroslav Stojišić hovoří o velmi nebezpečném karagenanu E-407 (a další podrobnosti hledejte na zahraničních stránkách).

    https://t.me/c/1586239095/41387

    ———
    Ja pevne verím, že nič z tohoto nekonzumuje. Len pre pripomenutie.

  • Lavazza povedal/-a: ktoré nejednoznačne prepojili konzumáciu druhu Acheta domesticus s viacerými prípadmi anafylaxie, a na základe dôkazov o tom, že druh Acheta domesticus obsahuje niekoľko potenciálne alergénnych bielkovín, dospel úrad vo svojom stanovisku k záveru, že konzumácia tejto novej potraviny môže viesť k senzibilizácii na bielkoviny druhu Acheta domesticus. Úrad odporučil podrobnejšie preskúmať alergénnosť druhu Acheta domesticus.

    Doplnenie:

    2023 - Lidé nyní budou jíst hmyz, aniž by o tom věděli.

    Od nového roku 2023 dala EU povolení přidávat hmyz (cvrčky domácí) do pečiva, těstovin a dalších polotovarů „pro širokou veřejnost“.

    Přestože je o alergiích a možných anafylaktických reakcích publikováno příliš málo poznatků, Evropská komise zastává názor, že není třeba uvádět žádné zvláštní požadavky na označování možných alergických reakcí.

    Avšak ti, kteří mají alergii na korýše, měkkýše a roztoče domácího prachu, s vysokou pravděpodobností také trpí alergickými reakcemi při konzumaci produktů s přidanými cvrčky domácími.
    Může také vést k novým alergickým reakcím na substrát, kterým je hmyz krmen.

    Proto existuje požadavek na označování pouze v případě, že výrobek obsahuje prášek "Acheta domesticus".

    To znamená, že lidé musí sami zjistit, že "Acheta domesticus" se mele na prášek a přidává se do potravin.

    Začíná 24. ledna 2023.

    Za schválení odpovídá:
    Ursula VON DER LEYENOVÁ
    ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️

    Následující produkty "pro širokou veřejnost" budou brzy v prodeji s přidanými cvrčky (Acheta domesticus):

    • Vícezrnný chléb
    • Vícezrnné rohlíky
    • Sušenky a tyčinky
    • Cereální tyčinky
    • Suché premixy pro pečivo
    • Sušenky
    • suché plněné a neplněné těstovinové výrobky
      -omáčky

    • výrobky z brambor

    • Pokrmy na bázi luštěnin a zeleniny
    • Pizza
    • Obecné těstoviny a výrobky ze sušené syrovátky
    • Masové analogy (vegetariánské alternativy masa)
    • Polévky a polévkové koncentráty, polévkový prášek
    • Svačinky na bázi kukuřičné mouky
    • Nápoje podobné pivu
    • Čokoládové výrobky, ořechy a olejnatá semena
    • Svačiny (kromě chipsů) a masné polotovary

    Ať si každý přečte deník EU sám, zde je zdroj - Úřední věstník Evropské unie, 01.04.2023

    https://eur-lex.europa.eu/legal-content/DE/TXT/PDF/?uri=CELEX:32023R0005&fbclid=IwAR1EJXrPpfz_sCN3F0aRBK550GfyNyc_hx_8AWLYnMjABvh90bsTdgvxkg

    Tato společnost z Vietnamu chová cvrčky domácí:

    https://www.cricketone.asia/?fbclid=IwAR3pQh9RAGcSsGcREkjix4hZR769Fr92E9mD0S5-Aw0a1dp9E-lmF5PeB_k

    K tomu ešte na zamyslenie:

    ————
    Takze čítať príbalové letáky, kupovať základne potraviny, začať kváskovat… je to hrozné, ale má to aj dobrú stránku. Návrat ku skutočnému jedlu.

  • Lavazza povedal/-a: Takze čítať príbalové letáky, kupovať základne potraviny, začať kváskovat… je to hrozné, ale má to aj dobrú stránku. Návrat ku skutočnému jedlu.

    Manzelka dostala na Vianoce pastamaker - pristroj na vyrobu domacich cestovin. Minule sme ho skusali a robili domace spagety. Najprv som bol skepticky, lebo kvalitne spagety ake mame radi sa vyrabaju z tvrdej psenice (semoliny) a my sme pouzili obycajnu muku. Vysledok ma velmi prijemne prekvapil. Domace spagety boli vynikajuce, hadam aj lepsie ako tie vyrobene v Taliansku.
    V baleni s pristrojom su aj rozne nastavce na rozne typy cestovin. Vie to vymiesit len cesto a je tam aj forma na plnenie pirohov. Najblizsie ideme skusit domace nitovky do kuracieho vyvaru. Mame aj domace vajicka tak pouzijeme tie.
    Cvrcky odmietam a nesuhlasim s ich konzumovanim!

  • Lavazza
    upravené Thu 19 Jan 2023 #17->

    Pleistocen povedal/-a: Manzelka dostala na Vianoce pastamaker - pristroj na vyrobu domacich cestovin. Minule sme ho skusali a robili domace spagety

    Mame ešte zo sociku:) je to DK široké a tenké rezance, tak najskôr oprásime:-) aj niťovky. Domáce vajcia mame, od júna má 4 sliepky. Dievcence ešte sj teraz skoro každý deň 4 vajcia hoci je zima, cca 5x. Ale majú super starostlivosť, struham im konce z brokolice a dostavujú aj šalát:-).

  • Pleistocen povedal/-a: Ja uz chovam sliepky piaty rok a mam ich uz 27 kusov, tri rozne plemena

    Tak ty si iný veľkochovateľ. Super:-)

  • Pleistocen povedal/-a: Ja uz chovam sliepky piaty rok a mam ich uz 27 kusov

    to asi nebude na malom pozemku, aké sú dnes bežne vidieť pri novostavbách - kde dom zaberá 70-90% plochy pozemku :)

  • @Pleistocen povedal/-a:

    Lavazza povedal/-a: majú super starostlivosť, struham im konce z brokolice a dostavujú aj šalát:-)

    Ja uz chovam sliepky piaty rok a mam ich uz 27 kusov, tri rozne plemena. Tiez im davam vsetok odpad z kuchyne. Zjedia aj supku od banana a dokonca aj kostku z avokada, ked im ju postruham. Vyrabam im vlastne krmivo. Pestujem pre nich kukuricu, repu, tekvice a lucerku. Od suseda, ktory ma kombajn, mam domacu psenicu a jacmen. Jedine co im kupujem je krmne vapno, co je jemne mlety vapenec, pre spravnu tvorbu skrupiniek. Okrem vajec mi pomahaju odburinit pozemok, zbavili nas slimakov, ktorych sme mali hafo a zurodnuju zahradu svojim trusom.
    Je to na samostatny clanok, snad si niekedy najdem cas. Ak niekto planuje zacat s chovom rad mu poradim.

    a vieš mi poradiť, kde zoženiem lucerku?

  • k
    upravené Thu 19 Jan 2023 #23->

    i keď to nespadá medzi potraviny - drogéria a kozmetika taktiež ovplyvňuje zdravie- ako ste už písali
    ženy všeobecne nevedia, že gelové nechty taktiež spadajú medzi potenciálne nebezpečné -neodporúča sa ich aplikácia pred otehotnením, počas tehotenstva a pri kojení -

  • @kotka povedal/-a:
    i keď to nespadá medzi potraviny - drogéria a kozmetika taktiež ovplyvňuje zdravie- ako ste už písali
    ženy všeobecne nevedia, že gelové nechty taktiež spadajú medzi potenciálne nebezpečné -neodporúča sa ich aplikácia pred otehotnením, počas tehotenstva a pri kojení -

    Ináč presne. Tá móda tých všelijakých vyplní, botox, gelové nechty, kerky, a teda pospolitého zienky presne napodobňujú celebritky… akoby nestačilo zamorenie inými chemikáliami všeobecne… ach jaj.

  • @Pleistocen povedal/-a:

    Fero povedal/-a: a vieš mi poradiť, kde zoženiem lucerku?

    Mas na mysli osivo lucerky, alebo baliky susenej na krmenie? Pokial to nema u nas niekto na dedine tak ja si vsetko take hladam na bazosi (bazos.sk), kde si vies vyfiltrovat inzeraty len zo svojeho okolia. Ja som si tam kupil aj semena lucerky za tretinovu cenu oproti obchodu so semenami. Daj si hladat lucer lebo niekto to vola lucerka, iny lucerna, alebo to sklonuje predam lucerku, lucernu. Ked zadas len lucer tak ti to najde vsetko. Dnes som si tam hladal piliny na podstielku pre sliepky. Este je aj stranka bazar.sk ale tam chodim malo. Snad som ti pomohol.

    ďakujem, myslel som samozrejme osivo, je to dobrá vec na zelené hnojenie, ale aj ako krmivo pre hydinu a zajace

  • Fero povedal/-a: myslel som samozrejme osivo

    Neviem v ktorej oblasti byvas, ale ja som si kupil tu odrodu szarvasi, ktora je odolna voci suchu a zime. A naozaj u nas na Zitnom ostrove bolo velmi suche leto, ani burina vobec nerastla, ale lucerka veselo hej, takze burinu pekne vytlacila. Osivo bolo kvalitne a pekne vzislo. Inzerat z ktoreho som to kupoval tam stale je, Komarno, 5 Euro za kg. Prajem vela zdaru pri pestovani 🙂

  • @Pleistocen povedal/-a:

    Fero povedal/-a: myslel som samozrejme osivo

    Neviem v ktorej oblasti byvas, ale ja som si kupil tu odrodu szarvasi, ktora je odolna voci suchu a zime. A naozaj u nas na Zitnom ostrove bolo velmi suche leto, ani burina vobec nerastla, ale lucerka veselo hej, takze burinu pekne vytlacila. Osivo bolo kvalitne a pekne vzislo. Inzerat z ktoreho som to kupoval tam stale je, Komarno, 5 Euro za kg. Prajem vela zdaru pri pestovani 🙂

    asi sme susedia, býbam pri Šamoríne

  • @Pleistocen povedal/-a:

    Fero povedal/-a: myslel som samozrejme osivo

    Neviem v ktorej oblasti byvas, ale ja som si kupil tu odrodu szarvasi, ktora je odolna voci suchu a zime. A naozaj u nas na Zitnom ostrove bolo velmi suche leto, ani burina vobec nerastla, ale lucerka veselo hej, takze burinu pekne vytlacila. Osivo bolo kvalitne a pekne vzislo. Inzerat z ktoreho som to kupoval tam stale je, Komarno, 5 Euro za kg. Prajem vela zdaru pri pestovani 🙂

    Lucerna siata je druh ďateliny (existuje ešte ďatelina lúčna a ďatelina plazivá). Lucerna má výhodu, že má korene, ktoré idú do hlbky vyše dvoch metrov, takže nemá problém so suchom, lebo k vlahe sa dostane vo väčšej hlbke.

  • Karcinogénne látky v detských zubných pastách:

    Zdroj: https://t.me/c/1586239095/42394

    ——-/
    Ja kupujem deťom značku Lavera a Weleda. Neobsahujú nič z toho.

  • Zaujímavý post tiež, hmyz už v potravinách dávno je:



  • Ja som si už dávnejšie povedal, že nebudem kupovať potraviny od veľkých nadnárodných korporácií. Veď viete: Heinz, Coca cola, Nestle, Danone a mnoho ďalších. Viď obrázok.

    Je to jedna a tá istá globalistická mafia bez svedomia, a im sa dôverovať nedá. Nikto nevie, čo dávajú do potravín. Lepšie je kupovať slovenské a české výrobky, aj keď možno o pár centov drahšie.