Možnosť položenia otázok M.V.VELIČKOVI

Sergio
upravené Mon 15 Aug 2022 v Mimo kategórií #1#1

Nechodievam veľmi často na tieto stránky, ale prečital som si teraz niektoré konfrontačné diskusie v minulosti, s rôznymi "podpásovkami" a aj argumetačnými faulami. Niektoré príspevky sa týkali osoby M.V.VELIČKA. A tak mi teraz prišla na um myšlienka, ak niekto má záujem, položiť zopár otázok priamo M.V.VELIČKOVI, má otvorenú príležitosť. Otázky môžu byť samozrejme na rôzne témy. Takže, ak tu dole v diskusii niekto napíše zmysluplnú, neurážajúcu otázku-y, ja mu ju-ich pri najbližšej možnej príležitosti, podľa jeho pracovného zaťaženia, položim (ozaj sa vynasnažím čo najskôr, ale nezáleži to odo mňa🙂). Odpovede nahrám na video a ak bude mať admin-ovia tejto stránky záujem, môžu odpovede p.Velička uverejniť tu na webe. Odpovede budú nepreložené, v ruštine. Ak to bude chcieť niekto preložit, samozrejme nech sa páči, iniciatíve sa medze nekladú. VEĽMI PEKNE Vás prosím, ak budete písať viac ako cca 15-20 slovnú otázku napíšte ju v prosím priamo v ruštine, niet veľmi času na "hrdinstvá", teda na preklady do ruštiny 😀.
R.S.

Komentáre

  • Ogar Valach
    upravené Tue 16 Aug 2022 #2->

    Spýtaj sa ho koľko berie ako agent. A prečo podporuje najprimitívnejšie a najnebezpečnejšie náboženstvo na svete. Či to má v popise práce, alebo je naozaj taký idiot. A že či mu nie je blbé, že pod jeho vedením VP ZSSR upadá a Valerij Piakin ho preští o niekoľko dĺžok.

  • Spýtal by som sa ho niečo ohľadom budúcnosti východnej európy, budúcnosti Česko - Slovenska

  • Aký postoj zaujať ku psychotrocistom vnútri komunít KSB.

  • Ogar Valach
    upravené Tue 16 Aug 2022 #6->

    Michail Veličko, skrátene Maličko, je uzurpátor VP ZSSR, odhalený agent a náboženský fanatik. Môže sa hovoriť náboženský v prípade isramu? Nemalo by byť nábomužský fanatik? Ale ako to preložíš do ruštiny netuším.

  • @Jura11 povedal/-a:

    V pořadu "O vzdělávání 5/6" Veličko v čase 9:20 pokládá řečnickou otázku ohledně chybějícího prvku v přípravě pedagogů na univerzitách, na kterou si sám odpovídá...

    "Ukazuje se, že hlavním učitelem v první třídě nemá být ten, kdo učí děti číst a psát. Musí to být hlavně fyzioterapeut-psycholog, který od pohledu na dítě pozná v jeho pohybech určitá narušení jeho psychiky a smyslů a potom vybere správné cvičení, které dítěti umožní cítit svoje tělo a tím vrátí jeho pohybům jejich přirozenou ladnost a ve výsledku vyřeší jeho psychické problémy.
    Takový učitel musí dítě v první třídě, třeba i pomocí hry, individuálně naučit cítit sebe sama a naučit ho vytvářet v sobě takové nastavení, které mu umožní se učit."

    Moje otázka: Je toto jen teoretický poznatek, nebo by Veličko dokázal v této metodě prakticky vycvičit skupinu(y) učitelů, rodičů, případně dalších zájemců, kteří by se někde (ČR, Rusko, ...) sešli???? Definujte podmínky, za kterých to uděláte.

    Otazka aj úvaha je to zaujímavá. Lenže je ti nereálne. Ucitelia už teraz, hlavne ti skúsení, vedia diagnostikovať že dieťa nie je v poriadku. Veď predtým chodí do MŠ, kde je posledný rok dokonca povinný. Problem sú rodicia, mám x spoluziacok, ucitelky v MS, pre niektorých je ťažké riešiť aj logopediu. Tak di neviem predstavit ako by toto reálne fungovala, hlavne keď inkluzivne vzdelávanie má zelenú.

    Ešte raz, myšlienka je to veľmi pekná a podnetná.

  • Bonusova otazka: su niektore prace prelozene do anglictiny? Ak ano, pod akym nazvom sa daju vyhladat?

  • @Kancelar povedal/-a:
    Bonusova otazka: su niektore prace prelozene do anglictiny? Ak ano, pod akym nazvom sa daju vyhladat?

    Возможно получить кде нибудь "ДОСТАТОЧНО ОБЩАЮ ТЕОРИЮ УПРАВЛЕНИЯ" на английском языке? Кде?
    Спасибо!

  • Ogar Valach
    upravené Mon 29 Aug 2022 #13->

    @Sergio, ako dopadlo kladenie otázok odhalenému agentovi Michailovi Veličkovi? Už sme sa dozvedeli jeho kryciu historku prečo ochranná známka a prečo v Londýne?

  • @Sergio
    Děkuji všem - za nápad, za uskutečnění a za zprostředkování ostatním. Velké díky - těším se.

  • Kam sa stratil rozhovor s Maličkom? Už bol pripnutý na vrchu a zmizol.

  • Ogar Valach
    upravené Sat 3 Sep 2022 #17->

    @Milo povedal/-a:

    Psychotrockizmus a ako pristupovať k takým ľuďom
    Slovanské védy
    Boh, KSB a korán
    Kvalita zivota

    Vyjadrenia odhaleného agenta a náboženského fanatika k týmto otázkam bude určite nezaujaté. To je ako pýtať sa Vladimíra Zelenského, čo si myslí o Rusoch a čo o Ukrajincoch.

  • Rozhovor s M. Veličkom je na

    @Ogar Valach povedal/-a:
    Kam sa stratil rozhovor s Maličkom? Už bol pripnutý na vrchu a zmizol.

    Rozhovor s M.V. Veličkom je online na https://svetpodlanas.org/co-sa-deje-a-preco/michail-velicko-odpovede-na-otazky-fora-ksb/