Vízie budúcnosti, predpovede a proroctvá

Ogar Valach
upravené Wed 12 Oct 2022 v Mimo kategórií #1#1

Čo môže, ale nemusí nastať. Dobré aj zlé.

«13

Komentáre

  • Ogar Valach
    upravené Tue 11 Oct 2022 #2->

    Blízka budúcnosť [24.09.2022] (stlačte video) [Tartária]

    Proroctvo vedmy Nadeždy Tokarevovej zo Sibíra týkajúce sa hlavne Ruska. Mám pocit, že jej to vyjde najviac z polovice. Lenže budúcnosť nie je daná a môže sa zmeniť. Meníme ju dnes a denne my sami.

  • Ogar Valach
    upravené Tue 11 Oct 2022 #3->

    Jasnovidka Alžbeta Starková z Poľska [18.09.2022].

    Popolvár ju na Oraclovom blogu kritizoval, pretože tvrdí to čo aj ja, že reptiliánka zdochla už dávno. Popolvár to má za blud, ale nenapísal prečo si to myslí. Vraj nám to bolo podsunuté. Sklamem ho, mám to z vlastnej hlavy a tvrdím to už roky.

  • @Ogar Valach povedal/-a:
    Blízka budúcnosť (video) [Tartária]

    Proroctvo vedmy Nadeždy Tokarevovej zo Sibíra týkajúce sa hlavne Ruska. Mám pocit, že jej to vyjde najviac z polovice. Lenže budúcnosť nie je daná a môže sa zmeniť. Meníme ju dnes a denne my sami.

    Nejak som tam ziaden proroctvo nenasiel, ked uz tak tu: https://www.tartaria.sk/tvar-sveta/

  • Ogar Valach
    upravené Tue 11 Oct 2022 #5->

    @Kancelar povedal/-a:
    Nejak som tam ziaden proroctvo nenasiel, ked uz tak tu: https://www.tartaria.sk/tvar-sveta/

    Pretože si nestlačil video v článku. Tu je priamy odkaz:
    https://nextcloud.abelon.app/index.php/s/58zCwDbk2QnYAix

  • Ogar Valach
    upravené Wed 12 Oct 2022 #6->

    Pesimista je vraj dobre informovaný optimista. Podnetný je hlavne záver.

    Peter Staněk - Posledné obdobie ľudstva [22.09.2022]

  • R
    upravené Fri 14 Oct 2022 #7->

    Vyšla nová zajímavá titulka The Economist, britská libra má červenou
    https://www.economist.com/img/b/1280/720/90/media-assets/image/20221008_SRR_SQ.jpg

  • Proroctví Andreje Jurodivého

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    >

    geomagnetickej aktivity

    A ty geomagnetické bouřky nemají vliv na GPS, letadla , lodě apod.?

  • Ogar Valach povedal/-a: v januári 2017 Schumannova rezonancia prekročila hodnotu 36 Hz.

    ako sa to vlastne prejavuje? Mozno hlupa otazka, mozno to clovek dokaze vycitit, ale predsalen, je nejaky sposob ako vycitit kedy je ta frekvencia vysoka a kedy nizka? (urcite to osciluje v nejakych hodnotach)

  • Známý polský jasnovidec Krzystof Jackowski, jehož pomoci využívá i polská policie, ve své vizi blízké budoucnosti říká, že evropské hospodářství je teď vyčerpané. Stojíme před dlouhodobou a hlubokou ekonomickou krizí. Až se mediálně vyčerpá konflikt na východě, bude v plné intenzitě spuštěn hospodářský a finanční kolaps. Peníze ztratí hodnotu. Zlato bude nedostatkové. Budou 2 ceny: oficiální (zastropované) a neoficiální (nezastropované). Na oficiálním trhu nebude zlato k sehnání. Jdeme k úplně jinému finančnímu systému ve světě. Energetická a finanční situace se na západě zhorší. Rusko zavede embargo na vývoz surovin do EU. Krize potrvá do roku 2027 nebo 2028.

  • @Ogar Valach já souhlasím. Přijde mi, že jeho úkolem je šířit strach - poslouchání jeho předpovědí mi nedělá dobře ( zkusila jsem 2x a dost). Nejde o to, že nemaluje věci na růžovo, ale to, co z těch předpovědí cítím. ( Video zmizelo)

  • Od 1-9 úrovne je hra, ktorú hráme, delená na mínusovú a plusovú. Vľavo a vpravo, nie hore a dole. Jasnovidectvo je šiesta úroveň, takže má plusovú a mínusovú hodnotu. Podľa vnútorného nastavenia a spracovaných alebo nespracovaných vecí sa napájame buď na jednu, alebo na druhú. Jasnovidectvo nie je známka duchovnej vyspelosti.

    Sú duchovne vyspelé bytosti, ktoré túto schopnosť rozvinutú nemajú a sú duchovne nevyspelé bytosti, ktoré ju majú. Duchovná vyspelosť je znalosť, chápanie a konanie podľa všeobecných pravidiel všehomíra, ktoré súhrnne nazývame Kony Všehomíra.

    Nostradamus mal samé zlé vízie budúcnosti, pretože bol nevedomky napojený na mínus šiestu úroveň. Dobré vízie pochádzajú z plus šiestej úrovne. Základom je byť v strede, pretože len tak môžeme stúpať. Ak sme v pluse alebo v mínuse, nemôžeme stúpať. Živatma je ako plavák a keď je v strede a neťahá ju dole negatív (strachy, nezvládnuté skúšky, nespracované záležitosti...) prirodzene stúpa nahor.

    Od desiatej úrovne už hra nie je delená a jedná sa o kolektívne energie, nie individuálne. Do deviatky je ja, od desiatky je my-národ. Keď vidíme všetky možnosti vývoja, dobré aj zlé, nepodliehame strachu, ale zároveň nespíme na vavrínoch. A z väčšej výšky sa veci javia inak ako z menšej. Preto stred, vyrovnanosť a stúpanie nahor ku spoločným úrovniam - k úrovniam nášho národa.

  • Ogar Valach
    upravené Wed 2 Nov 2022 #17->

    @Mrakoplas, z Kryštofa Jackovského mám podobný pocit. Nemyslím si, že je to jeho úlohou, ale je napojený na mínusovú úroveň, ktorá sa takto prejavuje. Jednoducho to tak má. Vypočujem si ho, ale jeho predpovede so mnou nerezonujú.

  • Ogar Valach
    upravené Wed 2 Nov 2022 #19->

    Kancelar povedal/-a: Tych moznych buducnosti musi byt nekonecne mnozstvo, preto ak niekto hovori, ze bude tak a tak, tak som na tazkych pochybach. Ak by buducnost bola len jedna, znamenalo by to, ze nemame ziadnu slobodnu volu a viacmenej len sledujeme co sa deje, co aj ked sa mozno nezda, tak sa nedeje.

    Ideš z extrému do extrému. Nekonečné množstvo možností teoreticky je, ale prakticky je len niekoľko pravdepodobných možností vývoja. Tie pravdepodobné sme spoločne vybrali svojimi rozhodnutiami a (ne)činmi v minulosti. Proces je to dynamický, preto ani pravdivé predpovede nemusia vyjsť, pretože sa môžeme zmeniť my sami a preskočiť na inú vetvu vývoja udalostí. Kvantová fyzika hovorí, že ak pokus pozoruješ, zmeníš jeho výsledok už len samotným pozorovaním. Ak vieš o nepriaznivom vývoji budúcnosti, môžeš ho zmeniť, alebo ho dokonca zvrátiť.

    Koniec sveta tu už mal byť v podobe nejakej katastrofy alebo zotročenia ľudstva. Lenže sme sa polepšili a teraz je už istý nástup Zlatého Veku. Otázka znie kedy, ako a kto všetko sa do neho dostane.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    Koniec sveta tu už mal byť v podobe nejakej katastrofy alebo zotročenia ľudstva. Lenže sme sa polepšili a teraz je už istý nástup Zlatého Veku. Otázka znie kedy, ako a kto všetko sa do neho dostane.

    "Konec světa" už nastal , a to 21.12.2012 - dle mayského kalendáře.

  • Lena povedal/-a: "Konec světa" už nastal , a to 21.12.2012 - dle mayského kalendáře.

    Omyl, takto to iba niekto vysvetľoval. Bol to koniec jednej etapy a začala druhá.

  • Krzystof Jackowski 25.8.2022 Konec světového blahobytu.

    Vize polského jasnovidce, dobré video, 26 minut, stojí za shlédnutí.

  • @Miky72 povedal/-a:
    Krzystof Jackowski 25.8.2022 Konec světového blahobytu.

    Vize polského jasnovidce, dobré video, 26 minut, stojí za shlédnutí.

    Zřejmě neříká nic, co bychom neznali. Dívat se na to, znamená dodávat tomu energii a posilovat to.

  • Rusofil povedal/-a: Dívat se na to, znamená dodávat tomu energii a posilovat to.

    Finanční krach přijde ať už to budeš posilovat nebo ne. Nemáš na to žádný vliv.

  • Polský jasnovidec Krzystof Jackowski prorokuje, že příští rok bude mnohem horší než letošní. Od dubna se má zhoršit v evropě zhoršit ekonomika. Rok 2023 bude poslední, kdy ještě budeme věřit v banky nebo aspoň v některé banky. Peníze budou ztrácet hodnotu. Přijdou bankroty států, napřed malých a pak větších. Lidé ztratí víru v peníze (měny).

  • Súlad
    upravené Thu 8 Dec 2022 #26->

    Franta povedal/-a: Polský jasnovidec Krzystof Jackowski prorokuje, že příští rok bude mnohem horší než letošní.

    Krzystof Jackowski vo svojej vízii hovorí to, ku čomu sa dopracuje každý premýšľajúci človek. Celé by sa to dalo zhrnúť do hesla "vytvor problém a ponúkni riešenie". Problém je vytváraný. Je ním nedostatok a zdražovanie vedúce ku krachu ekonomiky jednotlivcov až celých štátov. Čo je cieľom? Európska únia ako skúšobný polygon veľkého resetu, počnúc zdanlivo dobrým základným príjmom a kontrolou nad ním a tým i nad životmi ľudí?

  • P
    upravené Fri 9 Dec 2022 #28->

    Velky Euroreset od Skolnikova
    s vyhliadkami na najbližšie roky

    Rýchlosť prehrávanie odporúčam nastaviť na 1,25x.

    čast 1

    čast 2

  • Katka Čičmancová je akreditovaná lektorka pre oblasť numerológie. Akreditáciu získala od Ministerstva školstva SR. V roku 2013 sa stala Podnikateľkou roka – anketa bola pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR a prezidenta republiky. Veľa ľudí si zamieňa numerológiu z veštením. Nie je to namieste…
    V rozhovore nájdete odpovede z hľadiska numerológie aj na tieto otázky:

    • Ako budú vyzerať jednotlivé obdobia v roku?
    • Presunie sa vojna z Ukrajiny aj ku nám?
    • Ako bude vyzerať svet financií a ich stabilita?
    • Zmení sa na Slovensku vláda?
      V rozhovore padla aj prognóza ohľadne pádu vlády a nepokojov.
  • P
    upravené Sat 17 Dec 2022 #30->

    Na čo sa pripravit

  • Peter MMXX povedal/-a: Na čo sa pripravit

    V stručnosti závery? Nechce sa mi toho pána, ktorý vyzerá ako keby pojedol všetku múdrosť sveta, pozerať dve hodiny.