Komunikácia s hierarchicky najvyšším všeobjemným riadením

M
upravené Sun 7 Aug 2022 v Mimo kategórií #1#1

:) Premýšľal som, akým spôsobom by mohol človek na podklade informácií z DVTR sformulovať kvalitné komunikačné spojenie s HNVR (hierarchicky najvyšším všeobjemným riadením) a napokon som skomponoval takýto komunikačný kód:

**Hierarchicky najvyššie všeobjemné riadenie!

Usmerňuj ma a napomáhaj mi vševedúcim priaznivým riadením spôsobom:

Aby som vždy vykonával na všetkých prioritách riadenia čo najsprávnejšie rozhodnutia a kroky!

Aby som vždy kráčal priamo uprosted vo vektore tvojho zámyslu, neuchyľujúc sa ani o najmenší kúsok!

Aby som vždy v realite dosahoval ten najlepší možný variant v matrici možných stavov!

Aby som vždy dokázal: riadiť priaznivým spôsobom to, čo je vo sfére môjho riadiaceho vplyvu, plne sa zmieriť s tým, čo je mimo sféry môjho riadiaceho vplyvu a odlíšiť práve uvedené!

Aby som vždy dokonale rozumel tvojej reči prihovárajúcej sa ku mne vo forme jazyka životných okolností!

A rozvíjaj moje schopnosti riadenia a moc nad informáciami, mierou (priestorom, časom) i matériou (hmotou, energiou)!
**
B)

Čo si o tom myslíte???

Komentáre

  • Je dobré, keď si každý nájde svoje slová modlitby. Každý je v poznaní niekde inde, a žije v inom stave vonkajšieho aj vnútorného prostredia. Podľa toho komponuje vlastné slová podľa vlastných životných priorít.

  • Ogar Valach
    upravené Mon 8 Aug 2022 #5->

    Niekto chce komunikovať s nejakým riadením, niekto priamo so Stvoriteľom. Každý si môže vybrať.

  • @Ogar Valach povedal/-a:
    Niekto chce komunikovať s nejakým riadením, niekto priamo so Stvoriteľom. Každý si môže vybrať.

    Ja som si vybral hierarchicky najvyššieho. Stvoriteľ je aj ten čo vyrobil Adama, Evu a Lili. Tiež sa medzi nich tlačí Dežo a Araňa, stvoritelia Gejzu.

  • @Alexo povedal/-a:
    Ja som si vybral hierarchicky najvyššieho. Stvoriteľ je aj ten čo vyrobil Adama, Evu a Lili. Tiež sa medzi nich tlačí Dežo a Araňa, stvoritelia Gejzu.

    Stvoriteľ s veľkým S je ten, ktorý stvoril všetko a všetkých. Hierarchicky najvyššie riadenie je už len jeho prejav.

  • @Ogar Valach povedal/-a:
    Stvoriteľ s veľkým S je ten, ktorý stvoril všetko a všetkých. Hierarchicky najvyššie riadenie je už len jeho prejav.

    Stvoriteľ sa prejavil HNR a prejavuje sa aj inými vedomími vlastnosťami. Teší ma, že píšeme o tom istom len inými písmenkami.

  • Nepíšeme. Je rozdiel medzi Stvoriteľom - bytosťou, a hierarchicky najvyšším riadením - tým, čo Stvoriteľ stvoril, respektíve tým, ako sa prejavuje. Ja sa obraciam k bytosti, niektorí iní k procesu.

  • Za procesom vidím presne tú bytosť ktorý ten proces vytvorila a viem ským som v spojení-pre mňa dôležité. Stvoriteľ je všeobecne pomenovanie, pre niekoho Krišna, Jahve, Hospodin, Ra-M-Cha a všetci majú svoju pravdu, definíciu Stvoriteľa.

  • Ogar Valach
    upravené Mon 8 Aug 2022 #11->

    @Alexo povedal/-a:
    Za procesom vidím presne tú bytosť ktorý ten proces vytvorila a viem ským som v spojení-pre mňa dôležité. Stvoriteľ je všeobecne pomenovanie, pre niekoho Krišna, Jahve, Hospodin, Ra-M-Cha a všetci majú svoju pravdu, definíciu Stvoriteľa.

    Takto domiešať jedno cez druhé. Neuvedomuješ si, že miešaš všetky rôzne bytosti dohromady? Asi nie. Nedostatok znalostí? A do toho ešte relativizmus. S pánom Bohom...

  • Uvedomujem, pod Stvoriteľa sú schované všetky aj som zabudol na HNR. Každý jeden zástanca ktorejkoľvek skupiny pri vyslovení Stvoriteľ si predstaví to svoje, no a slovo tvorí... S pánom Bohom - tfuj tajbl.

  • @Alexo povedal/-a:
    Za procesom vidím presne tú bytosť ktorý ten proces vytvorila a viem ským som v spojení-pre mňa dôležité. Stvoriteľ je všeobecne pomenovanie, pre niekoho Krišna, Jahve, Hospodin, Ra-M-Cha a všetci majú svoju pravdu, definíciu Stvoriteľa.

    Právě proto, že lidé nerozlišují, kdo je kdo, tak se modlí ke kdekomu, jenom ne ke Stvořiteli.

  • Ogar Valach
    upravené Mon 8 Aug 2022 #14->

    @Alexo povedal/-a:
    Uvedomujem, pod Stvoriteľa sú schované všetky aj som zabudol na HNR. Každý jeden zástanca ktorejkoľvek skupiny pri vyslovení Stvoriteľ si predstaví to svoje, no a slovo tvorí... S pánom Bohom - tfuj tajbl.

    Vážne to treba vysvetľovať? Asi áno. Tak len jeden príklad. Stvoriteľ, náš Stvoriteľ, nie je tá istá bytosť ako jahve. jahve je v hierarchii stvorenia podstatne nižšie. Áno, jahve utvoril nosatých a ušatých. Ale nie nás. Keď sa nosatá a ušatá obracajú k bohu, obracajú sa k jahvemu. Keď sa mi obraciame ku Stvoriteľovi, obraciame sa k úplne inej bytosti na úplne inej úrovni, než na akej je jahve. Dôkaz nájdeš aj v Biblii, kde sa to nepodarilo úplne domiešať. Každý, kto si Bibliu prečíta, tam musí uvidieť najmenej dvoch rôznych "bohov".

    Ty si tu nový, alebo si sa tu ocitol náhodou? Pretože toto sme tu už rozoberali toľkokrát, že nerozumiem tomu, ako to môžeš nevedieť.

  • Rusofil presne o tom píšem, že nerozlišujú a tam upozorňujem na problém slovo tvorí.

    Ogar presne chápem o čom píšeš, ty máš svoj postup, aby si mal spojenie a ja tak isto. Môžeme sa točiť okolo jemných rozdielov popisu toho istého Stvoriteľa dovtedy, pokiaľ to neopíšem tvojimi slovami, aby sme dospeli k tomu, že píšeme o tom istom Stvoritelovi. Keď sa pasuješ za mazáka určite máš-vieš postup (nie manuál), keď sa to toľkokrát preberalo, ako aj inak sa vyjadrujúcich, chápajúcich rýchlo a jednoducho nasmeruješ k správnemu pochopeniu a ukázaniu riešenia, ktorý je ten správny Stvoriteľ. Stačí dať riešenie a je po probléme, ako bonus kopec správne smerovanej energie k Stvoritelovi.

  • Slovo Stvoriteľ, ako opisuje Alexo, nie je o nič presnejšie, ako slovo "Hierarchicky najvyššie riadenie". Každé náboženstvo hovorí, že ten jeho boh je stvoriteľ. T.j. ak človek povie slovo Stvoriteľ, tak na druhej strane sa môže ozvať hocikto, aj nejaký staroveký "boh". Ak niekomu vadí neosobné "riadenie" tak ho môže nahradiť slovom "rozum". "Hierarchicky najvyšší rozum". Ja osobne kvôli presnosti používam aj spresnenie "v objektívnej realite", t.j. Hierarchicky najvyšší rozum v objektívnej realite, pretože chcem nadviazať kontakt so skutočne tým najvyšším, kto riadi všetky procesy v objektívnej realite. Nie s nejakým pseudobohom. Stačí trochu démonickej pýchy, a aj nejaký pekelník sa bude považovať za Boha a Stvoriteľa. Satan možno preto (bude seba považovať za Stvoriteľa) lebo väčšinu ľudských bytostí, ich psychiku, zmenil na svoj obraz, viac alebo menej.

    Toto je hľadanie problémov tam, kde ich niet. Je to cieľavedomé rozoberanie KSB na kúsky, príprava na transport do kovošrotu. Na budúce si kde vymyslíme problém, v plnej funkcii riadenia, alebo pridáme súbornosť k šiestemu druhu sociálnej idiocie? Alebo na inom prázdnom mieste? Je to ukážková Imitačno-provokačná činnosť. Netvrdím, že je to robené úmyselne, ale za takúto činnosť by sa ani agent nemusel hanbiť.

  • @jardob povedal/-a:
    Toto je hľadanie problémov tam, kde ich niet. Je to cieľavedomé rozoberanie KSB na kúsky, príprava na transport do kovošrotu. Na budúce si kde vymyslíme problém, v plnej funkcii riadenia, alebo pridáme súbornosť k šiestemu druhu sociálnej idiocie? Alebo na inom prázdnom mieste? Je to ukážková Imitačno-provokačná činnosť. Netvrdím, že je to robené úmyselne, ale za takúto činnosť by sa ani agent nemusel hanbiť.

    Takže oprava nedostatku je pre teba imitačno-provokačná činnosť? Aspoň vidím, kto má záujem rásť a kto opakovať frázy, ktorým vlastne ani nerozumie.

  • @Ogar Valach povedal/-a:
    Takže oprava nedostatku je pre teba imitačno-provokačná činnosť? Aspoň vidím, kto má záujem rásť a kto opakovať frázy, ktorým vlastne ani nerozumie.

    Skús svoje príspevky ladiť v štýle "takto to vidím ja" a nie v štýle "toto je ten správny pohľad/cesta!". Možno by nebolo zlé pozrieť si nejakú pedagogickú literatúru a vyhnúť sa tak efektu generovania odporu u diskutujúcich z dôvodu príliš upätého názoru. Dúfam, že som neurazil.

  • A já bych zase úplně všem doporučil "ladit" (@Ladič 👀) svoje chápání ve stylu "takto to vidí vždy jen on/ona". Pak je fuk, jak on/ona "ladí" svoje slovo a informace se neztrácí v hluku ega.
    ... Slyšeli jste slovo boží 😇 ...

  • A rozvíjaj moje schopnosti riadenia a moc nad informáciami, mierou (priestorom, časom) i matériou (hmotou, energiou)!

    Aj moja "maličkosť" cestuje v tomto svete v priestore a čase v materiálnej schránke a riadi sa získavanými informáciami. Nie som si istý, či by sa mi páčilo, aby moju materiálnu schránku riadil niekto iný.

    "DAJ!", "SPRAV MIESTO MŇA!" , "ZARIAĎ!"

    Akosi mi chýba moja vlastná kreativita a vlastná zodpovednosť sa moje činy. Ako sa mám učiť, ak sa nepopálim?
    Ako rozvijať to Božstvo v sebe, ak zodpovednosť prehodím na niekoho iného?